Heritage… 70%
Heritage - vítejte v domě hrůzy (90 MB)
Když vezmete dva hrnky hororové atmosféry, přidáte půl sáčku logických hádanek a nakonec zabalíte do líbivého kabátku, nemůže vám z toho vzejít nic jiného, než agentura Heritage.
Heed -… 75%
Heed - tajemné putování (12.1 MB)
Hledáte -li již delší dobu nějakou neobyčejnou hru oplývající jakýmsi hlubším smyslem, pak si můžete konečně oddechnout. Právě jste ji totiž našli. A že jde mezi záplavou bezhlavých stříleček o příjemné překvapení!
Heartbeat… 45%
Heartbeat - Animefest 2009 (43.3 MB)
Byli jste někdy na nějakém CONu? Jestli ano, dokážete si představit, jak to na podobné akci vypadá. Na druhou stranu v případě, že jste se nikdy ničeho takového neúčastnili, nemůžete mít ponětí, oč běží. Proto neváhejte a vyzkoušejte Heartbeat!
Hauser… 80%
Hauser the Hound: SUPERPES (102.1 MB)
Fanoušci psích mazlíčků, zbystřete! Konečně někoho napadlo obsadit čtyřnohého přítele do hlavní role v počítačové hře. A ne v ledajaké! Hra Hauser the Hound je 3D adventura a hlavním hrdinou není nikdo jiný, než sympatický buldok.
Hero of… 65%
Hero of Infamous Kingdoms: KEČUPOVÁ PATÁLIE (10.5 MB)
Milujete kvalitní jemný nebo ostrý kečup a staré dobré klasické adventury? Zachraňte zapadlé kečupové království z velké krize – došla totiž rajčata. A se slzou v oku si k tomu zavzpomínejte na doby Quest for Glory.
Honzova… 78%
Honzova dobrodružství Epizoda 1 (1.6 MB)
Honzova dobrodružství Epizoda 1 je česká adventura od týmu Švanda Brothers. Vžijete se do role Honzy, jak asi předpokládáte. Ze začátku vám půjde o nákup mobilu, ale celý příběh se zamotá. Nakonec půjdete po stopách vykradačů bytů. Tak co vy na to?
Hardwood… 70%
Hardwood Spades (7.2 MB)
Těžko říct, jestli můžu tuto hru překládat jako „piky“ nebo zda má nějaký jiný, odbornější název, ale já z důvodu neznalosti raději zůstanu u původního Spades. Jestli někomu hra nic neříká, nastíním tady trochu, o co vlastně jde. Trumfy ve hře jsou permanentně piky, pak následují ostatní karty, všechno dle přirozené hodnoty.
Hunter 88%
Hunter (4.4 MB)
Kvalitních adventur není nikdy dost a Hunter dozajista patří mezi ty lepší hry, jež spatřily světlo tohoto světa. Jistě si hru oblíbíte, neboť vyniká skvělým zpracováním a na freeware hru velmi povedenou grafikou, takže jste-li milovníky adventur, neměli byste si ji nechat ujít
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z