Enmaku… 55%
Enmaku - Animefest 2009 (59.7 MB)
Znáte to, dva členové vzájemné znepřátelených frakcí se dostanou do nesnází a musí se z nich dostat společnou prací. Přesně na tomto scénáři staví tvůrci titulu Enmaku. Dámy a pánové, další z řady titulů z letošního Animefestu je tady!
E.L.F.:… 60%
E.L.F.: ZÁCHRANA VÁNOC (3.2 MB)
Těžko si lze představit život bez Vánoc. V této hře se tak ale stane! Mimozemšťané totiž zajali Santa Clause, a tak jeho pomocným elfům nezbývá nic jiného, než ho najít. Pomůžete jim, aby děti našly pod stromečkem své vytoužené dárky?
Everyday… 75%
Everyday Is Halloween: HOROROVÁ ADVENTURA (2.8 MB)
Věřili jste jako malí v duchy a báli se v noci stínů? Potom si zajisté pořádně užijete tuhle malinko strašidelnou adventuru. Opuštěné prostory, krvavé skvrny, tajemné stíny a dokonce i blikající zářivky - na to všechno se můžete těšit! Halloween totiž neskončil, Halloween trvá... i přes svátky.
Earl Mansin:… 75%
Earl Mansin: The Breakout: VEN Z VĚZENÍ (69.2 MB)
Dobře propracovaných adventur s kreslenou grafikou je dnes už opravdu málo. Proč se tedy dnes nepodívat do vězení a pomoct kamarádovi dostat se na svobodu? Využijte všechny možnosti a splňte vaše poslání s úsměvem na tváři!
Eye of… 90%
Eye of the Kraken: SKVĚLÁ ADVENTURA (159.4 MB)
Dnes pro vás máme opravdu mimořádnou lahůdku. Eye of the Kraken je dříve klasicky prodávanou adventurou, která však byla díky neuspokojivým prodejním výsledkům uvolněna zdarma. Předčila naše očekávání? Čtěte dále!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z