Duct -… 70%
Duct - vymýtač deprese (?)
Jak jste na tom s empatií? V Duct se od toho odvíjí, jestli budete milosrdně lhát nebo říkat pravdu. Na starost vám připadnou tři zasmušilí puberťáci, kterým budete muset pomoci opravdu netradičním způsobem!
D.Nd:… 55%
D.Nd: Poisoned - provokativní anime (38.9 MB)
Anime adventura se dvěma hlavními mužskými hrdiny a příběhem o jejich soupeření, to je titul D.Nd: Poisoned. Nabízí hned několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a dokonce intimní scénu, kterou by čekal málokdo.
Dread… 75%
Dread Mac Farlane - pirátské dobrodružství (63.5 MB)
Máme tu další pirátskou adventuru. Tentokrát získáváte možnost stát se alespoň na chvíli mladou skoropirátkou, která trpělivě snáší všechna úskalí života na moři. A že to nemá vůbec jednoduché!
Dirty… 95%
Dirty Split - adventurní skvost (182.8 MB)
Žijeme v krutém světě plném násilí, loupeží a vražd. Naštěstí existují lidé jako Alan Baxter, kterým je spravedlnost nade vše a kteří se za každou cenu snaží přijít věcem na kloub. A právě díky takovýmto lidem vznikají špičkové detektivní adventury jako je Dirty Split.
Duty and… 80%
Duty and Beyond: DORUČTE PIZZU VČAS (4.3 MB)
Chlapík rozvážející pizzu je v nesnázích a jen vy mu můžete píchnout. Nenechejte tohoto nešťastníka na holičkách a pojďte s ním do akce. Bez pomoci nedokáže svůj úkol splnit!
Duty And… 98%
Duty And Beyond: DONÁŠKA PIZZY A NĚCO NAVÍC (4.3 MB)
Život poslíčka s Pizzou je tak vzrušující! Že nevěříte? Každý den se setkáváte s novými lidmi a při každé další roznášce Pizzy se cítíte jako při nějakém dobrodružství – hledání adres, jízda na skútru, donáška pizzy a dolování peněz z nevrlých zákazníků. Co může být víc vzrušujícího?
Dračí… 70%
Dračí Historie: NOSTALGICKÁ VZPOMÍNKA (2.8 MB)
Psal se rok 1995, když spatřila světlo světa groteskní adventura s pohádkovým motivem – Dračí Historie. Jako jedna z úplně prvních obsahovala kompletní český dabing a se svými čtyřiceti lokacemi si vydobyla přední příčky na českém trhu. A nyní je vydána jako freeware, tak si ji užijte!
Divided:… 73%
Divided: PŘÍBĚH PLNÝ TAJEMNA (26.2 MB)
Nechte se pohltit tajemnou a hororovou atmosférou v této zajímavé adventuře. Její autor, Jeroen Stout, se pokusil vzkřísit již mrtvý žánr FMW her. Teď je na vás, zda podlehnete tajuplným hádankám tohoto „interaktivního filmu“.
Dr.Bohuš 70%
Dr.Bohuš (53.5 MB)
Dr.Bohuš je čerstvým přírůstkem do obšírní rodiny českých adventur. Je nápaditý, má styl a navíc kvalitní zpracování založené na stabilním wintermute enginu. Chcete-li vyřešit nějakou tu záhadu a u toho se podívat na nejrůznější zákoutí světa, máte jedinečnou příležitost. To všechno samozřejmě zcela zdarma.
Detektiv 10%
Detektiv (408.9 KB)
Kdo by neměl rád kvalitní hry, že? A navíc když jsou česky. To se ovšem nedá hře Detektiv od týmu Mony Soft, jelikož jednak nedodržuje pravidla adventurního žánru a také je v ní pár nepřesností a zpracování je slabé. Máte-li dostatek odvahy, čtěte dále.
Dope City 68%
Dope City (8.8 MB)
Jak chutná život drogového dealera jste měli možnost vyzkoušet si již třeba i v námi popsaném Seventh Heavenu a dnes vám přinášíme další hru podobného námětu, a to Dope City od Sřena Christensena. V této jednoduché hře se vžijete do role drogového mafiána a vaším úkolem bude co nejvýhodněji nakupovat a následně prodávat jednotlivé druhy narkotik a uzavírat cenné kontakty jak s dalšími překupníky, tak i s ostatními gangy, kteří když se naštvou, jsou schopni vás rychle dopravit, stejně jako policisté a protidrogové jednotky. Vy musíte stále balancovat, někdy doslova na ostří nože a nenechat se jimi oblafnout. Věřím, že vám bude obchod dobře vzkvétat a že se vám podaří nashromáždit co nejvíce dolarů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z