Candles… 75%
Candles – temný survivor horor (129 MB)
Po spuštění hry se ocitnete v lese, obklopuje vás tma a sem tam trochu světla. Po chvíli bloumání jste se konečně dostali k lidskému obydlí. Anebo ne?
Cleaning… 35%
Cleaning Day at Alma Mater - úklid ve škole (5.8 MB)
Uklízení není činnost, které by se lidé s láskou věnovali. V počítačové hře je však úklid – či hledání – zadaných věcí mnohem větší zábava. Pomozte tak udělat pořádek na jedné zaneřáděné univerzitě.
Comics… 80%
Comics Quest – „Proč tak vážně?“ (2 MB)
Aneb, jak to dopadá, když se nadaný český „vývojář“ pustí do hry, v níž se střetává humor s rozumem.
Casebook… 92%
Casebook Episode 0 - adventura á la film (247.5 MB)
Je to film! Ne, je to počítačová hra! Ne! Je to Casebook Episode 0! Adventura, která nemá na herní scéně obdoby! Perfektně využívá možností filmové prezentace a navíc nabízí větší porci zábavy, než na jakou jsme běžně u počítačových titulů zvyklí.
Cedric… 80%
Cedric and the Revolution: ELFÍ POVSTÁNÍ (1 MB)
V zemi elfů se nežije špatně, ale v poslední době se hrozně zvýšily daně. Chudým mladíkům nezbývá nic jiného, než uspořádat protest, masivní demonstraci, klíče cinkají atd. Vžijme se do role dvou individuí sotva odrostlých elfímu akné a pojďme organizovat dělnickou třídu.
Calsoon… 89%
Calsoon 2: The Legend of Looncalsoon (20.2 MB)
Dnes pro vás máme jednu výbornou adventuru. Jste na kouzelném ostrově, k tomu ještě jen ve (naštěstí neprůhledných) slipech. Skvělá hra od Gaspopu má sice už pár let za sebou, ale vůbec to na ní nejde poznat. Posuďte sami a pomožte klučinovi dostat se zpět domů!
Chasm 91%
Chasm (1.6 MB)
Obyvatelé městečka Chasmton holdují spánku, televizi a řádně vychlazenému pivu. Jejich blahobyt však jednoho rána ohrozí porucha vodovodního potrubí zdejší přehrady. Proto vyšlou Joea, hlavního hrdinu dnešní freehry, aby nastalou situaci uvedl do pořádku. Pomůžete mu?
Chmelnica 65%
Chmelnica (7.1 MB)
Na chmelové brigádě je veselo. Tomáš Krajča, scénárista dnešní adventury Chmelnica, jejíž příběh vyplývá částečně z pravdivé události, sice poukazuje na pravý opak, leč mé dojmy jsou jiného názoru. Jestliže si chcete udělat z celé věci svůj vlastní obrázek, Chmelnica je tu pro vás v plné pohotovosti.
Cubert… 87%
Cubert Badbone, P.I. (11.9 MB)
Chyběla vám pořádná freewarová adventura, které stačí dvě barvy k tomu, aby byla graficky vynikající, a jedenáct megabajtů k tomu, aby vás zabavila na dobu, která si nezadá s leckterým komerčním projektem? Cubert Badbone a jeho dobrodružství jsou tu pro vás!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z