Back to… 92%
Back to the Future It´s About Time - návrat do budoucnosti! (368 MB)
Oblíbená filmová série Návrat do budoucnosti s Michaelem J. Foxem v hlavní roli míří na vaše monitory. Prožijte neobyčejné dobrodružství mladíka Martyho, nyní navíc zcela zdarma!
By the… 60%
By the Numbers - filmové napětí (18.1 MB)
Ač se adventura By the Numbers odehrává většinu času v jediné místnosti, rozhodně se jí nedá upřít napětí a atmosféra, která by se dala krájet. Vymlátíte z přítomného padoucha duši a zachráníte nevinnou holčičku?
Broken… 98%
Broken Sword 2.5 - freeware návrat legendy! (700 MB)
Král je mrtev, ať žije král! Po nových (rozporuplných) dílech série Broken Sword, které nebyly milovníky této klasiky přijaty zrovna kladně, přichází neoficiální freewarový díl označovaný jako 2,5. Zpracování se vrací ke starým kořenům, což předznamenává veliké věci. I hodnocení!
Bruno… 70%
Bruno II - kanibalští únosci (45.5 MB)
Bruno si žije se svou rodinou poklidným opileckým životem na blíže nespecifikovaném ostrově. Přesto má dnes po ranní opičce důvod k zamyšlení, protřelí domorodci mu totiž milovanou rodinu unesly. Vydejte se spolu s ním na záchranou misi.
Bruno… 70%
Bruno - opilcovy strasti (19.3 MB)
Neandrtálci měli těžký život, jejich ženy jim aktivně bránily v přístupu do hospody a vyžadovaly po nich extrémní výkony v zájmu rodiny. Pomozte jednomu z nich opětovně zpřístupnit putyku.
Beach… 80%
Beach Party Craze – rekreační centrum (36.2 MB)
Pokud žádnou dovolenou v blízké budoucnosti neplánujete, servírujeme vám přímo pod nos náhražku v podobě Beach Party Craze, kde vás sličná dívka Maria provede rekreačním střediskem možná zrovna do těch míst, kam byste si přáli. Tak šup šup, ať nezmeškáte nejbližší letecký spoj!
Ben There… 90%
Ben There, Dan That! - šílená adventura (9.7 MB)
Ve vánočních slevách jsem na Steamu zakoupil za dvě eura double-pack her, jenž obsahoval freeware adventuru Ben There, Dan That! a její přímé komerční pokračování Time, Gentlemen, Please! My se zde podíváme na prve jmenovanou. Stojí za těch pár klepnutí, které stažení hry vyžaduje?
Back door… 85%
Back door man - klienti čekají (2 MB)
Jděte do baru. Převyprávějte barmanovi , co jste dnes zažili. A teď k tomu přidejte, že jste gigolo beze všech zábran. To všechno přimíchejte do pixel-artové adventury, k misce postavte zkušeného tvůrce a pojďte hrát!
Beyond… 60%
Beyond The Threshold - lektvary proti démonům (26.5 MB)
Zkumavka s krví, obsidián, mandragora a jmelí. Že nevíte, co s tím? To vůbec nevadí, protože při hraní freeware hry Beyond The Threshold to za pomoci nekromancerské knihy zjistíte! A pokud budete dostatečně dobří, měli by se démoni začít třást.
Biwa of… 30%
Biwa of Blood - malovaná adventura (2.7 MB)
Máte-li pocit, že jste dlouho nehráli abstraktně zpracovanou adventuru, zcela určitě vás Biwa of Blood zaujme. Nejedná se totiž o nic jiného než klasickou point and click hru celou namalovanou štětcem!
Beauties… 50%
Beauties and Beasts – Miss Bestie (5.7 MB)
Auto zadarmo, to je lákavá cena. A právě tu se rozhodne získat modelka a hlavní hrdinka adventury Beauties and Beasts v jedné osobě jakýmkoli způsobem. Ať už jí v cestě stojí nádhera se zeleninou na obličeji, chybějící šaty nebo rybička v akváriu!
Bez peněz… 40%
Bez peněz do hospody nelez – příběh ze života (7.4 MB)
Zůstat v restauraci nebo v hospodě jako poslední se může občas pekelně vymstít. Zvlášť, když účet je plný a co víc, nezaplacený. A zrovna jako naschvál si člověk zapomene peněženku a hospodský jako by vypadnul z oka tomu chlápkovi na plakátu s nápisem „WANTED“.
Barn Runner… 65%
Barn Runner 5: The Forever Friday 1 – svérázným detektivem (11.7 MB)
„Každé přistání, ze kterého odejdu po svých, je dobré přistání.“ Takové je nejdůležitější motto hlavního hrdiny adventury Barn Runner 5: The Forever Friday 1. Že s ním nebude nouze o další zajímavé hlášky a zapeklité případy, se můžete přesvědčit na vlastní kůži i vy.
Barren… 75%
Barren - ponurá záhada (13.8 MB)
Coby tajemná osoba se po mnoha letech vracíte do rodného města a nestačíte se divit, jak se změnilo. Nikde ani noha, po okolí se povaluje harampádí a barely s radioaktivním čímsi a čas jako by se zastavil. Co se to jen mohlo stát?
Bermen:… 75%
Bermen: BECHEROVKA GAME 07 (10 MB)
Adventury? Pomalu bychom se mohli ptát: „co to proboha je?“. V úmorném suchu poslední doby je totiž her s klasickým point and click pojetím jako šafránu. Bermen je ale světlou výjimkou pocházející z českých luhů a hájů, jež se v letošním ročníku Becherovka Game umístila na krásném druhém místě.
Beneath… 80%
Beneath A Steel Sky: OCELOVÉ NEBE (69.3 MB)
Příroda je utiskována velkým a hrozivě inteligentním počítačem LINKem. A s přírodou trpí i lidé. Nevinní či vinní, všichni zaslouží odpuštění a záchranu. Pod ocelovým nebem se v roli jednoho jediného muže budete snažit zachránit svět.
Bert The… 68%
Bert The Newsreader: POMSTA BUDE SLADKÁ (614.4 KB)
Jednoho krásného rána se televizní hlasatel Bert dozvídá, že právě dostal vyhazov z práce. To ho pěkně naštvalo a tak se rozhodl svému bývalému šéfovi pomstít. A když pomstít, tak pořádně!
Becherself:… 50%
Becherself: Brákomíkova opice (9.2 MB)
Já jsem Kornel Brákomík, mladý muž jako každý jiný. Co nejméně problémů a celý život před sebou. Jednoho dne se však můj život náhle změnil... A tak začíná můj příběh.
Ben Jordan… 85%
Ben Jordan - Paranormal Investigator: CASE 4 (23.3 MB)
Děsivý a napínavý duchařský příběh, který se celý odehrává na jednom místě v malém počtu lidí. Tak lze shrnout další díl ze série případů Bena Jordana. Pojďte si užít strašidelnou atmosféru domu číslo 50!
Ben Jordan… 90%
Ben Jordan - Paranormal Investigator: CASE 3 (27.8 MB)
Čarodějnice brutálně zavraždily dvě malá děvčata. Na místo byl povolán slavný Ben Jordan, specialista na paranormální jevy, aby všemu přišel na kloub. S postupem času ale zjišťuje, že tady prostě něco nehraje...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z