A Tale… 85%
A Tale of Two Kingdoms – pohádková adventura ze staré školy (96 MB)
Poměrně často si zarytí milovníci adventur stěžují, že se jim nedostává kvalitních titulů. A Tale of Two Kingdoms je však tou správnou reakcí od vývojářů z Crystal Shard.
Anna -… 65%
Anna - adventura v jednom pokoji (3.5 MB)
Na naši civilizaci se řítí obrovská flotila nepřátel a jako na truc je vesmírná obranná stanice mimo provoz. Hero, její technik, je jedinou osobou, která může překonat manuální nástrahy a varovat lidstvo.
A bit… 70%
A bit of Fujitsu - o důvodu bytí (38 MB)
Jak to vypadá, když jeden z bitů začne přemýšlet nad smyslem své existence? Najde svou odpověď při cestě po počítači, kde se střetne s ram pamětí, procesory a dalšími postavami?
Antique… 85%
Antique Shop – obchod & výzkum (36.4 MB)
Mladá dívka si chce vydělat na soukromé výzkumné expedice pomocí obchodu s názvem Antique Shop. Nedokáže zvládat obchod sama, a tak hledá někoho, kdo by jí pomohl. Jste právě vy ochotni se této nepříliš snadné práce ujmout spolu s ní?
Age Of… 80%
Age Of Emerald – staňte se architektem (17.2 MB)
Architekt. Chtěli byste jím být? Je to práce těžká, nebo jednoduchá? Složitá, nebo absolutně snadná? Přesvědčte se sami. Zde se vám nabízí jedna z možností. Jedna z možností si to „jen“ vyzkoušet? Ne, možnost postavit rovnou celé město!
Awakener… 50%
Awakener - kdo je ten ožrala?! (5.8 MB)
Někteří z vás to možná znají - člověk se po prohýřené noci probudí a o jejím průběhu nemá ani šajnu. To jeden takový opilec v adventuře Awakener se ani neprobudil a vaším úkolem je ho přivést k životu. Dokážete to v kůži devítiletého děcka?
Anime… 50%
Anime Rande - Animefest 2009 (186 MB)
Když se řekne japonská hra, mnoho lidí napadne erotická flashovka. My se ale nyní podíváme do té části anime, která je přístupná všem - seriály. Pokud chcete zažít netradiční dobrodružství například s Ichigem ze seriálu Bleach, čtete tu správnou recenzi!
Automation… 80%
Automation - honba za robotem (5.6 MB)
Chybí vám pořádná oldschool-like adventura? V tom případě si možná zamilujete tento kousek – v nostalgickém zpracování přináší vtipný příběh, solidní hratelnost a díky své obtížnosti i vcelku solidní hrací dobu. Automation čeká jen na vás!
A Second… 85%
A Second Face - odvrácená strana světla (95 MB)
Dokázali byste si představit život bez Slunce? Ano? Ne? Ať tak či onak, na jedné vzdálené planetě je celá polovina povrchu ponořená do nekonečné tmy a život začíná vymírat. Tušíte správně, osud tamní populace je jen a jen ve vašich rukou.
Agent… 30%
Agent číslo X - to je vražda, napsala (4.6 MB)
Stala se vražda! Brutální krvelačná vražda a na světě existuje pouze jedna jediná osoba, která může odhalit viníka. Jestliže máte dostatek odvahy a detektivích schopností, můžete se směle pustit do vyšetřování.
American… 90%
American McGee's Grimm Episode 1 - pohádky (ne)vhodné pro děti (193.5 MB)
Neříká se nadarmo, že nejlepší věci jsou zadarmo. Kromě skupiny Chinaski to ví i tvůrci hry American McGee's Grimm, kteří bezplatně uvolnil první epizodu a my vám ji dnes přinášíme. V roli zavšiveného skřeta budete vytvářet nové verze pohádek a vězte, že o zombíky, temné síly a šeď nebude nouze.
Amazing… 50%
Amazing Adventures of Lucy Lavander - přelstěte sourozence (2.4 MB)
Nebohá Lucy ztratila svůj deník a nemůže ho najít. Navíc nebylo vyslyšeno její vyznání lásky svému idolu. Pomozte jí proto alespoň částečně napravit den tím, že naleznete její deník. Nenechejte dámu v nesnázích!
A long… 75%
A long 15 minutes: ZAJÍMAVÁ FOTO ADVENTURA (18 MB)
A long 15 minutes nabízí poněkud zajímavý herní zážitek. Jako pracovník prosperující zahraniční firmy zjistíte z anonymního telefonátu, že se někde v komplexu budovy nachází bomba. Jedná se o pravdivou informací, nebo jde o hloupý žert bývalého zaměstnance? To vše zjistíte v průběhu dění. Nuže směle do nekonečného bádání.
Averageness:… 30%
Averageness: POSBÍREJTE VŠECHNY BECHEROVKY (5 MB)
Průměrný chlapík, jinak žijící průměrným životem, se ocitá ve velkých problémech. A jen vy ho můžete z těchto problémů vysvobodit. Nenechejte ho proto ve štychu a hrajte! Averganess je tu přesně pro vás!
A Cure… 68%
A Cure for the Common Cold: PRYČ S RÝMOU (4.1 MB)
Rýma může mít mnoho příčin, jedná se však o běžné onemocnění, kterým si za život projde snad každý. Ovšem dokáže být i pěkně záludná. O tom se na vlastní kůži přesvědčí jeden nadaný malíř. Ale jeho starostlivá máma ho v tom nehodlá nechat!
AfterShocked… 72%
AfterShocked!: KONEC SVĚTA (49.6 MB)
Jen si to představte, poklidně jdete do obchodu, mluvíte s prodavačem a najednou se ozve nepředstavitelně velká rána. Podíváte se ven a zjistíte, že nějaký chlapík si krátil dlouhou chvíli pouštěním jaderných hlavic. Ovšem vy to tak nenecháte!
Adventures… 70%
Adventures of Fatman: CHRAŇTE GOTHAM CITY (25.9 MB)
Logicko-akčně laděná adventura Fatman na motivy Batmana tu čeká na vás. Vydejte se strážit Gotham a pokuste se přemoci po stopadesáté nejrůznější padouchy. Ale pozor - musíte na to jít hlavou.
Agent… 95%
Agent Mlíčňák(CZ): MAXIMUM HUMORU (3.1 MB)
Je to už pěkná řádka let, co vám tento server přinesl Agenta Mlíčňáka v anglické verzi. Jenže hraním této adventury v jiném jazyce byste byli ochuzeni o perfektní humor překladatele Andreje Anastasova. Takže neváhejte a stahujte českou verzi jedné z nejoblíbenějších adventur u nás!
Ant ken-do:… 60%
Ant ken-do: BOJ ROVNOVÁHY (421.9 KB)
Chcete si zkusit nějaké to japonské bojové umění? Právě v této hře se dostanete do role chlapíka stojícím na pouhopouhé jedné tyči, v ruce dřímající hůl, se kterou musí shodit soupeře na zem. Vskutku nelehký úkol. Tak co, poradíte si s tím? Upozornění: Pokud máte závrať z výšek, tak se raději běžte koukat na pohádky.
A Tale… 60%
A Tale Of Betrayal (3.6 MB)
Příběh o zradě v nejbližším okolí. Ano, právě o tomhle pojednává roztomile kreslená adventurka A tale of Betrayal. Hlavní hrdina se ocitá zavřený v podpalubí lodě, na které byl kapitánem. Pomůžete mu osvobodit se a zachránit sultánův život?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z