Fodo Hrobit:… 20%
Fodo Hrobit: Najdi a přines! (8.4 MB)
Lahodná Hrobitovka byla vypita! To by byla sama o sobě tragédie nesmírného rozsahu, avšak zmizel i poslední dochovaný recept. Z této svízelné situace logicky nevede žádné řešení, přesto se o něj musíte pokusit. S chutí do toho.
Eye of… 90%
Eye of the Kraken: SKVĚLÁ ADVENTURA (159.4 MB)
Dnes pro vás máme opravdu mimořádnou lahůdku. Eye of the Kraken je dříve klasicky prodávanou adventurou, která však byla díky neuspokojivým prodejním výsledkům uvolněna zdarma. Předčila naše očekávání? Čtěte dále!
SkyRoads… 74%
SkyRoads Xmas: VESMÍR A VÁNOCE (600.1 KB)
Znáte stařičkou komerční hru SkyRoads? Svá nejlepší léta už má za sebou, to je jisté. Proč si však dobu její největší slávy nepřipomenout v příjemném vánočním provedením. Zasedněte tedy do kokpitu vesmírné stíhačky a překonejte všechny nástrahy desítek map. Odvahu s sebou, kapitáne.
Tulák:… 60%
Tulák: V ROLI VÁGUSE (2.9 MB)
Kdo by nechtěl být tulákem? Poflakovat se v mrazech na ulici, podporováni studeným vichrem žádat kohokoliv o kus žvance, odpuzovat okolí svým pachem a sem tam něco nakoupit za pět prstů? Dnes si něco takového můžete vyzkoušet v adventuře s tím nejpříhodnějším možným názvem - Tulák.
Little… 69%
Little World: ZE ŽIVOTA HMYZU (7.3 MB)
Viděli jste někdy malátně se pohybující včelu, omámeného motýla či zhypnotizovanou mouchu? Nevěděli jste, co se jim stalo? Pili Becherovku? Že hmyz alkohol nepije? Odpovědi na tyto vyřčené otázky nalezneme v dnešní hře, která se honosí prestižním oceněním – Nejlepší adventura z nedávno skončené BG 2005.
Polda… 97%
Polda 1: ČESKÁ ADVENTURNÍ LEGENDA (97.2 MB)
Ano, vidíte správně. Autoři dnes již kultovní série her Polda, Zima software, nechali kolovat po internetu první z pěti dílů. Pojďme se společně podívat na to, jak se stařičký Polda chytá mezi ostatními freeware hrami. Už předem je ale jasné, že tu máme něco výjimečného!
Život… 86%
Život není krásný 666: Flaška (39.3 MB)
Více jak roční čekání se konečně vyplatilo a přišel den zúčtování. Konečně uvádíme v pořadí již šesté pokračování morbidní a černým humorem nasáklé série adventur... šesté pokračování Život není krásný! Jaký neobyčejný příběh asi prožijeme nyní?
Time Walker:… 60%
Time Walker: CESTA DO MINULOSTI (8.2 MB)
Cestování v čase je oblíbeným a vděčným námětem her, filmů i knih. Narazíme na něj i v dnešní akční adventuře, ve které prožijeme příběh profesora a jeho studenta a s pomocí onoho zázračného stroje času se vydáme na místa, kam už asi žádná lidská noha nevkročí. Do minulosti.
6 Day… 45%
6 Day Assassin: NÁJEMNÝ VRAH (433.2 KB)
Život nájemného zabijáka není peříčko. Troufnete si postavit se do jeho role v této skvělé adventuře? Nejdříve však musíte utéci z hotelu před skrytým odstřelovačem, jenž Vás bedlivě sleduje!
7 Days… 85%
7 Days A Skeptic: SKVĚLÁ ADVENTURA (1.4 MB)
Vynikající hororová adventura 7 Days A Skeptic mě naplňuje příjemným tušením, že čistá hratelnost starých sierráckých klasik tohoto žánru neřekla své poslední slovo ani pod palbou dnešní vyumělkované herní konkurence. Bravo!
Vetřelec:… 40%
Vetřelec: PODLE FILMU (1.9 MB)
Vetřelec. Legenda a podle mnohých nejlepší sci-fi film všech dob, se konečně zjevuje na našich PC miláčcích v této akční adventuře od tvůrce fenomenálních Raum Cars. Překoná snad Vetřelec tuto vysoce posazenou laťku?
Mario… 72%
Mario and Sonic Flash (2.5 MB)
Kdo z vás nezná Maria? Přitloustlého šikulu, který si se vším hravě poradí. Dnes tu však má i výpomoc a to ne ledajakou. Samotného Sonica, který je rychlejší než zvuk. Dohromady s Mariem tvoří nezapomenutelnou kombinaci, která vás z nudy nastrčí přímo do kolotoče plného zábavy!
Jelou 53%
Jelou (607.2 KB)
Holdujtete-li jednoduchým kouskům z dílen českých amatérských týmu, dnes nadešel váš den. Máte možnost zahrát si adventuru s lehce amerikanizovaným názvem Jelou, ve které... To už zjistěte sami!
Pravidla… 78%
Pravidla hmoty (62.9 MB)
Jeden z účastníků soutěže Útěk se nám dnes konečně představí v celé své kráse. Je jím originální adventura Pravidla hmoty, ve které je vše vytvořeno z plastelíny. Však víte, z té hmoty, jak jsme si z ní v mládí plácali bábovičky a ti kretivnější dokonce pivní půllitry. Nabízí zábavu i poučení. Najdeme v ní i něco víc?
William… 75%
William Locker: The Becher's Museum (6.3 MB)
Minulý týden jsme vám představili dlouho očekávanou pecku Pět kouzelných amuletů. Kdyby ale nebylo této bezesporu skvělé hry, měli bychom my, fanoušci adventur, opravdu velký absťák. Nespokojte se ale s kdejakým škvárem. Zkuste rozluštit záhadu hry William Locker.
Pět kouzelných… 85%
Pět kouzelných amuletů (148.9 MB)
Čas se zastavil, sen se stal skutečností. Opět přichází doba kouzel a hrdinů. A jedním z nich jste i vy. Nejste však muž, ale krásná panna. Čeká vás nelehká cesta plná nástrah, zapeklitých úkolů a roztodivných stvoření. Správný milovník adventur už jistě spěchá do obchodu. Zbytečně - tato hra je totiž zcela zadarmo! Vážně.
Chasm 91%
Chasm (1.6 MB)
Obyvatelé městečka Chasmton holdují spánku, televizi a řádně vychlazenému pivu. Jejich blahobyt však jednoho rána ohrozí porucha vodovodního potrubí zdejší přehrady. Proto vyšlou Joea, hlavního hrdinu dnešní freehry, aby nastalou situaci uvedl do pořádku. Pomůžete mu?
Záhada… 80%
Záhada ukradeného Pentia (1.1 MB)
Taky jste se jednoho krásného rána probudili a váš počítač nikde? Že ne? S tím já naštěstí také nemám zkušenost, zato hrdinovi dnešní adventury, Chuckiemu, se podobná věc přihodila. A to je Chuckie ještě ke všemu programátor! Rozhodl se tedy, že vypátrá, kam se jeho počítač poděl. Netuší ale, kam až ho jeho pátrání zavede...
World… 82%
World War 1990 (51.6 MB)
Rádi byste si zahráli nějakou adventuru, které nechybí propracovaná grafika, český dabing, zajímavý příběh a povedená hudba? Krom toho aby byla celá jen a jen zdarma? V tom případě mám pro vás opravdu dobrou zprávu - právě jste ji našli!
Legend… 80%
Legend Of White Whale (24.5 MB)
Znáte tu legendu o bílé velrybě? Že ne? Tak to urychleně napravte. Třeba prostřednictvím dnešní hry Legend Of White Wale, v níž se dozvíte všechny indicie potřebné k vyluštění jedné veliké záhady. A kdo ví, možná narazíte i na poklad!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z