Gvse 3:… 70%
Gvse 3: ZACHRAŇUJEME SVĚT (6.3 MB)
Nadpis mluví za vše: opět budeme zachraňovat svět. Tentokrát to nebudou mimozemšťani ani Rusové, kdo nám bude škodit, ale prohnaný zloduch Doktor Ampere ve vtipné a zajímavé hře Gvse 3. Pokud máte alespoň trochu rádi 2D skákačky, čtěte dál.
Two of… 81%
Two of a Kind: ADVENTURA JAK MÁ BÝT (10.5 MB)
Další z řad AGS adventur je na světě. Dílko oceněné cenou Best Gameplay 2004 by určitě stálo za vaši pozornost. Poutavý příběh dvou sourozenců si vás určitě dostane. Zkuste najít zpět ztracený drahokam a zachránit tak svět před jistou zkázou!
Ben Jordan… 85%
Ben Jordan - Paranormal Investigator: CASE 4 (23.3 MB)
Děsivý a napínavý duchařský příběh, který se celý odehrává na jednom místě v malém počtu lidí. Tak lze shrnout další díl ze série případů Bena Jordana. Pojďte si užít strašidelnou atmosféru domu číslo 50!
Ben Jordan… 90%
Ben Jordan - Paranormal Investigator: CASE 3 (27.8 MB)
Čarodějnice brutálně zavraždily dvě malá děvčata. Na místo byl povolán slavný Ben Jordan, specialista na paranormální jevy, aby všemu přišel na kloub. S postupem času ale zjišťuje, že tady prostě něco nehraje...
Ben Jordan… 75%
Ben Jordan - Paranormal Investigator: CASE 2 (9.3 MB)
Další případ Bena Jordana, specialisty na paranormální jevy, je složitější a zapeklitější než předchozí výprava. Tentokrát zachraňuje George Robertsona a odkrývá tajemství potopené španělské galeony. Vydejte se s ním za dalším dobrodružstvím!
BJ - Paranormal… 80%
BJ - Paranormal Investigator: IN SEARCH OF (6.7 MB)
Mladý Benjamin začíná svou slibnou kariéru soukromého detektiva a vy byste měli být při tom. Proč? Jeho případy jsou totiž orientované na paranormální jevy. Zapomeňte na Foxe Muldera a Danu Scully, přichází Ben Jordan!
Calsoon… 89%
Calsoon 2: The Legend of Looncalsoon (20.2 MB)
Dnes pro vás máme jednu výbornou adventuru. Jste na kouzelném ostrově, k tomu ještě jen ve (naštěstí neprůhledných) slipech. Skvělá hra od Gaspopu má sice už pár let za sebou, ale vůbec to na ní nejde poznat. Posuďte sami a pomožte klučinovi dostat se zpět domů!
Psypan:… 80%
Psypan: SKLÁDAČKA NA ÚROVNI (3.7 MB)
Logické hry se netěší žádné velké oblibě. Dnešní doba nahrává spíše přímočarým agresivním akcím, po kterých je mnohem větší poptávka – hráčů, kteří si raději lámou hlavu nad složitým hlavolem je mnohem menší množství, než těch, co se chtějí prostě „vyblbnout“.
Agent… 95%
Agent Mlíčňák(CZ): MAXIMUM HUMORU (3.1 MB)
Je to už pěkná řádka let, co vám tento server přinesl Agenta Mlíčňáka v anglické verzi. Jenže hraním této adventury v jiném jazyce byste byli ochuzeni o perfektní humor překladatele Andreje Anastasova. Takže neváhejte a stahujte českou verzi jedné z nejoblíbenějších adventur u nás!
Brána… 60%
Brána do budoucnosti: ADVENTURNÍ NÁŠUP (43.8 MB)
Dnes máte k dispozici zajímavé dílo z českých luhů a hájů. Spolu s Otou Demnicou se vydáte do nedaleké budoucnosti. Do roku 2010. Čeká vás napínavé pátrání po minulosti své rodiny a především obtížná cesta zpět. Brána do budoucnosti je nová "velká" česká adventura. Tak s chutí do ní.
7 dní… 90%
7 dní a 7 nocí: LECHTIVÁ LEGENDA (2.2 MB)
Už je to celých dvanáct let, co spatřila světlo světa lehce erotická adventura od Pterodonu. Druhá česká komerční hra vás staví do zajímavé pozice. Ohlídejte sedm dcer bohatého pana Smitha a zároveň vyhrajte sázku a připravte je všechny o panenství!
Tajemství… 75%
Tajemství Oslího ostrova: ČESKÁ KLASIKA (1 MB)
Tajemství Oslího ostrova je opravdová klasika - první česká hra, která se u nás objevila na pultech obchodů. Bylo to v červnu roku 1994, za jejím vývojem stál začínající Pterodon Software a o distribuci se postaral Vochozka Trading. Vychutnejte si i vy tuto legendární adventuru!
Dračí… 70%
Dračí Historie: NOSTALGICKÁ VZPOMÍNKA (2.8 MB)
Psal se rok 1995, když spatřila světlo světa groteskní adventura s pohádkovým motivem – Dračí Historie. Jako jedna z úplně prvních obsahovala kompletní český dabing a se svými čtyřiceti lokacemi si vydobyla přední příčky na českém trhu. A nyní je vydána jako freeware, tak si ji užijte!
Pět Vražedných… 89%
Pět Vražedných Démonů: PARÁDNÍ RECESE (14.2 MB)
Vzpomínáte si ještě na scénáristickou soutěž serveru ČeskéHry? Právě vám nabízíme zpracování jednoho ze zajímavých scénářů – přímo pod taktovkou Off Studia vznikla skvělá adventura Pět Vražedných Démonů. Rozhodně si ji nenechte ujít!
Brain… 67%
Brain Hotel: MOZEK VEN (32.4 MB)
Kvalitních freeware adventur je málo. Ty české by se daly dokonce spočítat na prstech jedné ruky. Proto občas sáhneme do zahraničního archívu a vyšťáráme pro vás atraktivní kousek. Brain Hotel je hra plná paradoxního humoru, obtížných otazníků a hlavně kvalitního příběhu s chytlavou hratelností. Pokud tedy alespoň z části ovládáte anglický jazyk, určitě se na ni podívejte blíž.
Ant ken-do:… 60%
Ant ken-do: BOJ ROVNOVÁHY (421.9 KB)
Chcete si zkusit nějaké to japonské bojové umění? Právě v této hře se dostanete do role chlapíka stojícím na pouhopouhé jedné tyči, v ruce dřímající hůl, se kterou musí shodit soupeře na zem. Vskutku nelehký úkol. Tak co, poradíte si s tím? Upozornění: Pokud máte závrať z výšek, tak se raději běžte koukat na pohádky.
Ostrov:… 60%
Ostrov: PODIVNÝ SEN (1.3 MB)
Snili jste někdy o tom, že byste ztroskotali na opuštěném ostrově, nejlépe s pořádnou zásobou alkoholu a krásnými jedinci opačného pohlaví? V dnes recenzované hříčce se vám váš sen vyplní, i když možná trochu jinak, než jste si mohli představovat.
Velký… 5%
Velký svinctvo 1: FEŤAK (1.8 MB)
Nová česká adventura Velký svinctvo nabízí kromě prozaického názvu i ohromnou spojitost s oblíbenou sérií Život není krásný. Podařilo se Svinctvu alespoň pokořit další fanouškovskou variaci ZNK: Jack Sadistic, nebo není nakonce ještě lepší než původní hra?
Hero of… 65%
Hero of Infamous Kingdoms: KEČUPOVÁ PATÁLIE (10.5 MB)
Milujete kvalitní jemný nebo ostrý kečup a staré dobré klasické adventury? Zachraňte zapadlé kečupové království z velké krize – došla totiž rajčata. A se slzou v oku si k tomu zavzpomínejte na doby Quest for Glory.
Divided:… 73%
Divided: PŘÍBĚH PLNÝ TAJEMNA (26.2 MB)
Nechte se pohltit tajemnou a hororovou atmosférou v této zajímavé adventuře. Její autor, Jeroen Stout, se pokusil vzkřísit již mrtvý žánr FMW her. Teď je na vás, zda podlehnete tajuplným hádankám tohoto „interaktivního filmu“.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z