Strategic… 55%
Strategic Oil Reserve: CHRAŇTE OLEJ (2.3 MB)
Z nebe náhle začaly padat meteority... A míří si to rovnou na olejové barely! To přece nesmíte nechat jen tak, musíte ty nebohé sudy zachránit! A že to nebude vůbec jednoduché.
Goat in… 86%
Goat in the Grey Fedora: SOUKROMÉ OČKO ZASE V AKCI! (45.6 MB)
Soukromý detektiv Nicky Bount řeší další zapeklitý případ. Tentokrát ho o pomoc požádala žena v nesnázích pátrající po ztracené keramické sošce kozy, jakožto jediné vzpomínce na zesnulého tatínka. Zdánlivě banální případ však poodhalí i jiná tajemství…
Pharaoh:… 70%
Pharaoh: Der Fluch des Goldes XS: SLEPIČKY OPĚT V AKCI! (26 MB)
Slepičky se opět vrhají na vaše monitory! Tentokrát se objevují ve skvělé adventuře Pharaoh: Der Fluch des Goldes XS, v níž budete sbírat spousty předmětů a následně je kombinovat do sebe. Nejedná se ale o nic nudného, ba naopak! Zvládnete tento obtížný úkol, nebo dáte raději přednost něčemu jednoduššímu?
Stranded:… 60%
Stranded: Ať žije dovolená! (4.5 MB)
Nucený pobyt na neznámém a nepříliš pohostinném ostrově? Poslední dobou se nám tento druh dovolené dostává, alespoň zprostředkovaně, často. Ať už díky nepříliš úspěšné reality show Trosečník, či výjimečnému filmovému jmenovci, případně výborných Ztracených. No a nyní máme další možnost - jen hlavní aktér v této akční adventuře s prvky RPG budete právě vy!
Rob Blanc… 65%
Rob Blanc 2: OCHRÁNCE VESMÍRU (691.2 KB)
Co se stane, když takovému obyčejnému looserovi z Horní-Dolní dají místo normálního mozku biotronický superpočítač a udělají z něj správce naší galaxie? To poznáte záhy poté, co začnete hrát tuto adventuru. Rob Blanc přichází a občas vás rozesměje velmi povedenými hláškami.
Fate by… 94%
Fate by Numbers: SKVOSTNÁ ADVENTURA (1.2 GB)
Máte rádi adventury? Pak tu pro vás dnes máme jednu vyslovenou lahůdku. V klasickém point and click pojetí se skrývá výtečná porce zábavy v neotřelém audiovizuálním zpracování. Opravdu je na co se těšit. Nevěříte? Uvěříte!
Fedora… 85%
Fedora Spade Episode Two: DETEKTIV SE VRACÍ (2.1 MB)
Po nedávné úvodní epizodě se charismatický detektiv Fedora Spade vrací na naše monitory, aby opět vypátral toho pravého vraha a odhalil všechna jeho tajemství. A tentokrát to nebude zdaleka tak jednoduché!
Fedora… 75%
Fedora Spade Episode One: TO JE VRAŽDA! (1 MB)
Místnost s ošuntělým nábytkem, naplněná pachem bourbonu a na gauči rozvalený muž s kloboukem. Typický obraz soukromé detektivní kanceláře. Fedora Spade však nepracuje na vlastní pěst, nýbrž pro speciální jednotku. Ta je ale všem pro smích a na vašich bedrech tak leží náprava jejího jména.
Trilby… 80%
Trilby's Notes: DENÍK AGENTA (2.1 MB)
Jmenuji se Trilby. Před čtyřmi lety jsem jen taktak unikl z vězení vily DeFoe. Byl jsem donucen k něčemu, co jsem nikdy nechtěl udělat... zabil jsem člověka. Duch Johna DeFoe však nebyl zničen, a proto odjíždím na ostrov ve Walesu učinit nezkrotnému zlu přítrž.
Earl Mansin:… 75%
Earl Mansin: The Breakout: VEN Z VĚZENÍ (69.2 MB)
Dobře propracovaných adventur s kreslenou grafikou je dnes už opravdu málo. Proč se tedy dnes nepodívat do vězení a pomoct kamarádovi dostat se na svobodu? Využijte všechny možnosti a splňte vaše poslání s úsměvem na tváři!
RTFS:… 80%
RTFS: Adventure Episode One: RAYMAN SE VRACÍ (7.7 MB)
Všichni určitě znáte legendu Raymana a jeho historii, dnes tu máme předělávku do kreslené podoby v adventurového příběhu. Jak se zvládnete poprat s loupežníky a pomoct tak kamarádům? Ve hře RTFS: Adventure Episode One si to můžete náležitě vyzkoušet.
Lure of… 80%
Lure of the Temptress: LÁKAVÁ SVŮDKYNĚ (1.7 MB)
Čeká na vás napínavé dobrodružství ve světě meče a magie. Tvůrci série Broken Sword uvolnili své první kusy veřejnosti. Můžete se těšit na příběh obyčejného člověka, ze kterého se stane pravý hrdina. Zahrajte si adventuru okořeněnou kvalitním humorem!
Sky Hero… 81%
Sky Hero Adventure: 3D PacMan (2.3 MB)
Legendární postavička PacMan opět ožívá a tentokrát přichází ve zcela novém 3D kabátku. Je pravdou, že mnoho remaků je nekvalitních a často nudných, ale Sky Hero Adventure se rozhodně neřadí mezi podprůměrné a laciné tituly. Neváhejte a stahujte!
A Cure… 68%
A Cure for the Common Cold: PRYČ S RÝMOU (4.1 MB)
Rýma může mít mnoho příčin, jedná se však o běžné onemocnění, kterým si za život projde snad každý. Ovšem dokáže být i pěkně záludná. O tom se na vlastní kůži přesvědčí jeden nadaný malíř. Ale jeho starostlivá máma ho v tom nehodlá nechat!
La Croix… 60%
La Croix Pan: Z VELKÉ VÁLKY (9.3 MB)
1944. Krásný to rok! No, tedy až na tu válku. A La Croix Pan? Nádherné to město! Tedy nebýt té války… Ta druhá světová sice už dávno skončila, ale Druhá Světová® Válka™ je tu s námi pořád. A dnes překvapivě ve formě adventurní!
Flashbax:… 85%
Flashbax: KDE TO ZASE JSEM? (3.3 MB)
Také jste si všimli, jak často začínají nejen mnohé adventury ztrátou paměti hlavního hrdiny? A máme to tu zas! Aby toho přitom nebylo málo, bezejmenný charakter ve Flashbax se ještě k tomu všemu probudí zmučený v cele na vesmírné stanici, kde automat místo koly nalévá kyselinu.
Penguin… 91%
Penguin Adventure: POHÁDKOVÁ ZÁLEŽITOST (44.6 MB)
Jednoho krásného slunečného dne se dva malí tučňáci vydali lovit ryby. Tiše a nepozorovatelně je sledovala skupina zlých ledních medvědů ze severního pólu, která však měla nekalé úmysly. Ptáte se jaké? Čtěte dále.
24 Hours:… 65%
24 Hours: NAPSAT ESEJ NENÍ MED (1.6 MB)
Znáte to. Musíte napsat esej, máte měsíc, ten ale uplyne jaksi rychle a znenadání zbývá jen několik hodin. K tomu všemu jste ještě unavení, máte hlad a nápady se od vás drží na hony daleko. Dnešní hra vám poskytne dobrý návod, jak vše stihnout a to ještě s několikahodinovým náskokem!
Nathan… 82%
Nathan's Second Chance: DRUHÁ ŠANCE (6.3 MB)
Jednou ráno tak vyjdete z domu, zapálíte si obvyklou cigaretku a najednou – najednou vám zaskočí, pocítíte slabost u srdce, poté bolest a pak už nic. Na ulici před vámi doletí žlutý autobus, který vás odveze někam do země za životem.
The House:… 90%
The House: DĚSUPLNÁ PAST (9.4 MB)
Představte si, že se najednou probudíte v domě s okny a dveřmi zadělanými cihlami. Zlý sen? Možná ano, možná ne. Rozhodně je třeba se dostat pryč. Dnešní krátkou adventuru si užijí zvláště milovníci chladných hororů a temné mystiky.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z