Amazing… 50%
Amazing Adventures of Lucy Lavander - přelstěte sourozence (2.4 MB)
Nebohá Lucy ztratila svůj deník a nemůže ho najít. Navíc nebylo vyslyšeno její vyznání lásky svému idolu. Pomozte jí proto alespoň částečně napravit den tím, že naleznete její deník. Nenechejte dámu v nesnázích!
Speculum… 90%
Speculum Mortis: ZRCADLO SMRTI (2.3 MB)
Je půlnoc, prší a já nemám nejmenší tušení, proč jsem tu stopařku nenechal stát u krajnice. Nasměrovala mě k zvláštnímu starobylému stavení a potom prostě zmizela. Nejhorší ale je, že někdo za mnou zamknul bránu a já se odsud nemůžu dostat. No, vypadá to na další pěknou hororovou noc.
Nelly… 75%
Nelly Cootalot - Spoonbeaks Ahoy: ZACHRAŇTE PŘEKRÁSNÉ PTÁKY (14.9 MB)
Dívka v nesnázích. Chopte se klávesnice i myši a pomozte vyřešit její peripetie. Pirátka, jež zachraňuje vymizelý druh ptáků, se musí ohánět seč jí síly stačí a každou pomoc velmi ocení. Pomozte jí!
A long… 75%
A long 15 minutes: ZAJÍMAVÁ FOTO ADVENTURA (18 MB)
A long 15 minutes nabízí poněkud zajímavý herní zážitek. Jako pracovník prosperující zahraniční firmy zjistíte z anonymního telefonátu, že se někde v komplexu budovy nachází bomba. Jedná se o pravdivou informací, nebo jde o hloupý žert bývalého zaměstnance? To vše zjistíte v průběhu dění. Nuže směle do nekonečného bádání.
The Marionette:… 70%
The Marionette: UMĚLECKÁ HRA (13 MB)
Sami jste si museli všimnout, jak vášnivé debaty se vedou o tom, zda li se hry mohou řadit mezi umění či nikoliv. Pakliže spadáte mezi zastánce záporného názoru, měli byste si zahrát The Marionette. Právě tohle je totiž titul, který se může bezelstně za umělecké dílo označit!
Flight… 65%
Flight of the amazon queen: AMAZONSKÝ HARÉM (7.2 MB)
Tradiční point & click adventury jsou dnes již dávnou minulostí. Interaktivní řešení problémů v detailně zpracovaném prostředí zaujmou mnohem více. Flight of the amazon queen přináší čerstvý závan do zaprášeného prostředí starých her. A přestože má i toto dílo už ledacos za sebou, nabízí stále opravdu hodně.
The White… 90%
The White Chamber: MORBIDNÍ PÁTRÁNÍ (303 MB)
Víte, jak vznikne zajímavá adventura? Základní ingrediencí může být sci-fi prostředí, a k tomu zajímavý hrdina. Tohle všechno se posléze okoření špetkou hororových prvků a nakonec zabalit do příjemné grafiky. A když se jako obloha přidá česká lokalizace, vznikne například The White Chamber. Jenom kdyby tvůrcům tolik neujela ruka při kořenění…
E.L.F.:… 60%
E.L.F.: ZÁCHRANA VÁNOC (3.2 MB)
Těžko si lze představit život bez Vánoc. V této hře se tak ale stane! Mimozemšťané totiž zajali Santa Clause, a tak jeho pomocným elfům nezbývá nic jiného, než ho najít. Pomůžete jim, aby děti našly pod stromečkem své vytoužené dárky?
Fedora… 85%
Fedora Spade Episode 3: DEATH WEARS A FEDORA (2.6 MB)
Město Lawless City je plné zločinců, vrahů, násilníků a zlodějů. Není tedy divu, že se povedená detektivní série s charismatickým hrdinou v hlavní roli dočkala dalšího dílu. O život tentokrát přišel úspěšný podnikatel s milióny nepřátel po celém světě, o pořádnou porci detektivní zábavy je tedy dobře postaráno.
Averageness:… 30%
Averageness: POSBÍREJTE VŠECHNY BECHEROVKY (5 MB)
Průměrný chlapík, jinak žijící průměrným životem, se ocitá ve velkých problémech. A jen vy ho můžete z těchto problémů vysvobodit. Nenechejte ho proto ve štychu a hrajte! Averganess je tu přesně pro vás!
Duty and… 80%
Duty and Beyond: DORUČTE PIZZU VČAS (4.3 MB)
Chlapík rozvážející pizzu je v nesnázích a jen vy mu můžete píchnout. Nenechejte tohoto nešťastníka na holičkách a pojďte s ním do akce. Bez pomoci nedokáže svůj úkol splnit!
Udoiana… 75%
Udoiana Raunes: HLEDÁNÍ INDIANA JONESE (10.6 MB)
Nebohý Raunes má velký problém a jen vaše chytrost, kreativita a důvtip mu pomůže jeho trápení vyřešit! Nenechejte ho ve štychu a rychle usedněte ke klávesnici! Nečekejte ani vteřinku a hrejte!
Hauser… 80%
Hauser the Hound: SUPERPES (102.1 MB)
Fanoušci psích mazlíčků, zbystřete! Konečně někoho napadlo obsadit čtyřnohého přítele do hlavní role v počítačové hře. A ne v ledajaké! Hra Hauser the Hound je 3D adventura a hlavním hrdinou není nikdo jiný, než sympatický buldok.
Total… 70%
Total Eclipse: ZATMĚNÍ SLUNCE PŘICHÁZÍ (11.5 MB)
Ať už hledáte cokoliv, většinou je to vcelku nepříjemný pocit. Ostatně jak je dobře známo, zákon schválnosti v takovýchto případech pořádá hody. Ale neděste se, ačkoli je halvní náplní titulu Total Eclipse právě pátrání, nejedná se rozhodně o nic nudného, ba ani otravného.
Záhada… 75%
Záhada Becherovky: BECHEROVKA GAME 07 (10 MB)
Pomozte nebohému hrdinovi najít cestu z bohem zapomenutého souostroví. Zbavte toto společenství proradných pirátů, kteří zde tropí neplechu. Nikdo jiný než vy to nedokáže, proto jednejte rychle!
Wizard… 75%
Wizard of Egypt: BECHEROVKA GAME 07 (9 MB)
Mysleli jste si, že starodávný Egypt už odkryl všechna svá tajemství? Omyl! Vydejte se proto v roli mága objevit všechny neprobádané kouty adventury Wizard of Egypt, která se zúčastnila Becherovky Game 2007.
Everyday… 75%
Everyday Is Halloween: HOROROVÁ ADVENTURA (2.8 MB)
Věřili jste jako malí v duchy a báli se v noci stínů? Potom si zajisté pořádně užijete tuhle malinko strašidelnou adventuru. Opuštěné prostory, krvavé skvrny, tajemné stíny a dokonce i blikající zářivky - na to všechno se můžete těšit! Halloween totiž neskončil, Halloween trvá... i přes svátky.
Bermen:… 75%
Bermen: BECHEROVKA GAME 07 (10 MB)
Adventury? Pomalu bychom se mohli ptát: „co to proboha je?“. V úmorném suchu poslední doby je totiž her s klasickým point and click pojetím jako šafránu. Bermen je ale světlou výjimkou pocházející z českých luhů a hájů, jež se v letošním ročníku Becherovka Game umístila na krásném druhém místě.
Sam &… 95%
Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die: HUMOR PŘEDEVŠÍM! (84 MB)
Elegantní pes Sam a jeho společník, šílený králík Max, dostali další případ. A tentokrát budete mít co dočinění s volbami a politickým systémem Spojených států amerických. Vše je okořeněno skvělým humorem a co je nejlepší - nezaplatíte ani korunu!
Odot Tamat… 85%
Odot Tamat On: ROZTOMILOST NADEVŠE (63 MB)
Odot Tamat On, název dnes recenzované adventury. Vskutku zajímavé jméno, že ano? Nicméně tvůrci chtěli být do značné míry styloví, a tudíž udělali z ohraného konceptu klasických adventur něco více.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z