A Second… 85%
A Second Face - odvrácená strana světla (95 MB)
Dokázali byste si představit život bez Slunce? Ano? Ne? Ať tak či onak, na jedné vzdálené planetě je celá polovina povrchu ponořená do nekonečné tmy a život začíná vymírat. Tušíte správně, osud tamní populace je jen a jen ve vašich rukou.
The Museum… 90%
The Museum Of Broken Memories - bizarní výlet do vzpomínek (24.2 MB)
Pro vyznavače vskutku netradičních herních zážitků jsme si připravili opravdovou lahůdku. Odvážili-li byste se snad hledat nějakou alespoň srovnatelnou hru, vězte, že takové hledání by bylo předem ztracené. Tohle muzeum se totiž vymyká pravděpodobně všemu, co tu kdy bylo k vidění.
The Great… 55%
The Great Machine - válečná výprava (144 KB)
Textové hry jsou již dávno minulostí, kdo ale říká, že k vybudování hutné atmosféry je potřeba grafika? Nepromeškejte možnost zahrát si možná jedno z posledních interaktivních textových dobrodružství vůbec!
The Infinite… 75%
The Infinite Ocean - boj s umělou inteligencí (4.1 MB)
Existují hry, ve kterých není důležité něčeho dosáhnout, nýbrž něco prožít. My vám takový zážitek zprostředkujeme. Stačí se jen ponořit do nekonečného oceánu a nechat se unášet proudem bez nejmenšího tušení, kam vás tento proud zavede.
Ranní… 75%
Ranní show Evropy 2 - Co v rádiu neuvidíte? - případ gorila (4.6 MB)
Český Handjoy si na své konto před několika dny připsal nový přírůstek s názvem Ranní show Evropy 2 - Co v rádiu neuvidíte? Je vám to jméno povědomé? Aby také ne, když se jedná o jedno z nejznámějších českých rádií. Nicméně teď má problém s jistou gorilou.
Little… 60%
Little Girl in Underland - pokřivená pohádka made in Russia (7.6 MB)
Slyšeli jste již o Alence v říši divů, ale tak nějak máte pocit, že ji Lewis Caroll nevylíčil zrovna podle pravdy? Pak bychom tu pro vás měli alternativu v podobě výborně namluvené freeware hry Little Girl in Underland, která si nebere servítky a plete do příběhu i politiku!
Agent… 30%
Agent číslo X - to je vražda, napsala (4.6 MB)
Stala se vražda! Brutální krvelačná vražda a na světě existuje pouze jedna jediná osoba, která může odhalit viníka. Jestliže máte dostatek odvahy a detektivích schopností, můžete se směle pustit do vyšetřování.
American… 90%
American McGee's Grimm Episode 1 - pohádky (ne)vhodné pro děti (193.5 MB)
Neříká se nadarmo, že nejlepší věci jsou zadarmo. Kromě skupiny Chinaski to ví i tvůrci hry American McGee's Grimm, kteří bezplatně uvolnil první epizodu a my vám ji dnes přinášíme. V roli zavšiveného skřeta budete vytvářet nové verze pohádek a vězte, že o zombíky, temné síly a šeď nebude nouze.
Facade… 80%
Facade - manželským poradcem snadno a rychle (167 MB)
Umělá inteligence je ve hrách podstatný faktor. Bohužel jsou její kvality často špatné než dobré, i když existuje několik výjimek potvrzujících pravidlo. Nasnadě je tedy otázka, zda se někdy povede vyvinout titul s dokonalou umělou inteligencí. A odpověď je překvapující – ano, ba co víc, ten titul už dokonce vyšel!
Beauties… 50%
Beauties and Beasts – Miss Bestie (5.7 MB)
Auto zadarmo, to je lákavá cena. A právě tu se rozhodne získat modelka a hlavní hrdinka adventury Beauties and Beasts v jedné osobě jakýmkoli způsobem. Ať už jí v cestě stojí nádhera se zeleninou na obličeji, chybějící šaty nebo rybička v akváriu!
14 hodín… 20%
14 hodín – horor nehoror (13.6 MB)
Ze slovenských luhů a hájů k nám dorazila dnes recenzovaná hororová adventura 14 hodín. Námět je jistojistě tajemný a vypadá velice krvavě – hlavního hrdinu uvěznili dva zabijáci v opuštěném domě. A na útěk mu nezbývá víc než čtrnáct krát šedesát minut.
Room Escape… 55%
Room Escape 2 - únos syna (5.2 MB)
Jestliže máte rádi dobré české adventury, ocitli jste se na správné adrese! Room Escape 2 je sice svým rozsahem menší a technickým zpracováním nedokonalý, avšak určité kouzlo v sobě skýtá. Tušíte, co to je?
Bez peněz… 40%
Bez peněz do hospody nelez – příběh ze života (7.4 MB)
Zůstat v restauraci nebo v hospodě jako poslední se může občas pekelně vymstít. Zvlášť, když účet je plný a co víc, nezaplacený. A zrovna jako naschvál si člověk zapomene peněženku a hospodský jako by vypadnul z oka tomu chlápkovi na plakátu s nápisem „WANTED“.
Dirty… 95%
Dirty Split - adventurní skvost (182.8 MB)
Žijeme v krutém světě plném násilí, loupeží a vražd. Naštěstí existují lidé jako Alan Baxter, kterým je spravedlnost nade vše a kteří se za každou cenu snaží přijít věcem na kloub. A právě díky takovýmto lidem vznikají špičkové detektivní adventury jako je Dirty Split.
Život… 45%
Život je boj! – kdo přežije? (9 MB)
Otvíráte oči a hlava vám třeští. Jste dezorientovaní a nevíte, kde se nacházíte. A poblíž je jen neznámý muž a… už si vzpomínáte! Ten výstřel a pak jste se ocitli tady. Jedná se o hodně katastrofický scénář, že? Naštěstí je zasazen pouze do virtuálního světa dnes recenzované adventury.
Barn Runner… 65%
Barn Runner 5: The Forever Friday 1 – svérázným detektivem (11.7 MB)
„Každé přistání, ze kterého odejdu po svých, je dobré přistání.“ Takové je nejdůležitější motto hlavního hrdiny adventury Barn Runner 5: The Forever Friday 1. Že s ním nebude nouze o další zajímavé hlášky a zapeklité případy, se můžete přesvědčit na vlastní kůži i vy.
Tajomstvo… 35%
Tajomstvo šepkajúcich lesov - adventura z východu (8.6 MB)
Dennodenně je člověk obklopen záhadami, aniž by si cokoli uvědomoval. Obyvatelé města Alvar si jich jsou však vědomi velice dobře, neboť jedno takové tajemství jim naprosto zničilo životy. Za každou špatností se ale skrývá pořádné dobrodružství, čehož přece nelze nevyužít!
Barren… 75%
Barren - ponurá záhada (13.8 MB)
Coby tajemná osoba se po mnoha letech vracíte do rodného města a nestačíte se divit, jak se změnilo. Nikde ani noha, po okolí se povaluje harampádí a barely s radioaktivním čímsi a čas jako by se zastavil. Co se to jen mohlo stát?
Search… 80%
Search for the Don – soukromé očko v akci! (6.8 MB)
Soukromý detektiv Norman Cooks řeší další zapeklitý případ. Tentokrát ho o pomoc požádal přítel Baldie, kterého zabili v parku ještě dřív, nežli stačil říci soukromému očku, do jakého maléru se dostal. Zdánlivě banální případ však poodhalí i jiná tajemství.
Last Rose… 75%
Last Rose In A Desert Garden - cesta do neznáma (4.5 MB)
Prázdno. Písek, obloha bez mráčku a neúprosné slunce. Občas se po zemi povaluje nějaká ta pneumatika, kyblík, klec pro papouška či jiná věc, která již dávno ztratila svůj původní smysl. Vítejte do postapokalyptického světa.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z