A bit… 70%
A bit of Fujitsu - o důvodu bytí (38 MB)
Jak to vypadá, když jeden z bitů začne přemýšlet nad smyslem své existence? Najde svou odpověď při cestě po počítači, kde se střetne s ram pamětí, procesory a dalšími postavami?
Bruno… 70%
Bruno II - kanibalští únosci (45.5 MB)
Bruno si žije se svou rodinou poklidným opileckým životem na blíže nespecifikovaném ostrově. Přesto má dnes po ranní opičce důvod k zamyšlení, protřelí domorodci mu totiž milovanou rodinu unesly. Vydejte se spolu s ním na záchranou misi.
Dread… 75%
Dread Mac Farlane - pirátské dobrodružství (63.5 MB)
Máme tu další pirátskou adventuru. Tentokrát získáváte možnost stát se alespoň na chvíli mladou skoropirátkou, která trpělivě snáší všechna úskalí života na moři. A že to nemá vůbec jednoduché!
Marionette… 93%
Marionette - V Alenčině říši divů (95.7 MB)
Není tomu tak dávno, co jsme vám představili demo této velmi povedené adventury. Teď její tvůrci potěšili všechny dychtivé hráče uvedením Marionette mezi freeware hry. A že to je opravdu důvod k radosti, se ostatně můžete přesvědčit sami.
Bruno… 70%
Bruno - opilcovy strasti (19.3 MB)
Neandrtálci měli těžký život, jejich ženy jim aktivně bránily v přístupu do hospody a vyžadovaly po nich extrémní výkony v zájmu rodiny. Pomozte jednomu z nich opětovně zpřístupnit putyku.
The Family… 60%
The Family Treasure - Honba za pokladem (980 KB)
Patříte mezi fanoušky Pirátů z Karibiku, nebo jste snad jako malí snili o tom, že se stanete piráty? Teď máte příležitost. Nečeká vás sice žádná velká loď, ani banda odevzdaných pirátů, pouze vetchý vor a ne tak úplně opuštěný ostrov, ale o hledání ztracených pokladů rozhodně nepřijdete!
Beach… 80%
Beach Party Craze – rekreační centrum (36.2 MB)
Pokud žádnou dovolenou v blízké budoucnosti neplánujete, servírujeme vám přímo pod nos náhražku v podobě Beach Party Craze, kde vás sličná dívka Maria provede rekreačním střediskem možná zrovna do těch míst, kam byste si přáli. Tak šup šup, ať nezmeškáte nejbližší letecký spoj!
6 Days… 60%
6 Days a Sacrifice - okultistické dobrodružství (2 MB)
6 dní plných utrpení, krve a podivných okolností bude muset v okultistickém pekle vytrpět Theo, hlavní hrdina adventury 6 Days A Sacrifice. A přes to přese všechno si tam najde čas na intimní hrátky - no jak to jen ten kluk ušatá dělá?
Ben There… 90%
Ben There, Dan That! - šílená adventura (9.7 MB)
Ve vánočních slevách jsem na Steamu zakoupil za dvě eura double-pack her, jenž obsahoval freeware adventuru Ben There, Dan That! a její přímé komerční pokračování Time, Gentlemen, Please! My se zde podíváme na prve jmenovanou. Stojí za těch pár klepnutí, které stažení hry vyžaduje?
Sea Journey… 80%
Sea Journey - bitva za bitvou (30 MB)
Čekají vás plavby, bitvy, poklady a mnoho dalších možností, které se rovnají ohromnému množství dobrodružství a zábavy. Láká vás tato nabídka? Doufám, že ano, bezpochyby se vyplatí ji přijmout!
Antique… 85%
Antique Shop – obchod & výzkum (36.4 MB)
Mladá dívka si chce vydělat na soukromé výzkumné expedice pomocí obchodu s názvem Antique Shop. Nedokáže zvládat obchod sama, a tak hledá někoho, kdo by jí pomohl. Jste právě vy ochotni se této nepříliš snadné práce ujmout spolu s ní?
Wendy´s… 85%
Wendy´s Wellness – volňásek do fitcentra (28.4 MB)
Cvičení, běh na pásu, bublinkové koupele, nebo třebas masáže. To vše vás čeká, pokud se rozhodnete na pozvánku od Wendy do fitcentra odpovědět slůvkem „ano“. Prokažte se jako správní lidé a pomožte ji s provozem obchodu, chudák Wendy to sama nezvládne!
Featherweight… 55%
Featherweight - za podrobené lidstvo! (15.2 MB)
Předpovídali to již mnozí a je tak jen otázkou času, kdy se stroje osamostatní a podrobí si lidstvo. Do takto post-apokaliptického světa je situována adventura Featherweight, v níž se lidé musí skrývat před krvelačnými roboty.
Luigi´s… 60%
Luigi´s Big Adventure – zpět k legendě (718 KB)
S chutí se vnořte do role slavného hrdiny Luigiho a pomozte mu zdolávat nebezpečné překážky v podobě malých příšerek a hlubokých propastí! Přesvědčte se, že Luigi je minimálně stejný borec jako Mario!
Age Of… 80%
Age Of Emerald – staňte se architektem (17.2 MB)
Architekt. Chtěli byste jím být? Je to práce těžká, nebo jednoduchá? Složitá, nebo absolutně snadná? Přesvědčte se sami. Zde se vám nabízí jedna z možností. Jedna z možností si to „jen“ vyzkoušet? Ne, možnost postavit rovnou celé město!
Awakener… 50%
Awakener - kdo je ten ožrala?! (5.8 MB)
Někteří z vás to možná znají - člověk se po prohýřené noci probudí a o jejím průběhu nemá ani šajnu. To jeden takový opilec v adventuře Awakener se ani neprobudil a vaším úkolem je ho přivést k životu. Dokážete to v kůži devítiletého děcka?
Treasures… 85%
Treasures Of The Ancient Cavern – objevujte artefakty (18.1 MB)
Zajímá vás hledání pokladů v tropických krajích? Rádi byste někdy něco cenného objevili? Nač hledat daleko, příležitost se nabízí přímo zde! Byla by neskutečná škoda zahodit hodiny napínavé zábavy, která tkví právě v tomto dobrodružství.
Saw Deluxe… 75%
Saw Deluxe (Remake) - horor už podruhé (17 MB)
Milovníci hororů pozor! Je tu druhé zpracování hry Saw. Přesně jak název říká - předlouhou byl stejnojmenný film. Jak dopadl souboj hra vs. filmový snímek? Pojďme se na to podívat v této recenzi!
LostFellas… 90%
LostFellas - adventura z českých luhů a hájů (96 MB)
Máte někdy nutkání splnit si „americký sen“? Zde se vám naskýtá jedinečná možnost. Jako bonus zmasakrujete několik lidí, a vyhodíte do povětří jednu skládku. To vše v roli vymahače dluhů a bouchače v jedné osobě. Jdeme na to!
Mr. Danger… 60%
Mr. Danger's Contest - o deset milionů babek (5.7 MB)
Když se soutěží o 10 milionů dolarů, uchýlí se někteří i k nečestným praktikám. A co na tom, že soutěžícími jsou lidé s nadpřirozenými schopnostmi? O to zajímavější to bude. Odnesete si právě vy magickou výhru v Mr. Danger's Contest?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z