Becherovo… 37%
Becherovo rozhodnutí (1 MB)
Nabídka her, které soutěžily v nedávno skončené Becherovka Game 2004, se pomaličku zkracuje. A světe div se, nyní máme tu čest s adventurou. Ale jak již to tak bývá, ne všechny hry jsou kvalitní, a tak ani tato nepatří mezi ty nejlepší. Avšak zkuste si ji zahrát, třeba se váš názor bude lišit.
X34 82%
X34 (4.2 MB)
Patříte-li mezi lidi, kteří holdují adventurám, pak zbystřete svou pozornost. V naší recenzi vám přinášíme další hru ze série populární soutěže Becherovka Game. Tentokrát se jedná o loupežné přepadení. Pokud se chcete dozvědět víc, tak čtěte dál.
Vulvara 87%
Vulvara (3.1 MB)
Pokud rádi hrajete adventury a pijete Becherovku, tak si zahrajte naši dnešní adventuru Vulvara, která se v letošním ročníku soutěže Becherovka Game sice neumístila příliš dobře, nicméně za pokus rozhodně stojí.
Špinavá… 30%
Špinavá historka (2.1 MB)
Dnes se mrkneme na další flashovou adventuru, která se umístila na pěkném 6 místě. Jedná se o zajímavý titul, jenž má ale jeden zásaní problém - svoji délku (respektive krátkost). Je v ostatních ohledech Špinavá historka alespoň trochu povedená?
Becherovo… 45%
Becherovo Rozhodnutí (1.9 MB)
Chtěli byste odhalit tajemství výroby karlovarského třináctého pramene? Máte jedinečnou šanci! V naší dnešní hře s názvem Becherovo rozhodnutí půjde právě o to, kdo splní všechny náročné disciplíny a odhalí tajemný recept.
Lumír… 81%
Lumír Lánský: Případ otrávené becherovky (5.6 MB)
Letošní ročník Becher Game se nesl mimo jiné ve znamení kvalitních adventur. A právě Lumír Lánský: Případ otrávené becherovky mezi ně rozhodně patří. Nenechejte příznivce dobrého pití na suchu a zjistěte, kdo otrávil Becherovku. Ať teče!
Odcizená… 75%
Odcizená láhev (6.4 MB)
Jde o adventuru, která se umístila na skvělém třetím místě v Becherovka Game 2004, takže je jasné že příběh se bude točit kolem tohoto nápoje. Chcete se dozvědět, jak se hra líbila nám? Čtěte dál a uvidíte.
Točna 85%
Točna (5 MB)
Pokud máte rádi ručně kreslené adventury, které parodují vše, co kolem sebe naleznou, pak jste na pravém místě. Coby Denis Bílek se vrháte vstříc záhadám známého i neznámého světa a garantuji vám, že se u toho budete královsky bavit.
For a… 78%
For a Fistful Of Becherovka (6.3 MB)
Další hra z letošní nadílky Becher Game je tak trochu z netradičního prostředí. Western je známý spíše z filmu než z her. Možná právě proto se na něj autoři ve For a Fistful Of Becherovka zaměřili a snaží se vás donutit k řešení spousty logických problémů. Neodkládejte ale ani svoje "kolty", bez rychlé ruky se na Divokém západě v žádném případě neobejdete.
2004:… 90%
2004: Vesmírná Becherovka (4.5 MB)
Vítěz Becher Game 2004 v kategorii Adventury a RPG hry pro PC je opravdu hrou, která si zaslouží pozornost, zvláště pokud máte slabost pro parodie na slavné sci-fi fenomény. 2004: Vesmírná Becherovka je tu v plné parádě.
A Tale… 60%
A Tale Of Betrayal (3.6 MB)
Příběh o zradě v nejbližším okolí. Ano, právě o tomhle pojednává roztomile kreslená adventurka A tale of Betrayal. Hlavní hrdina se ocitá zavřený v podpalubí lodě, na které byl kapitánem. Pomůžete mu osvobodit se a zachránit sultánův život?
Voodoo 89%
Voodoo (3.2 MB)
Není mnoho napínavých freeware her s mystickým námětem. Výjimkou, která potvrzuje pravidlo, je právě dnešní Voodoo. Tato 1st-person point&click adventura odehrávající se v sedmi aktech je dobrým příkladem toho, že kvalitní dobrodružné hry ještě nevymřely.
3D Pyramid… 85%
3D Pyramid Challenge (5.9 MB)
Chtěli jste někdy být badatelem ve starém Egyptě? Jste okouzleni mystickou silou pyramid? Slyšeli jste, že se ve starých pohřebištích faraonů nachází spousta nástrah a klikatých chodeb, ve kterých není problém zabloudit? V tom případě si tohle všechno vyzkoušejte na vlastní kůži v tomto velmi zdařilém reklamním kousku.
Siggies… 40%
Siggies Quest (2.6 MB)
Siggies Quest je klasická point and click adventura. Hra vypráví příběh Siggieho, jenž se ocitá na ostrově ne zcela vlastní vinou. Pomůžete mu vyřešit několik jednoduchých úkolů a opustit ostrov? Jen podotýkám, že to nebude zase až tak snadný úkol!
Dr.Bohuš 70%
Dr.Bohuš (53.5 MB)
Dr.Bohuš je čerstvým přírůstkem do obšírní rodiny českých adventur. Je nápaditý, má styl a navíc kvalitní zpracování založené na stabilním wintermute enginu. Chcete-li vyřešit nějakou tu záhadu a u toho se podívat na nejrůznější zákoutí světa, máte jedinečnou příležitost. To všechno samozřejmě zcela zdarma.
6 ženichů… 95%
6 ženichů a 1 navíc i s dabingem! (203.4 MB)
6 ženichů a 1 navíc se sice na našich stránkách dočkala svého vydání již dříve, nicméně její plná verze i s dabingem spatřila světlo freewarového světa teprve včera. No vida, prosťáček Venca je opět až po uši v patáliích. Stejně jako minule se budete potloukat půvabnou vesničkou, kde jsou logické úlohy zde zcela rutinní záležitostí, a humor? Že se vůbec ptáte. To vše a ještě mnohem víc jen a pouze v této lehce erotické adventuře.
Mrtvé… 89%
Mrtvé město (9.8 MB)
Nejnovějším přírůstkem do rodiny freeware adventur je právě česká hra Mrtvé město. Jestliže máte rádi tituly, v nichž je tajemná atmosféra, ještě umocněná melancholickou hudbou a depresivní grafikou, pak se vám tento počin s největší pravděpodobností velice zalíbí. Jen podotýkám, že během hraní vám občas bude běhat mráz po zádech. Nebojácným třikrát zdar.
Život… 85%
Život není krásný 5 - četnické humoresky (11.2 MB)
Ani jsme se nevzpamatovali z velice příjemného šoku, který nám uzpůsobila precisní česká adventura s RPG prvky Život není krásný 4 mající slušný historický kořínek, a na zlatém podnose se k nám dostává již pátý díl této dnes již kultovní hry. Ten dostal přízvisko „četnické humoresky“, neboť se ocitnete v kůži ruky zákona. Máte smysl pro spravedlnost a pořádek ve svém rajónu? To se ukáže v tomto pekelně dobře hratelném počinu z dílen NorthCrewz.
BlueTOP 35%
BlueTOP (4 MB)
Svět barev je ohrožen! Vy, člen modré speciální jednotky budete muset zadržet tajemného Mr. Blacka, který zlikvidoval všechny v černé říši, ovládl ji, a navíc vydírá celý svět barev. Zda se Mr.Blueovi podaří zastavit šiřitele zla či nikoliv záleží jen a jen na vás…
Kutlers… 45%
Kutlers Story 3 (5.5 MB)
Nedávno jsme na našich stránkách zveřejnili jednoduchou adventuru Kutlers Story, která zrovna neoplývala originalitou a nesklidila také žádný překvapivý úspěch. Autor si zjevně dal laťku o něco výš, a proto se právě dnes setkáváme s Kutlers Story 3, v němž se ústřední postavička vydá řešit záhadné zmizení svého dlouholetého přítele. Povede se mu to? To už je jen na vás.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z