Kulivočko… 85%
Kulivočko - chlapec, který zachránil svět (243 MB)
Pohádkový svět české point and click adventury Kulivočko se vám nyní otevírá zcela zdarma. Studio Fat Funky totiž uvolnilo první epizodu série volně ke stažení.
Heritage… 70%
Heritage - vítejte v domě hrůzy (90 MB)
Když vezmete dva hrnky hororové atmosféry, přidáte půl sáčku logických hádanek a nakonec zabalíte do líbivého kabátku, nemůže vám z toho vzejít nic jiného, než agentura Heritage.
Keys of… 70%
Keys of a Gamespace - bloumání minulostí (75.4 MB)
Když dostane náruživý hráč online her nůž na krk od své přítelkyně, nezbývá mu než přijít na to, proč počítačovým hrám propadl. A to znamená, že se musí vrátit do - ne vždy příjemné - minulosti...
Candles… 75%
Candles – temný survivor horor (129 MB)
Po spuštění hry se ocitnete v lese, obklopuje vás tma a sem tam trochu světla. Po chvíli bloumání jste se konečně dostali k lidskému obydlí. Anebo ne?
Cleaning… 35%
Cleaning Day at Alma Mater - úklid ve škole (5.8 MB)
Uklízení není činnost, které by se lidé s láskou věnovali. V počítačové hře je však úklid – či hledání – zadaných věcí mnohem větší zábava. Pomozte tak udělat pořádek na jedné zaneřáděné univerzitě.
A Tale… 85%
A Tale of Two Kingdoms – pohádková adventura ze staré školy (96 MB)
Poměrně často si zarytí milovníci adventur stěžují, že se jim nedostává kvalitních titulů. A Tale of Two Kingdoms je však tou správnou reakcí od vývojářů z Crystal Shard.
15 Minutes… 70%
15 Minutes - čtvrthodinka na záchranu LA (26 MB)
Co všechno stihnete udělat za 15 minut? Naobědvat se, nakoupit? Co takhle najít a zneškodnit atomovou bombu, která může vymazat z mapy celé Los Angeles? Že to nestihnete? Musíte, přátelé, musíte.
Lost In… 60%
Lost In The Nightmare - vítejte v noční můře (88.3 MB)
Tři ztracení studenti, temné lesy a detektiv trpící nočními můrami plnými vražd a krve. Dokážete v jeho kůži přežít a odhalit, co se skrývá za tajemným zmizením?
Octodad… 75%
Octodad - táta chobotnice (336.4 MB)
Nikdo určitě nezpochybní, že rodičovství je pěkná fuška. A to si teprve představte, jak to může být složité, když je otec chobotnice! Neustále se snažit ukrýt svoji identitu, chůze po dvou… Jestli nevěříte, vyzkoušejte si to sami.
Back to… 92%
Back to the Future It´s About Time - návrat do budoucnosti! (368 MB)
Oblíbená filmová série Návrat do budoucnosti s Michaelem J. Foxem v hlavní roli míří na vaše monitory. Prožijte neobyčejné dobrodružství mladíka Martyho, nyní navíc zcela zdarma!
By the… 60%
By the Numbers - filmové napětí (18.1 MB)
Ač se adventura By the Numbers odehrává většinu času v jediné místnosti, rozhodně se jí nedá upřít napětí a atmosféra, která by se dala krájet. Vymlátíte z přítomného padoucha duši a zachráníte nevinnou holčičku?
Kablooey… 70%
Kablooey! - pozor, přiletí prezident! (28.7 MB)
Přijít s adventurou s úplně novým konceptem, to chce dávku odvahy. Ta očividně vývojářům z Vertigo Games nechybí, což ukázali v netradičním titulu Kablooey! V něm najdete na dvě stovky objektů, které lze mezi sebou kombinovat!
The Wife… 65%
The Wife Who Wasn't There - Alzheimer, babi, Alzheimer (12.2 MB)
Zapomínání nemusí být hned příznakem Alzheimerovy choroby, nicméně nikdy to není příjemné. O to víc, když si jednoho krásného dne přijdete domů, a manželka nikde. Dala vám předem vědět, nebo třeba zmizela? Na to musíte přijít.
Jimmy… 70%
Jimmy The Troublemaker - fungují knihy o magii? (60.9 MB)
Jimmy byl vždycky problémový chlapec, ale do takového průšvihu se ještě nedostal. Našel totiž magickou knihu, která ho přenesla do paralelního světa, jemuž vládne zlá královna. Před Jimmym tak stojí trnitá cesta zpět domů.
Duct -… 70%
Duct - vymýtač deprese (?)
Jak jste na tom s empatií? V Duct se od toho odvíjí, jestli budete milosrdně lhát nebo říkat pravdu. Na starost vám připadnou tři zasmušilí puberťáci, kterým budete muset pomoci opravdu netradičním způsobem!
D.Nd:… 55%
D.Nd: Poisoned - provokativní anime (38.9 MB)
Anime adventura se dvěma hlavními mužskými hrdiny a příběhem o jejich soupeření, to je titul D.Nd: Poisoned. Nabízí hned několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a dokonce intimní scénu, kterou by čekal málokdo.
Anna -… 65%
Anna - adventura v jednom pokoji (3.5 MB)
Na naši civilizaci se řítí obrovská flotila nepřátel a jako na truc je vesmírná obranná stanice mimo provoz. Hero, její technik, je jedinou osobou, která může překonat manuální nástrahy a varovat lidstvo.
Judith… 50%
Judith - trochu netradiční příběh (11.5 MB)
Nebývá dnes zvykem, aby hlavní předností, kterou se titul honosí před hráči, byl jeho příběh. Přesto se tu dnes s jedním přesně takovým setkáváme a vy máte jedinečnou šanci zažít tento příběh na vlastní kůži.
Broken… 98%
Broken Sword 2.5 - freeware návrat legendy! (700 MB)
Král je mrtev, ať žije král! Po nových (rozporuplných) dílech série Broken Sword, které nebyly milovníky této klasiky přijaty zrovna kladně, přichází neoficiální freewarový díl označovaný jako 2,5. Zpracování se vrací ke starým kořenům, což předznamenává veliké věci. I hodnocení!
The Mystery… 75%
The Mystery of The Mary Celeste - tajemství prokleté lodi (110.8 MB)
Krásná slečna Mary Morehouse se měla stát talismanem šťastné plavby, ale nastal pravý opak. Najednou začala loď Mary Celeste cestovat časem a není nouze ani o jiné paranormální jevy. Pomozte sličné hrdince vyřešit záhadu jedné prokleté lodi.
1 2 3 4 5 6 7 8 913 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z