Zetanoid… 75%
Zetanoid - revoluční 3D arkanoid (5 MB)
Zapomeňte na 2D arkanoid či pseudopředělávky do 3D a oddejte se plně trojrozměrnému titulu s názvem Zetanoid. Ten kromě pěkné grafiky nabízí také zajímavý fyzikální model a nespočet bonusů.
Zaz -… 80%
Zaz - Zuma z jiného pohledu (21 MB)
Variací na legendární Zumu bylo již nespočet, ale nikdy nepřinesly takovou revoluci, jako freeware hra Zaz. Ponořte se do dobrodružstí plného barevných kuliček a spletitých tratí.
Zoo Escape… 60%
Zoo Escape 3D - útěk ze zoo (4 MB)
Některým zvířátkům se v zoo zkrátka nelíbí. Parta zvířectva v Zoo Escape 3D se pravděpodobně často dívala na Madagaskar, a tak se po vzoru poblázněné zebry a jejích přátel rozhodla jednoduše pláchnout.
Zombie… 70%
Zombie Movie - natáčení přímo v akci (7 MB)
Člověk nikdy nedokáže nad zombiemi vyhrát. Než se pokoušet o boj s větrnými mlýny, je lepší setkání s těmito nemrtvými stvořeními využít k něčemu užitečnému - natočení filmového trháku. Klapka, kamera běží ... akce!
Zoodomino… 70%
Zoodomino - veselý svět zvířat (11 MB)
Jestli jste měli jako malí rádi veselé obrázky zvířátek a všechny hry, ve kterých se zvířátka vyskytovala, právě máte možnost si tato léta připomenout. Zoodomino je totiž veselé dílko plné roztomilých tvorečků, které pěkně potrápí vaše mozkové závity.
Zeal -… 75%
Zeal - novinářská odysea (45 MB)
V časopise by dnes chtěl pracovat kde kdo, ostatně novinařina se většině lidí zdá jako docela pohodová práce. Jenže taková editace článků, úprava layoutu, získání exkluzivních informací... – to není jen tak! Máte na to být novinářem?
Zombie… 75%
Zombie Hunterz - proudy nemrtvé krve (71 MB)
Zombie nás otravují už hezkou řádku let. Jsou všude - v knihách, filmech a posledních pár let se často objevují i ve hrách. Proto nastal čas si to s nimi konečně natrvalo vyřídit. Připraveni na pořádný masakr?
Zombie… 75%
Zombie Defense - nemrtvá havěť (17.4 MB)
Vlny nepřátelských nemrtvých se potulují městem s jediným cílem - sežrat všechny živé. Do cesty mezi ukryté vyděšené lidičky a hladové obyvatele záhrobí se staví armáda s bláhovým pokusem o odražení nemrtvé hordy. Podaří se je militaristům zastavit?
Zomgman… 80%
Zomgman 2 – ručně stručně (7.8 MB)
Když se proti vám spikne celý svět, je nutné vzít osud do vlastních rukou. V případě ulítlé střílečky Zomgman 2 ho však hlavní hrdina vzal spíš do svých zbraní. A po zásluze za to byl odměněn vstupenkou zdarma přímo do horoucího pekla, ze kterého se snaží utéct samotnému ďáblovi.
Zoomstar… 75%
Zoomstar Megaracing Maximum - závody trošku jinak (7.8 MB)
Poslední dobou se pořádá tolik různých soutěží, že se v množství jimi vyprodukovaných her člověk ztrácí. V takové záplavě titulu se vám tak lehce může stát, že naprosto přehlédnete jinak skvělý hříčky, který se nyní válí někde vespodu velké hromady. Naštěstí jsme tu však my a právě teď pro vás máme Zoomstar Megaracing Maximum.
ZicZac… 60%
ZicZac - netradiční tetrisovka (182 KB)
Tetris je bezpochyby legendou mezi počítačovými hrami. Vývojáři z celého světa proto neustále pracují na nejrůznějších předělávkách, přičemž některé můžeme nazývat kvalitními, jiné naopak odpadem. Ta dnešní, ZicZac, patří mezi ty nejpromyšlenější. Pobaví nás ale?
ZZ Darts:… 55%
ZZ Darts: A PŘÍMO DO ČERNÉHO (614 KB)
Herní zpracování oblíbených „šipek“ se vidí velice zřídkakdy, a dvojnásob to platí o kvalitních konverzích. Parta lidí, kteří si říkají ZooZone, se ale pokusili o prolomení ledů právě se ZZ DATS. Jak se jim to povedlo?
Záhada… 75%
Záhada Becherovky: BECHEROVKA GAME 07 (10 MB)
Pomozte nebohému hrdinovi najít cestu z bohem zapomenutého souostroví. Zbavte toto společenství proradných pirátů, kteří zde tropí neplechu. Nikdo jiný než vy to nedokáže, proto jednejte rychle!
Záchrana:… 40%
Záchrana: BECHEROVKA GAME 07 (6.6 MB)
Neustálé útoky mimozemských tvorů na jednu z planet osídlenou lidstvem nemají konce, a proto se tamní obyvatelstvo rozhodlo stáhnout do ústranní. Jenže v okolních továrnách se stále ocitá mnoho důležitých pracovníků, které musíte právě vy zachránit.
Zan Zan:… 70%
Zan Zan: Episode 2: MALÁ A JEDNODUCHÁ (1.3 MB)
V jednoduchosti tkví síla, což bychom mohli tvrdit i u dnešního titulu Zan-Zan. Druhý díl minimalistické arkády přináší nový příběh s řadou zajímavých nápadů, ale také poměrně velkou obtížností. To ovšem nic nemění na faktu, že se právě nyní můžete vydat sbírat roztodivné houbičky.
ZOMBYDUDE´S… 70%
ZOMBYDUDE´S REVENGE!: BRUTÁLNÍ PLEŠOUN (1.2 MB)
Dva krvežízniví holohlavci, armáda temnot, travnatá krajina a především pořádná dávka brutality, střev a střelného prachu. Připočtěte k tomu „pohodové“ 2D zpracování a máte hrubou představu o tom, jak vypadá ZOMBYDUDE´S REVENGE v praxi.
Zelda:… 79%
Zelda: The Legend of Link: POHÁDKA (36.3 MB)
Pohádkově krásná hra. Opravdu. Titul Zelda: The Legend of Link mne překvapil ihned po prvním spuštění, přitom z obrázků zrovna příliš nezářil. Jaké kouzlo v sobě skrývá? Co je na něm tak skvělého?
Zonik… 40%
Zonik 1: JEŽEČKU, JEŽEČKU, OČI MÁŠ ZELENÉ (3 MB)
Daleko od planety Mobius, tam na planetě Dalia, kde žije Sonicův zelený klon ježura Zonik, zlý Ashura rozprostírá své špinavé kejkle v ovládnutí celého světa. Zonik se vydává na strastiplnou cestu v boji proti ďábelskému Ashurovi za pravdu, mír a lásku, aby zvítězil nad... Ale, však vy víte.
Zoneracer:… 40%
Zoneracer: ZÁVODY (3.1 MB)
Jedná se o jednoduchou hru, jejímž cílem je dojet do cíle ve stanoveném čase a nasbírat co nejvíce bodů. Při tom vám budou bránit různé překážky, kterým se musíte včas vyhnout. Pro ty, kdo si rádi cvičí postřeh a nevyžadují dokonalé zpracování, je to hra jak dělaná.
Zooble:… 80%
Zooble: NESKÁKEJTE, ALE LEŤTE! (466.9 KB)
Máte už po krk všech Máriovek? Zvedá se vám žaludek při pomyšlení na další Soniky? Zkuste Zooble. Jedná se o zdárný příklad toho, že i na první pohled obyčejná hopsací hra nemusí být vůbec nudná.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z