Yeti Hunter… 75%
Yeti Hunter - bezpečnostní prádlo s sebou (5 MB)
Zapomeňte na F.E.A.R. nebo Amnesii. Teď je tady Yeti Hunter! Myslíte, že máte dost odvahy na to, abyste šli do lesa lovit yettiho? Tak to si opravdu jen myslíte.
YYYYYY… 50%
YYYYYY - hardcore titul (653 KB)
Fanoušci indie her si jistě vzpomenou na povedený titul vvvvvv. Ten se dnes dočkal freeware předělávky s trefným názvem YYYYYY, v němž se též utkáte s nástrahami okolí jen za pomoci důvtipu a obracení gravitace.
Yellow… 65%
Yellow Ninja's Extreme Zero - nula od nuly pojde (5.2 MB)
Počítat do deseti umí 99 % z nás a Tetris zná snad ještě víc lidí. Když se tyto dva téměř neslučitelné prvky spojí, vznikne něco ve stylu freeware hry Yellow Ninja's Extreme Zero. A že to vůbec nemusí být špatné, se ostatně přesvědčte sami.
Yo Frankie… 80%
Yo Frankie! - létající veverka (206 MB)
Je to malé, je to chlupaté, má to velké modré oči a ostré zuby. Co je to? Veverka! Ale ne jen tak ledajaká. Jmenuje se Frankie a je hlavním hrdinou dnes recenzované arkády Yo Frankie!. Ať už jste děti nebo dospělí, tento titul by neměl uniknout vašemu hledáčku.
Yeti bubbles… 70%
Yeti bubbles - po stopách sněžného muže (4.6 MB)
Mám pro vás povánoční dáreček v podobě hry Yeti bubbles. Pojďte pomoci malému sněžnému muži v logické hříčce s vánočním nádechem.
Youkan… 70%
Youkan DX - s fyzikou jde všechno líp (3.4 MB)
Při zmínce slova "arkanoid" se mnoho hráčů vyděsí a okamžitě jim naskočí husí kůže, protože freeware scéna je podobnými tituly doslova zahlcená. Ale stejně jako se občas dá najít jehla v kupce sena, tak i nový arkanoid dokáže zaujmout. A to je případ dnes recenzovaného Youkan DX.
YAP!:… 40%
YAP!: Yet Another Pong! (819.2 KB)
Nedoufejte. Jak již napovídá název, máme tu další hru na téma: Odraž míček! Opět jste tedy nebyli najmutí k záchraně světa, ani Vám nikdo nedal luxusní auto na akční závody. Ale pokud snad někdo z vás rád relaxuje u naprosto hypnotizující hry, pak vzhůru do čtení.
Yumi:… 60%
Yumi: BRAŇTE SE ZUBY NEHTY (59.4 KB)
Jako jediný vzdoruje osamělý lukostřelec přesile bojovníků. Jak dlouho se mu podaří bránit svůj hrad? Přežije vůbec? To záleží na vás. Neváhejte a stahujte obdivuhodné dílko, jež má pouhých 58 kB.
Yum Yum:… 77%
Yum Yum: KDOVÍCODNÍCI (7.2 MB)
Jednoduché, zábavné, hezké... Co víc k tomu dodat? Yum Yum je prostě zvláštní hra, kterou tu nebudeme mít každý den. Yum Yum poskytuje zábavu na desítky minut, hodí se zejména pro chvíle nudy, neztratí se ani v kancelářích… baví všude! Yum Yum je zde!
YetiSports… 90%
YetiSports 9 : Final Spit: SKVĚLÁ ZÁBAVA (?)
Již osmkrát jsme se setkali se sněžným mužem a jeho hrátkami, ve kterých to zpravidla odnášejí menší a slabší zvířátka ( zejména tučňáci ) modřinami, frakturami končetin a pohmožděninami. Vždy se jednalo o skvělou zábavu a nyní se Yetti vrací zpět, v plné své síle a kráse.
YS Flight… 70%
YS Flight Simulation System (6.4 MB)
Máte rádi letadla? Chtěli by jste poletovat krajnou a popřípadě sem ta sestřelit nějakého toho nepřítele? Jasně, říkáte si, vždyť nemám žádné letadlo. My vám ho ale nabízíme zcela zdarma! A to dokonce po zuby ozbrojené! Tak neváhejte a připravte se, za chvíli startujeme.
YetiSports… 80%
YetiSports 8: Jungle Swing (2.4 MB)
Někteří z nás se v to modlili, někteří pouze doufali. Dnes se však všechny tužby stávají skutečností. Je zpátky. Kdo? No, přece on. Že si nevzpomínáte? Ale ano, vždyť Yetiho zná každý. Pojďme se tedy podívat, co provádí tentokrát!
Yet Another… 46%
Yet Another Puzzle Bobble Girl (419.4 KB)
Nějakou ryze logickou hru jsme tu již nějaký ten pátek neměli. Proč si tedy nespravit chuť na Yet Another Puzzle Bobble Girl, v kterém budete seřazovat nejrůznější ornamenty po třech tak, abyste je ladně odstřelili. Budete za to také patřičně ohodnocení.
YetiSports… 63%
YetiSports 7: Snowboard Freeride (3.1 MB)
Volně stažitelná verze populární hry YetiSports, která má ve svém sedmém dílu přízvisko Snowboard Freeride, je konečně k dostání. A my vám ji samozřejmě ještě teplou přinášíme na zlatém podnose. Chcete-li se poddat zimním radovánkám, čtěte dál.
YetiSports… 61%
YetiSports 6: Bigwave (2.5 MB)
Sérii YetiSports možno nazývati kultem. I když toto slovo neberu na lehkou váhu a nemrhám jím při každé davové psychóze ve stylu "Superstar", náš zimní přítel si zkrátka našel takovou masu obdivovatelů, že mu tento titul právem náleží. Před námi je šesté pokračování nazvané Bigwave. Proč tak a né jinak? To se dozvíte v naší-vaší recenzi.
Yeti Sports… 80%
Yeti Sports 5: Flamingo Drive (1.3 MB)
Pátí díl série Yeti Sports je konečně tu! Zatímco první tři díly se těšily veliké přízni ze strany hráčů, ten čtvrtý v popularitě mírně pokulhával. A právě proto se na scénu pozvolna dostává Flamingo Drive, díky němuž se náš huňatý přítel vydá až do sluncem vyprahlé Afriky. Jak si poradí v prekérních situacích, kdy se do cesty odpalovaného tučňáka staví veškerá fauna i flóra? To je pouze ve vašich rukách.
Yetisports… 66%
Yetisports 4: Albatros Overload (1.4 MB)
Již po páté v řadě se setkáváme se sympatickým Yetim, který je již proslulý svou škodolibou zábavou v rozličném odpalování bezbranných tučňáků. Jestliže jste si tedy tuto jednoduchou, ale nesmírně zábavnou sérii zamilovali, neměl by vám ani tento díl v žádném případě uniknout.
Yeti Sports… 63%
Yeti Sports 3 (1.3 MB)
Série Yeti Sports si v našich srdcích zabrala bez váhání nezanedbatelné místo, a to díky zásluhám původiních titulů a jedné o něco brutálnější parodii, která se překvapivě těšila veliké přízni. Nyní přichází díl třetí dokazující tvrzení, že do třetice všeho dobrého. Pokud vás k smrti bavily radovánky s bezbrannými, leč velice obětavými, tučňáky, je Yetti Sports 3 takřka povinností.
Yetti… 75%
Yetti Sports 2 (1.3 MB)
Populární sněžný muž se vrací! A to v pokračování skvělého prvního dílu jednoduché hříčky jménem Yetti Sports. Opět se setkáváme s šikovnými tučňáky a samozřejmě i Yettim, který se vůbec, ale vůbec nezměnil. Ovšem pozor, basebalovou pálku nyní vystřídají ledové koule přímo z Antarktidy!
Yetti… 75%
Yetti Sports (204.8 KB)
Ochránci přírody by z této hry asi radost neměli. Ano, je to sice „pouze hra“, ale na chvíli se v ní převtělíte do Yettiho kůže a vaším úkolem bude pomocí obrovského kyje odpálit skákající tučňáky co nejdále. Nebojte se, tučňáčkům se nic nestane, jsou dobře vycvičení!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z