Offroad… 60%
Offroad Racers - kdo s koho? (70 MB)
Obyčejné silniční závody s naleštěnými auty nejsou nic pro pravé závodníky. Vaše řidičské schopnosti dokonale prověří Offroad Racers. Jestli si troufáte do divočiny mezi ostatní offroady, tak směle do toho.
Cloud… 65%
Cloud 9 - Trackmania s futuristickými vozy (36 MB)
Trackmania je legendou, o tom žádná, a tak se není čemu divit, že je tento titul často vzorem pro jiné freeware hry. To je i případ Cloud 9, ve kterém se svezete po krokolomné trati ve futuristických vozech.
Ski Challenge… 70%
Ski Challenge 2011 - kulhající král (72.5 MB)
Je tu nová sezóny lyžařských sportů a spolu s ní i nový ročník oblíbeného simulátoru Ski Challenge, tentokrát s letopočtem 2011 na konci. Tak tedy zapněte vázání a hurá ze svahu dolů!
Alien… 80%
Alien Outbreak 2 - mimozemská invaze (10 MB)
Když se tři mimozemské rasy spojí a společně zaútočí na Zemi, má problém jediné řešení: najmout si vás, hráče, abyste se postavili ohromné přesile a pobili alieny v této osmdesáti levelové střílečce!
Cave of… 55%
Cave of No Return - jeskyně bez návratu (3.2 MB)
Když malá dívčina vejde do tajemné jeskyně, nevšimne si cedule s nápisem "Jeskyně, z níž není návratu". Co myslíte, dá se z ní dostat, nebo tam zhyne hlavní hrdinka navěky?
Kablooey… 70%
Kablooey! - pozor, přiletí prezident! (28.7 MB)
Přijít s adventurou s úplně novým konceptem, to chce dávku odvahy. Ta očividně vývojářům z Vertigo Games nechybí, což ukázali v netradičním titulu Kablooey! V něm najdete na dvě stovky objektů, které lze mezi sebou kombinovat!
Q.U.B.E.… 80%
Q.U.B.E. - logika v Unreal enginu (272.2 MB)
Nestává se často, aby logická hra běžela na proslulém Unreal enginu. Q.U.B.E. ho však využívá a nabízí tak na poměry freeware scény nevídaný herní zážitek. Vyzkoušejte, stojí to za to!
Speedy… 45%
Speedy Crash - rozdrťte asteroidy (6.2 MB)
Jednou provždy se už nemusíme bát asteroidů, jelikož raketka z freeware hry Speedy Crash je drtí jako by nic. Chopte se tedy kniplu a rozdrťte co nejvíc vesmírných kamenů, než vám dojde palivo.
The Wife… 65%
The Wife Who Wasn't There - Alzheimer, babi, Alzheimer (12.2 MB)
Zapomínání nemusí být hned příznakem Alzheimerovy choroby, nicméně nikdy to není příjemné. O to víc, když si jednoho krásného dne přijdete domů, a manželka nikde. Dala vám předem vědět, nebo třeba zmizela? Na to musíte přijít.
Combat… 65%
Combat Force - mutanti, to je hnus (5.8 MB)
Žoldák Sam byl poslán na záhadný ostrov, kde prý "Temná společnost" páchá nekalosti - lépe řečeno vyvinula mutanty, kteří se vymkli kontrole. Ti mají na Sama celkem spadeno a je na vás, abyste ho z té bryndy vytáhli!
Glaucoma… 65%
Glaucoma - pozor na pobláznění! (2.9 MB)
Glaucoma je další z "nekonečných" her. U některých jedinců možná bude vyvolávat trošku psychodelické pocity, jiným se jen bude točit hlava. Překonejte to a podělte se s námi o váš nejlepší výsledek!
Jimmy… 70%
Jimmy The Troublemaker - fungují knihy o magii? (60.9 MB)
Jimmy byl vždycky problémový chlapec, ale do takového průšvihu se ještě nedostal. Našel totiž magickou knihu, která ho přenesla do paralelního světa, jemuž vládne zlá královna. Před Jimmym tak stojí trnitá cesta zpět domů.
greenTech… 65%
greenTech - hurikán na špinavé ovzduší (20 MB)
„Pozor, pozor! Do ovzduší uniklo velké množství nebezpečných chemikálií a je nezbytně, opakuji nezbytně, nutné je dostat k čističkám vzduchu. Za pomoci hurikánu! Hodně štěstí, pracovníku, budete ho potřebovat…“
League… 92%
League of legends: samostatná DOTA (2.2 MB)
Nabruste meč, doplňte manu, ještě něco na sebe a hurá do bitevní arény nakopat ostatním hrdinům zadek. Ano i takhle by se dal vystihnout svět plný akce v League of Legends.
Liquisity… 65%
Liquisity 2 - dobrodružství v akváriu (20.6 MB)
Někteří používají akvárko pro pěstování rybiček, jiní v něm hrají variaci na pinball. Pokud si to netroufáte zkoušet v reálu, tak by se vám mohl šiknout dnešní freeware titul Liquisity 2, kde si zapinkáte hned s několika druhy míčků.
Dear Agent… 55%
Dear Agent - agent ve zničitelném prostředí (1.8 MB)
Agente, pozor! Potřebujeme tě do extrémně nebezpečných misí, kde narazíš na překupníky drog a jiné zlosyny. Zbraňový arzenál je však omezený, a tak počítej každý výstřel. Nečekáme nic jiného než úspěch!
The Winter… 70%
The Winter Solstice - barevné řádění (14.9 MB)
Takové divadlo tu už dlouho nebylo! A to doslova, protože příběh freeware hry The Winter Solstice se odehrává na jevišti. Všichni hrdinové visí na provázcích a nevypadají vůbec přívětivě.
Moonbase… 65%
Moonbase Alpha - zažijte stav beztíže (1.8 GB)
Ne, simulátor stavu beztíže Moonbase Alpha není, na druhou stranu ani takový výukový software pro kosmonauty není k zahození. Zvlášť, když si můžete po Měsíci poskakovat kooperativně s kamarády.
Sennyuu… 55%
Sennyuu - souboj na kolty (3.4 MB)
Z dalekého Japonska k nám dorazil freeware titul Sennyuu. Jeho hlavní hrdina, panák v modrém klobouku, má v ruce kolt a pálí po všem, co se jen pohne. A také vás žádá, abyste s ním prošli všechny levely a zničili zákeřný tank.
Pigeon… 60%
Pigeon power - s nenažraným ptákem na cestě (17 MB)
Sedíte si takhle ve svém hnízdě v Baltimoru, když vás napadne snítst ty hranolky, co se válí na podlaze. Bohužel to byl moc moc moc špatný nápad. Nejen pro vaše zažívací ústrojí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z