Super… 65%
Super Spike Dislike - nekonečná návyková hopsaná (2.6 MB)
V jednoduchosti je často krása a když se k tomu přidá přirozená lidská soutěživost, máme tu perfektní titul na odreagování a volní chvilky. Tak kolik bodů uhrajete v Super Spike Dislike vy?
Alien… 85%
Alien Arena 2011 – multiplayerové peklo (292 MB)
Kombinace toho nejlepšího z Quake 3 Arena a Unreal Tournament? Zdarma? Tahle možnost vám nesmí proklouznout mezi prsty!
Clonk… 80%
Clonk Endeavour - originalita a preciznost (62 MB)
Dříve komerční hra Clonk Endeavour vám nabídne opravdu originální strategii míchanou s arkádou a závanem plošinovky.
Adrenaline… 70%
Adrenaline - multiplayerová akční zábava (6.8 MB)
Akční střílečka viděná shora, ve které můžete rozsekat jak počítač, tak lidské protivníky přes internet? Proč ne, Adrenaline vám přesně tuto možnost nabídne. Vyberte si jednu z mnoha map, zvolte si zbraň a hurá na nepřátele!
Pedal… 70%
Pedal Power - multiplayerový závod vznášedel (21 MB)
Závodních her není nikdy dost a těch, které podporují multiplayer, jakbysmet. Chopte se svého vznášedla a hurá na závodní dráhu.
Corruption… 70%
Corruption - nastolte chaos! (41 MB)
Role záporáků nejsou na freeware scéně až tak časté, a tak je Corruption svým způsobem výjimkou. V roli červeného ještěra budete mít za úkol přeměnit přírodní krajinu v holou a nehostinnou pustinu.
Innoquous… 70%
Innoquous 3 - hrátky s gravitací (7.3 MB)
Není všechno zlato, co se třpytí. Innoquous 3 má sice na pohled nezajímavý a jednoduchý kabátek, ale jeho náplň je neskutečně zábavná a chytlavá. Chopte se žluté koule, pohrajte si s gravitací a vyhrajte všechny levely!
Core -… 70%
Core - hop sem, hop tam (5.3 MB)
Téměř každá druhá hra je skákačka, což s sebou nese mizernou kvalitu. To však není případ dnešní freeware hry Core, která v líbivém kabátku nabízí perfektní skákačský zážitek.
Vrop N… 70%
Vrop N Pew - nekonveční sho´em´up (15 MB)
Spousta barev, stovky nepřátel, nekonečné množství munice a vysoce odolní bossové. Jestliže máte zájem o kvalitní sho´em´up jízdu, nesmíte minout Vrop N Pew.
Escape… 65%
Escape from the Underworld - černým andělem (12.1 MB)
I do nebe se občas dostane někdo, kdo tam nemá co pohledávat. To je případ hlavního hrdiny dnešní freeware hry, který byl za vraždu v nebi poslán zpět na Zemi. Na vás je dostat se zpět do Ráje a zabít hlavního anděla.
Dash and… 75%
Dash and the Stolen Treasure - zabte žraločí bandity (166 MB)
Ani když se stanete pirátem a schováte si svůj poklad na opuštěném ostrově, nemáte vyhráno. Takový Dash z dnešní freewarovky se ke svému bohatství bude muset probojovat přes krvelačné žraloky.
BrainSplode… 80%
BrainSplode! - rozmašírujte mozky na maděru! (14.6 MB)
Pánové a dámy, chopte se kanónu a hurá na nepřátelské mozky, jež je nutno bezpodmínečně zničit! Ve výzbroji vašeho děla se nachází hned několik vychytávek, a tak můžete vystřelené rakety navádět nebo třeba nechat plachtit. Ani tak to ale nebude hračka!
By the… 60%
By the Numbers - filmové napětí (18.1 MB)
Ač se adventura By the Numbers odehrává většinu času v jediné místnosti, rozhodně se jí nedá upřít napětí a atmosféra, která by se dala krájet. Vymlátíte z přítomného padoucha duši a zachráníte nevinnou holčičku?
Pirates… 94%
Pirates of the Burning Sea – bacha na mořskou nemoc (2.1 GB)
Připravte si rapír, pistoli, loď a vyražte bojovat proti nástrahám moře s lebkou a zkříženými hnáty. Nebo se snad přidáte na stranu pirátů? Ať tak, či tak, určitě si užijete spoustu zábavy!
Exit Finder… 60%
Exit Finder 2 - najděte cestu dál (5 MB)
Je žlutý, kulatý, usměvavý a potřebuje najít cestu dál, přes silný déšť a krutý mráz!
Platformerman… 55%
Platformerman - s bombou na nepřátele (1.4 MB)
Nejlepším přítelem hrdiny z freeware hry Platformerman jsou bomby, kterých má plné kapsy. A neváhá je použít - ať už proti nepřátelům, na ulehčení cesty skrz okolí nebo jen tak pro zábavu.
Cut &… 60%
Cut & Paste - Ctrl+X v praxi (36.1 MB)
Kéž by to v našem světě bylo tak jednoduché, že bychom nepotřebné předměty mohli jedním kliknutím odstranit a druhým vložit na jiné místo. Alespoň, že to funguje ve hře Cut & Paste, což si můžete snadno vyzkoušet.
Babylon… 80%
Babylon 5 I've Found Her - vesmírná odysea (257.4 MB)
Rádi byste zavítali do vesmíru? Vlastnili vesmírnou loď a prodírali se s ní do neznáma? A vše, v akční atmosféře? Pak je Babylon 5 I've Found Her právě pro vás.
ICED -… 60%
ICED - imigrantem v USA (74 MB)
Vyzkoušet si život imigranta v USA se vám nepoštěstí každý den. Díky hře ICED si zažijete nelehké živoření přistěhovalce plný honiček s policisty a bojem o holý život na vlastní kůži bez jakýchkoli rizik.
PaperPlane… 80%
PaperPlane - příběh vlaštovky (191 MB)
Virtuální házení vlaštovek se ode dneška může směle vyrovnat tomu reálnému. Nejenže si nemusíte lámat hlavu se skládáním papíru, dokonce se do role vlaštovky sami vžijete.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z