1916:… 60%
1916: Der Unbekannte Krieg - Zákopový labyrint (58.6 MB)
První světová válka tak trochu jinak. Vašimi protivníky nebudou totiž vojáci, ale strach, tma a obrovský ještěr.
Battleswarm… 85%
Battleswarm – originální onlinový blázinec (820 MB)
Battleswarm je křížení RTS a FPS s úžasným grafickým podáním, kde si zahrajete online bitvy až o dvanácti hráčích. Váháte? Tak si přečtěte naši recenzi a přesvědčete se o kvalitách této hry.
Blendimals… 85%
Blendimals - mixujeme zvířata (43.6 MB)
Naházet zvířata do mixéru a vytvořit tak jejich kombinaci? Ve freeware hře Blendimals žádný problém - zkuste skřížit třeba nosorožce s krtkem. Ale pozor, v reálu to nedělejte!
Runner… 65%
Runner – skákejte, uhýbejte se, ale hlavně běžte! (13 MB)
Utíkejte před třemi půvabnými dívkami, jež vás chtějí za každou cenu dohonit. Znepříjemňovat cestu vám budou nejrůznější překážky, kterým je potřeba se vyhnout nebo je přeskočit.
Kellie… 85%
Kellie Stanford: Turn Of Fate - vnadná blondýnka v akci (63.1 MB)
Kellie je zdánlivě typická blondýnka - krásná a nalíčená. Když se však zaplete do dědictví filmového studia, pověsí se na ni dvě gorily a Kellie prokáže i jiné vlohy, které by u ní čekal málokdo.
Underground… 80%
Underground Tour - stařec zabiják (12 MB)
Ačkoliv většina důchodců vypadá naprosto neškodně, není dobré je házet do jednoho pytle. To takový stařec z freeware hry Underground Tour zvládne nakopat pozadí nejrůznějším kostlivcům, rytířům a dokonce drakům. A vy mu v tom můžete pomoci.
Octodad… 75%
Octodad - táta chobotnice (336.4 MB)
Nikdo určitě nezpochybní, že rodičovství je pěkná fuška. A to si teprve představte, jak to může být složité, když je otec chobotnice! Neustále se snažit ukrýt svoji identitu, chůze po dvou… Jestli nevěříte, vyzkoušejte si to sami.
Viriax… 70%
Viriax - nákazou v těle (2.7 MB)
Zdraví je to nejcenější, co člověk má, ač tomu mnozí nevěří. V dnešní freeware hře Viriax se ale vžijete do role záporáka - viru, který se snaží nakazit nejrůznější části lidského těla. Podaří se vám to?
Aiolos… 70%
Aiolos - míč a foukátko (7.7 MB)
S nulovou gravitací by šlo určitě všechno lépe. O tom, zdali je toto tvrzení pravdivé, se můžete přesvědčit v dnešní freeware hře Aiolos, která nabízí příjemné zpracování a spoustu levelů.
Mr Smoozles… 85%
Mr Smoozles Goes Nutso - kočičák zachraňuje svět (17 MB)
V populárním rodiném filmu Jako kočky a psi zachraňují svět štěkaví čtyřnožci, nicméně i kočky si s takovoto situací dovedou poradit. Třeba modrý kocour Ed, který jako jediný unikl mimozemské invazi.
Grief… 75%
Grief - rozdvojená osobnost (14.4 MB)
Každý má chvilky, kdy mu v životě svítí sluneční paprsky, které následně vystřídá pořádná bouřka. Hlavní hrdinka freeware hry Grief prožívá tyto stavy tak intenzivně, že její nálada ovlivňuje svět kolem ní.
Ranger… 70%
Ranger - vesmírný ranger (15.6 MB)
Být kapitánem vesmírné lodi s sebou nese obrovskou zodpovědnost. Když například ztroskotáte na cizí planetě a vaše posádka skončí zajmuta, musíte jim právě vy zachránit pozadí!
Radial… 75%
Radial Plus - střílejte odrazem (6.1 MB)
Po dlouhé době vám můžeme představit první inovativní vesmírnou střílečku, která konečně přichází s něčím novým. Na nepřátele budete muset jít totiž fikaně a sestřelovat je jedině odrazem.
Time Still… 75%
Time Still 2 - zastavujte čas (7.8 MB)
Taky občas přemýšlíte nad tím, co by se všechno dalo stihnout, kdybyste mohli zastavit čas? Přestaňte snít, ve hře Time Still 2 je to realita, takže proč toho nevyužít?
Transcendence… 92%
Transcendence - objevujte širý vesmír (16 MB)
Co se stane, když se rogue-like hra setká s volností a příběhem? Transcendence. Transcendence vás zavede do náhodně vygenerovaného vesmíru plného zbraní, obchodníků a pirátů. Troufnete si změnit dění celého Univerza?
Temple… 80%
Temple Of Tangram - netradiční skládačka (19.7 MB)
Když se řekne skládačka, spoustu lidí napadnou puzzle. Dnešní freeware hra však nabídne jiné skládání dílků, které je ale mnohem zábavnější a zajímavější. Vyzkoušejte sami, určitě se nebudete nudit!
Meikyu… 70%
Meikyu - první rytíř (1.3 MB)
Japonský titul Meikyu se vrací časem do dob rytířů, studených hradů a tajuplných artefaktů. Chopte se meče a oddejte se světu kouzel, v němž musíte najít královskou korunu.
Bennu… 90%
Bennu - povstaňte z popela (88 MB)
Když nějaký plantážník zabije posvátného egyptského opeřence, čeká ho jistě reakce plná hněvu. Buďte tím, kdo na něm vykoná pomstu!
Snoogles… 75%
Snoogles - velmi inteligentní skřítci (5.2 MB)
Spolupráce dvou a více postav není v logických hrách ničím ojedinělým. Ba právě naopak se jedná o aspekt, díky němuž získá hraní nový náboj. Ať už tyto hry milujete, či o nich čtete poprvé, Snoogles na vás už čekají.
Tottenham… 55%
Tottenham - stavitelem metra (2.6 MB)
Tottenham to není jen část Londýna nebo fotbalový klub - je to i stanice nejstaršího metra na světě. A dnešní stejnojmená freeware hra vás pasuje rovnou do role razitele dráhy pro tento dopravní prostředek.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z