Hentai… 70%
Hentai 3D 2 - Cry of Pleasure - TÝDEN EROTICKÝCH HER (270 MB)
Po 3DSexVille nám zbývá podívat se, co je zač Hentai 3D 2 od stejných tvůrců. Jsou rozdíly skutečně natolik patrné?
3D SexVilla… 70%
3D SexVilla 2 - TÝDEN EROTICKÝCH HER (280 MB)
Už je tomu řada let, co jsme na FreeHrách recenzovali poměrně revoluční erotickou hru 3D SexVilla, v níž jste vaše erotické sny mohli dovést k dokonalosti. Jaký je druhý díl? Jaká vylepšení přinesl a stojí za to si jej zahrát?
Strip… 65%
Strip Poker For Free - TÝDEN EROTICKÝCH HER - (95.1 MB)
Pche, vykašlete se na svlékací poker se statickými obrázky - teď přichází éra video-pokeru! V něm je vaší protivnicí pěkná blondýnka Rachel, které nedělá žádný problém odhodit své oblečení. Dokážete ji celou vysvléct? Týden erotický her
15 Minutes… 70%
15 Minutes - čtvrthodinka na záchranu LA (26 MB)
Co všechno stihnete udělat za 15 minut? Naobědvat se, nakoupit? Co takhle najít a zneškodnit atomovou bombu, která může vymazat z mapy celé Los Angeles? Že to nestihnete? Musíte, přátelé, musíte.
Lost In… 60%
Lost In The Nightmare - vítejte v noční můře (88.3 MB)
Tři ztracení studenti, temné lesy a detektiv trpící nočními můrami plnými vražd a krve. Dokážete v jeho kůži přežít a odhalit, co se skrývá za tajemným zmizením?
Origami… 90%
Origami - kouzelné fantastično (14.3 MB)
Bojíte se tmy? Tak to si budete rozumět s hlavním hrdinou hry Origami. V této kouzelné hře totiž musíte být rychlejší, než setmění a že to leckdy bude pořádný závod.
Mummy… 70%
Mummy Puzzle - egyptský Bejeweled (35.5 MB)
Match 3 her je jako hub po dešti. Jeden z těchto hříbků nese název Mummy Puzzle a zavede vás do faraonského Egypta. Má co nabídnout, nebo se jedná o šedivý průměr? To se dočtete v dnešní recenzi.
Runes… 60%
Runes, Ice vs. Fire - souboj živlů (8.1 MB)
Oheň a voda – to jsou odedávna neslučitelní nepřátelé. Vám se dostává té cti postavit se na stranu vodního živlu a pokusit se porazit oheň. Ať už v souboji proti počítači, přátelům u jednoho PC či po internetu.
Sudden… 85%
Sudden Strike 3: Normandy - vojenská strategie, která nemá obdoby (185 MB)
Chcete být v kůži generála Eisenhowera? Chcete být právě vy těmi, kdo vytlačí Němce z celé Francie? Troufnete si postavit se jim?
Roger… 70%
Roger Fastman - rychle a zběsile (33.6 MB)
Roger Fastman má rychlost zakódovanou i ve svém jméně, a tak se není čemu divit, že akce s ním je zběsilá a dynamická. A díky speciálnímu ovládání spojeném se střílením i velmi netradiční a zábavná.
A Harsh… 45%
A Harsh Winter - hrátky s ledem a gravitací (3.5 MB)
Co má společného zmrzlá voda a gravitace? Vcelku nic. Ale ve freeware hře A Harsh Winter budete mít za úkol rozmrazit kostky ledu pomocí gravitační síly a vhodného prostředí.
Army Assets… 80%
Army Assets - krásné vojandy v akci (6.4 MB)
Zrzky, brunetky či třeba blondýnky? V uniformách to sluší všem ženám bez rozdílu barvy vlasů! A když se jim přidá pořádný kvér do ruky, dokážou být jindy křehká stvoření pěkně nebezpečná.
World… 75%
World Riddles: Seven Wonders - putování za sedmi divy světa (26.8 MB)
Artemidin chrám v Efesu, Rhódský kolos nebo třeba Visuté zahrady Semiramidiny. To je jen ochutnávka historických pamétek, které máte šanci navštívit v logické hře World Riddles: Seven Wonders.
Save Ultimate… 50%
Save Ultimate Wainbow Kitty - ozbrojená babča versus dálnice (8.1 MB)
Každou chvíli je ve zprávách, že nějaký udatný hasič zachránil kočičku ze stromu či ze střechy domu. Ale co když se kotě dostane na druhou stranu rušné dálnice? No, tak pak jedině vzít kulomet a dojít si pro něj!
Team Fortess… 100%
Team Fortess 2 - Král online FPS zdarma! (2.1 GB)
Neděláme si legraci, ani jsme nezačali dávat na web warez. Američtí vývojáři ze studia VALVe skutečně uvolnili svůj titul Team Fortress 2 ke stažení a hraní zdarma bez jakýchkoliv omezení a navždy. Ponořte se do víru bojů, které si ještě v placené době vysloužily novinářské Metascore 92 a hráčské dokonce 95.
Garbycle… 70%
Garbycle - třídit odpad je zábava (24.1 MB)
Podle statistiky celé dvě třetiny Čechů třídí odpad. Ale jaké je to pracovat v takové třídírně, kterou projdou tuny odpadu? Nezvykle zábavné, alespoň tedy ve hře Garbycle.
One Curious… 55%
One Curious Nightfall - Další z řady povedených plošinovek (17 MB)
A znáte tu, jak zvědavá holčička otevřela tajemnou brašnu, kterou ji seslal Ptačí Král, a od té doby se začaly dít podivné věci?
Pragmatica… 85%
Pragmatica - programátorem robotů (28.9 MB)
V budoucnosti za nás budou pracovat roboti, jenže někdo je k tomu bude muset nejprve naprogramovat. A tato zajímavá, leč ne vždy jednoduchá, práce, kdy na roboty číhá spousta nebezpečí, bude právě na vás.
Helic… 75%
Helic - zdařilý simulátor vrtulníku (66 MB)
Atraktivní simulátor bojového vrtulníku vás posadí do kokpitu moderního stroje a přenese vás do víru neutuchající akce. Kdo by tomu dokázal odolat?
Sky Taxi… 80%
Sky Taxi - Myšák Mitch zasahuje (27.3 MB)
Zábávné hopsačky v hezkém grafickém kabátku stále baví a Sky Taxi je toho živoucím důkazem.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z