Lunaris… 80%
Lunaris - měsíční mužíček (63.7 MB)
DigiPen přichází s dalším zajímavým titulem, jež si může užít najednou až 16 hráčů. Nicméně ani samotáři nebudou ochuzeni o porci levelů a zábavy, kterou nabídne arkáda s netypickým měsíčním můžíčkem.
Eggman… 75%
Eggman Hates Furries - arkádový Sonic (21.1 MB)
Starý dobrý Sonic, stále ve stejném (modrém) kabátku a stále chtivý po dobrodružství. Vydejte se s ním!
Age of… 97%
Age of Empires Online - legendární strategie zdarma (2.1 GB)
Age of Empires, ikona mezi strategiemi, se vrací na naše monitory v úplně novém kabátku a dokonce zadarmo! Proto by byl hřích tuto skvělou nabídku nevyužít. Ponořte se tedy do budování jedné ze starověkých civilizací!
Hedgehogs… 70%
Hedgehogs - ježci versus žáby (8.9 MB)
Ježkové jsou roztomilá stvoření, která však nemají žádné slitování se zelenými žábami. A v dnešním logickém titulu Hedgehogs dají obojživelníkům co proto. Dokážete je všechny propíchnout?
eXtermination… 75%
eXtermination - zombie masakr (30.5 MB)
Je na dav zombíků lepší brokovnice, motorová pila či třeba granátomet? Není nic snadnějšího, než sednout k freeware hře eXtermination a zjistit odpověď na vlastní kůži!
Candles… 75%
Candles – temný survivor horor (129 MB)
Po spuštění hry se ocitnete v lese, obklopuje vás tma a sem tam trochu světla. Po chvíli bloumání jste se konečně dostali k lidskému obydlí. Anebo ne?
It Belongs… 80%
It Belongs in an Ancient Ruin - dvojník Indiana Jonese (3.8 MB)
Indiana Jones je dle George Lucase mnohem lepší než James Bond. A soudě dle dnešní freeware hry na tom bude něco pravdy – umí se skývat, používat bič a navíc se nebojí dinosaurů, mumií ani hlídačů v muzeu.
Cleaning… 35%
Cleaning Day at Alma Mater - úklid ve škole (5.8 MB)
Uklízení není činnost, které by se lidé s láskou věnovali. V počítačové hře je však úklid – či hledání – zadaných věcí mnohem větší zábava. Pomozte tak udělat pořádek na jedné zaneřáděné univerzitě.
Dig-N-Rig… 85%
Dig-N-Rig - prohrabejte se k zemskému jádru (11.6 MB)
Pokusů o dobytí zemského jádra už bylo nespočet, ale jen ve sci-fi literatuře. To by však mohl v blízké budoucnosti změnit robot jménem Diggit. A právě tohoto drobečka dnes inženýři svěřili do vašich rukou.
A Flipping… 85%
A Flipping Good Time - gravitace je legrace (46.5 MB)
Hrátky s gravitací nebyly nikdy zábavnější! Hlavní hrdina freeware hry A Flipping Good Time může díky specifickému působení gravitační síly dosáhnout i zdánlivě nedostupných míst. Ale pozor, není to nic bezpečného!
Ballman… 75%
Ballman Planets - 3D PacMan kolonizuje planety (20.5 MB)
Už i legendární PacMan a barevné příšerky byly předělány do 3D a ne ledajakého. Tentokráte se navíc bude putovat rovnou po jednotlivých planetách!
Arma 2:… 91%
Arma 2: Free - to pravé pro vojáky! (960 MB)
Milujete vojenské simulace? Zdobí vám plochu wallpaper z Operace Flashpont či Army? Nebo byste si prostě jen rádi zahráli nějakou online střílečku? Pojďte do Arma 2: Free.
Momodora… 60%
Momodora II - vzestup temné strany (15.6 MB)
Pokud se někdo vloupá do svatyně bohů s cílem osvojit si temnou magii, nemůže to dopadnout dobře. A je právě na vás, abyste tento průšvih napravili a opovážlivce předvedli před spravedlivý soud.
blebLuble… 60%
blebLuble - snová záležitost (17.2 MB)
Netypicky pojmenovaná freeware hra blebLuble dokáže učarovat svojí profesionální grafikou, v níž se zhostíte role prapodivného živočicha. Dokážete přežít v potravním řetězci?
YYYYYY… 50%
YYYYYY - hardcore titul (653 KB)
Fanoušci indie her si jistě vzpomenou na povedený titul vvvvvv. Ten se dnes dočkal freeware předělávky s trefným názvem YYYYYY, v němž se též utkáte s nástrahami okolí jen za pomoci důvtipu a obracení gravitace.
A Tale… 85%
A Tale of Two Kingdoms – pohádková adventura ze staré školy (96 MB)
Poměrně často si zarytí milovníci adventur stěžují, že se jim nedostává kvalitních titulů. A Tale of Two Kingdoms je však tou správnou reakcí od vývojářů z Crystal Shard.
Trials… 70%
Trials - logická 1st person akce (21.5 MB)
Po vzoru komerčního titulu Portal přichází další logická hra viděná z pohledu první osoby – tentokrát ale zdarma! Pusťte se tedy do hraní, jež vám bude ztěžovat značné množství smrtících pastí.
TAGAP… 92%
TAGAP 2 - bacha na tučňáky! (207 MB)
Dlouho očekávaný akční nářez TAGAP 2 právě přichází na vaše monitory! Zapomeňte na Chucka Norrise nebo Bruce Willise, tentokrát jdou svět zachraňovat tučňáci.
Cathode… 70%
Cathode Rays - netradiční hra s lasery (8.6 MB)
Her s lasery a odrazy je spousta, a tak jsme rádi, že vám můžeme dnes představit něco nového a inovativního. Tentokráte budete ovládat svazek barevných paprsků, jimž brání v cestě řada překážek - a to i v případě, že hrajete na Macu.
Shoot… 70%
Shoot 'N' Loot - zloděj a zabiják zombíků (8.6 MB)
Chudáci zombíci, nikdo je nemá rád a všichni jim jdou po krku. Nejinak tomu je v dnešní freeware hře Shoot 'N' Loot, v níž kromě této vražedné činnosti budete mimo jiné také vykrádat lidská obydlí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z