Sheep… 60%
Sheep! - nenažrané ovce (1.5 MB)
Sheep! je jedna z nejjednodušších karetních her, které můžete najít. Díky tomu je Shep nejen výbornou hrou pro děti, ale také skvělým zaháněčem nudy.
UNO -… 65%
UNO - tak trochu jiné Prší (1.5 MB)
Rádi byste si zahráli nějakou karetní hru, ale bohužel zrovna kolem není nikdo, s kým byste si mohli zahrát? Nevadí, stáhněte si UNO a budete mít o zábavu postaráno!
Kickboxing… 60%
Kickboxing Manager - na boxerský trůn (15 MB)
Nad basketbalovým, fotbalovým či hokejovým manažerem se už dnes nikdo nepozastaví. Ale manažer kickboxového klubu? To tu ještě nebylo!
Monster… 70%
Monster Plant Story - kytka jedlík (21 MB)
Masožravá květina dokáže člověku nahnat pořádný strach. Ale když jste to vy, kdo květinu ovládá, je to docela i zábava. Pořádně šílená zábava!
Blobby… 70%
Blobby Volley 2 - volejbal po blobovsku (2 MB)
Legendární blobí volejbal se vrací. Pokud jste o Blobby Volley ještě nikdy v životě neslyšeli, teď máte báječnou možnost to napravit.
Timescale… 65%
Timescale - po všem střílím, co se hýbe (14 MB)
Žádný fotbalový klub, učitel matematiky, rozhodčí ani dopravní policista s bločkem. Vaším největším nepřítelem jsou od nynějška obří kostky a kvádry.
Void -… 93%
Void - freewarový Portal (185 MB)
Čas od času se stane, že freewarová scéna vyprodukuje hru, která nenechá hráče ani recenzenty pořádně vyspat. Hru, která šlape na paty i svým komerčním bratrancům.
Kulivočko… 85%
Kulivočko - chlapec, který zachránil svět (243 MB)
Pohádkový svět české point and click adventury Kulivočko se vám nyní otevírá zcela zdarma. Studio Fat Funky totiž uvolnilo první epizodu série volně ke stažení.
Inside… 65%
Inside My Radio - v zajetí hudby (20 MB)
Hudební hry, to nejsou jen Guitar Hero a Rock Band. Na nezávislé scéně existuje také několik originálních titulů, které sází na interakci hudební složky s hráčem.
Yeti Hunter… 75%
Yeti Hunter - bezpečnostní prádlo s sebou (5 MB)
Zapomeňte na F.E.A.R. nebo Amnesii. Teď je tady Yeti Hunter! Myslíte, že máte dost odvahy na to, abyste šli do lesa lovit yettiho? Tak to si opravdu jen myslíte.
Heritage… 70%
Heritage - vítejte v domě hrůzy (90 MB)
Když vezmete dva hrnky hororové atmosféry, přidáte půl sáčku logických hádanek a nakonec zabalíte do líbivého kabátku, nemůže vám z toho vzejít nic jiného, než agentura Heritage.
Hockey?… 70%
Hockey? - vyprodaná hala, hokej to je hra (6.3 MB)
Hokej z pohledu první osoby? Ano! Možnost zahrát si proti lidem z celého světa? Ano? Ten nejbezprostřednější zážitek z virtuálního hokeje? Ano! Hra Hockey? vás zkrátka přitáhne jako magnet.
Hockey… 40%
Hockey 2006 - ať vyhraje ten nejsilnější (2 MB)
Nikoli nejlepší, ale nejsilnější a nejpodlejší. Přesně takoví musíte být, abyste dokázali uspět ve hře Hockey 2005, účastníkovi prestižní soutěže Becherovka Game z roku 2005.
The Cat… 70%
The Cat that Got the Milk - když mají kočky hlad (?)
Stejně tak jako existují filmové či hudební celebrity, mají své hvězdy také hry. Jednou z nich je například Had. Starý dobrý Had. Dnes se nám předvede v nově ušitém kabátku.
Ski Challenge… 75%
Ski Challenge 2012 - bacha, jedu! (68.2 MB)
Hokejoví fanoušci mají NHL, fotbalisté zase FIFU, basketbalisté každým rokem netrpělivě očekávají nový ročník NBA… a lyžaři? Ti přece mají svůj Ski Challenge!
Zetanoid… 75%
Zetanoid - revoluční 3D arkanoid (5 MB)
Zapomeňte na 2D arkanoid či pseudopředělávky do 3D a oddejte se plně trojrozměrnému titulu s názvem Zetanoid. Ten kromě pěkné grafiky nabízí také zajímavý fyzikální model a nespočet bonusů.
Fragmentation… 65%
Fragmentation - útěk před zkázou (10.7 MB)
Nacházíte se v tunelu, v němž se podlaha bortí za vašimi zády. Všude samé překážky, které musíte podlézt, přeskočit, či překonat pomocí změny gravitace. Jak daleko se dostanete?
Prison… 60%
Prison Break - zvláštní útěk z vězení (5.3 MB)
Kdo by neznal seriál Prison Break, v němž hlavní hrdina složitě plánuje únik z vězení. Ve stejnojmené hře to bude značně jednodušší; stačí postřílet pár protivníků a je to! A nebo ne?
Braindead… 70%
Braindead - princ bez mozku (4 MB)
Bylo nebylo, v jednom království se narodil princ, kterému chyběl... mozek! A bez něj byl odkázán jen na vás - pomozte mu vyhnout se nebezpečným nástrahám a nezemřít krutou smrtí.
Stealth… 90%
Stealth Bastard - 2D Splinter Cell (19.7 MB)
Metal Gear Solid nebo Splinter Cell jsou nejznámější zástupci stealth akcí. Na freeware scéně by se podobnému zájmu mohla pyšnit dnešní hra, v níž bude vaším největším pomocníkem šero, tma a tichý postup nebzepečnými levely.
1 2 3 4 5 6 7 8 9244 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z