Winemaker… 70%
Winemaker Extraordinaire - oddychovka jako každá jiná (85 MB)
Láhev vína na stole a slunce nad hlavou. Vyzkoušejte si na vlastní kůžu, jaké to je, být vinařem.
We Want… 65%
We Want You - krutý život vojáka (41.4 MB)
Válka je krutá a s nikým se nepáře. Všude jen krev, zohavená těla a rachot zbraní. A do této vřavy jste bez rozpaků vhozeni s jediným cílem - přežít a stát se válečným veteránem.
World… 75%
World Riddles: Seven Wonders - putování za sedmi divy světa (26.8 MB)
Artemidin chrám v Efesu, Rhódský kolos nebo třeba Visuté zahrady Semiramidiny. To je jen ochutnávka historických pamétek, které máte šanci navštívit v logické hře World Riddles: Seven Wonders.
Wind and… 75%
Wind and Water: Puzzle Battles - korejský hit přichází na PC (28.4 MB)
Dnešní freeware hra se v Koreji setkala se skvělou odezvou hráčů malých konzolí, a tak se autoři rozhodli ji vydat i na PC. Svůj logický potenciál prezentuje hned v několika módech, včetně příběhové kampaně!
Wuka World… 60%
Wuka World - pohádkové MMORPG (14.6 MB)
Ať už máte IQ Einsteina nebo houpacího koníka, příslušníci velmi inteligentního národa Wuka vás mezi sebe přijmou velmi rádi. A pokud s sebou přivedete kamarády, tím líp.
Wild West… 75%
Wild West Wendy - opravdu Divoký západ (16.6 MB)
Wendy je sympatická číšnice z jednoho baru na Divokém západě. Přestože je to na první pohled křehká dívčina, nenechte se zmást – Wendy je holka od rány. Pojďte se s ní seznámit!
World… 65%
World of Abstractica - poblázněte si hlavu! (13.6 MB)
Je to zelené a točí se to, co je to? No přece žába v mixéru (smích)! Ale nebojte se, na takto trapné hádanky u freeware hry World of Abstractica nenarazíte. Svůj důvtip si vyzkoušíte v málo vídaných 600 levelech plných netradičních hlavolamů.
Warped… 75%
Warped Times 2 - magický kámen podruhé (12.5 MB)
Kouzelný kámen se vrací na scénu. V prvním pokračování titulu Warped Times zjistíte, co se stane, když mocný kus horniny naleznou dvě postavy, svět opět změní svou podobu a život vyhyne.
WhizZ… 60%
WhizZ - výš, jen výš! (8 MB)
Pálení čarodějnic se už kvapem blíží, pakliže se ve vašem okolí nenachází vhodná kandidátka na grilování, nezoufejte. Zlá čarodějnice z arkády WhizZ se pro tento účel hodí přímo báječně!
World… 75%
World Riddles Animals - netradiční vyškrtávání (24.2 MB)
Svět zvířat nabízí spoustu zajímavostí a překvapení, ale nebojte, v případě freeware hry World Riddles Animals se nejedná o žádné učení či encyklopedii. Vaším úkolem bude vyškrtat správně políčka na hrací ploše, aby vznikl požadovaný obrazec.
Weaponed… 70%
Weaponed Head - nový módní styl (87 MB)
Při pohledu do ulic měst člověk rychle nabude přesvědčení, že na hlavě se dá nosit opravdu vše. Jak by to ale dopadlo, kdyby módní trendy určovali hrdinové Weaponed Head, to věru nevím. Ostatně už jste někdy na hlavě nosili kladivo?
WinterMine… 60%
WinterMine - nadělujeme miny (600 KB)
Vánoce už jsou měsíc fuč a nebýt toho svetru s jelenem od babičky, tak si na ně už ani nevzpomenete. Jestli se chcete vrátit v čase a znova tyto svátky prožít, vyzkoušejte WinterMine nabe vánoční hledání min.
Webly… 45%
Webly - pavoučí pomoc (6.5 MB)
Každý občas potřebuje pomoc. I takový relativně bezvýznamný pavouček coby hlavní hrdina hry Webly. Pokud tedy zrovna netrpíte arachnofóbií, nic vám nebrání tohoto němého sympaťáka a jeho dva bratry dostat k jejich milované pavučině.
Within… 70%
Within a Deep Forest - hopík zachraňuje svět (20.2 MB)
Prašivý vědec se rozhodl zničit svět, a tak ve své podmořské laboratoři sestrojil nejničivější bombu, jakou dosud lidstvo vidělo. První pokus se však nezdařil a vznikl z toho speciální hopík. A jen ten může zachránit svět před vědcovým druhým pokusem!
Wrapple… 70%
Wrapple - kterak se brambora naučila skákat (6.3 MB)
Vezměte komerční hru Portal, všechno obarvěte do černobílé barvy, vyměňte hlavního hrdinu vojáka za obyčejnou bramboru a máte tady nový titul Wrapple. Rodina logických her se zase pro jednou může těšit ze solidního přírůstku.
Wendy´s… 85%
Wendy´s Wellness – volňásek do fitcentra (28.4 MB)
Cvičení, běh na pásu, bublinkové koupele, nebo třebas masáže. To vše vás čeká, pokud se rozhodnete na pozvánku od Wendy do fitcentra odpovědět slůvkem „ano“. Prokažte se jako správní lidé a pomožte ji s provozem obchodu, chudák Wendy to sama nezvládne!
Wavives… 60%
Wavives - bláznivina z Japonska (176 MB)
"Špenát má dveře, které objal, ale pak udělal skok, takže z toho nebylo nic. A ještě víc, ale to neví cihlu." Přijdou vám tyto dvě věty beze smyslu nebo bláznivé? Tak si zahrajte dnes recenzovanou hru Wavives; jsem zvědavý, co budete říkat potom.
Warped… 75%
Warped Times - zachraňte planetu! (7 MB)
Znáte to, poklidně si žijete na určitém kusu zeminy, když tu znenadání se stane cosi nepříjemného. Podobný osud potkal i kulatého hlavního hrdinu. Jeho úkolem nebude nic menšího, než záchrana světa.
World… 45%
World Basketball Manager Euro 2009 - vzhůru za titulem (94 MB)
Nejste spokojeni s výsledky naší basketbalové reprezentace? Rádi byste na palubovce vídali trochu jiné hráče? Pak můžete vzít otěže národního týmu do vlastních rukou a dovést jej až na medailové pozice evropského šampionátu!
Whack-a-Mole… 50%
Whack-a-Mole - pleskněte ho palicí! (196 KB)
A tím teď nemáme na mysli povzbuzování rodičů při každoročním zápase s kaprem! V případě freeware hry Whack-a-Mole se jedná o zábavu při mlácení vykukujících panáků. A tak asi jediné, co se sluší dodat, je: škoda každé rány, která padne vedle!
1 2 3 4 5 6 77 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z