Void -… 93%
Void - freewarový Portal (185 MB)
Čas od času se stane, že freewarová scéna vyprodukuje hru, která nenechá hráče ani recenzenty pořádně vyspat. Hru, která šlape na paty i svým komerčním bratrancům.
Viriax… 70%
Viriax - nákazou v těle (2.7 MB)
Zdraví je to nejcenější, co člověk má, ač tomu mnozí nevěří. V dnešní freeware hře Viriax se ale vžijete do role záporáka - viru, který se snaží nakazit nejrůznější části lidského těla. Podaří se vám to?
Vexed… 65%
Vexed Hedgehogs - klon Angry Birds zdarma (5.4 MB)
Kdo by neznal Angry Birds, fenomén roku 2010... My pro vás sice nemáme bezplatnou kopii tohoto hitu, ale zkrátka také nepřijdete. Vexed Hedgehogs je totiž freeware hrou založenou na stejném principu!
Vrop N… 70%
Vrop N Pew - nekonveční sho´em´up (15 MB)
Spousta barev, stovky nepřátel, nekonečné množství munice a vysoce odolní bossové. Jestliže máte zájem o kvalitní sho´em´up jízdu, nesmíte minout Vrop N Pew.
Vládce… 60%
Vládce oceánu - v ponorce netradičně (13 MB)
Kapitáni, nová průzkumná ponorka už čeká! Plavidlu je však kvůli chybě znemožněno přímé manévrování, tudíž musíte využít experimentálního pasivního systému. Povede se vám i přesto zdolat cíl?
Violet… 80%
Violet parking - parkovací trenažer (5.2 MB)
Pokud patříte mezi skalní zastánce (nebo odpůrkyně) názoru, že ženy neumí parkovat, je pro vás jako stvořená tato hra. Vaším úkolem zde totiž není nic jiného, než zaparkovat (a nepoškodit!) řadu aut.
Virtual… 50%
Virtual U - financování studia (17 MB)
Náhled toho, jak to asi chodí na běžné americké univerzitě. Tentokrát ale žádné stavění budov, starání se o studenty a profesory, nebo řešení problémů jako jsou třeba vši. Teď dostanete do ruky balík peněz, který musíte rozdělit tak, aby ta vaše univerzita byla ta nejlepší!
Vejce… 55%
Vejce - zpět do hnízda (7.7 MB)
Oblíbená hra s vejcem, které musíte dostat z bodu A do bodu B, bez toho aniž byste ho rozbili, se dočkala nového přepracování. Tak tedy, na start, připravit, pozor - teď! Vy to jistě dokážete.
Vanguard… 85%
Vanguard Princess- Fešné bojovnice v akci (175.8 MB)
Snili jste už někdy o tom zahrát si bojovku, kde místo nařachaných svalovců máte možnost zhostit se jedné z jedenácti nadmíru vyvinutých slečen? Vanguard Princess nabídne mnohem víc a přináší svěží vítr do tohoto, ve freeware scéně opomíjeného žánru.
VW Polo… 35%
VW Polo Cup - Das Auto (39.2 MB)
Jistě byste při dnešních cenách benzinu rádi co nejvíce zredukovali spotřebu svého auta. Jak ale vůbec správně řídit, abyste ušetřili co nejvíc a zároveň dorazili na místo určení dříve než cyklisté? Tak právě na to vám dá odpověď nová hra přední německé automobilky.
Volleyball… 60%
Volleyball Fight - dva pinďuálci a síť (10.7 MB)
Zapomeňte na to, že je říjen a podzimní počasí se začíná projevovat v celé své síle. Zahrajte si raději volejbal! A nebudete k tomu potřebovat nikoho, kromě počítače. No není skvělé? Sportujte hezky v teple svého domova!
Voyage… 85%
Voyage Puzzle - procestujte celý svět (27.2 MB)
Málokdo dnes má peníze na to, aby procestoval celý svět. O různých více či méně vzdálených zákoutí celé zeměkoule si však naštěstí můžete přečíst na internetu a k tomu dostanete ještě kupu obrázků. Nebo se můžete začít vzdělávat zábavnou formou pomocí logické hry Voyage Puzzle.
Valence… 65%
Valence - molekuly spojujte se (3.5 MB)
Vazby mezi atomy nepatří pro většinu lidí mezi oblíbenou zábavu na sobotní večery. Pokud se ale tohoto námětu chytí herní vývojáři a představí jej v zajímavé arkádě, může výsledek překvapit.
Volvo:… 85%
Volvo: The Game - kvalitní závodění zadarmo (588 MB)
Švédsko, to nejsou jenom krásné blondýny nebo skupina ABBA, ale také automobily značky Volvo. Ty se objevují ve hrách tak zřídka, že si automobilka nechala vyrobit vlastní závodní titul. A nutno podotknout, že to nedopadlo vůbec špatně!
Vsys Gaiden… 50%
Vsys Gaiden - akce ze staré školy (1.1 MB)
Lidé, co si rádi zavzpomínají na staré dobré časy, kdy byl hitem Playstation 1 a 3D akce zrovna válely, určitě radostí zaplesají. Shot' em 'up je známý žánr, kde vzniklo zde mnoho opravdových skvostů, jedním z nich je Vsys Gaiden.
Virtual… 90%
Virtual Skipper 5 - za skutečným dobrodružstvím (879 MB)
Myslíte si, že simulátory už nemůžou nabídnout vůbec nic nového, nebo snad že jsou pro obyčejného smrtelníka nehratelné? Omyl! Máme pro vás opravdovou specialitku od tvůrců Trackmanie, která vás jistě přesvědčí o opaku!
Vogue… 75%
Vogue Tale - oblékejte hvězdy (35.1 MB)
Pravda, hvězdy zde zrovna oblékat nebudete, ale i tak je to pořádná makačka. Přiznám se, přestože jsem muž, tato hra mě chytla. Prosím nekamenovat. Oblékat lidi je neskutečná švanda, však si to můžete zkusit sami ve hře Vogues Tale, třeba i právě vy se stanete švadlenou.
Vroom… 50%
Vroom Vroom !!! - rychlé formulky (5.5 MB)
Všichni příznivci klasických Micro Machines, prosím, pozor. Máme tu pro vás rychlé automobilové závody viděné pohledem shora. Zasedněte ke svým klávesnicím a stiskněte klávesu plynu až nadoraz.
Valentine… 80%
Valentine Treasuers - valentýnské dárečky (8.4 MB)
Schválně, poznáte čím je dnešní den tak výjimečný? Ano, správně – dnes je poprvé a naposledy v tomto roce 14.2, tedy den Svatého Valentýna. A že na něj myslí i tvůrci her dokazuje zbrusu nový titul Valentine Treasures.
Verge… 75%
Verge - mrtvý nebo živý? (6.7 MB)
Je pouze tenká čára mezi světem mrtvých a živých. O tom se mnohokrát přesvědčí i náš hrdina, jenž je hlavní postavou v této hříčce pojmenované jako Verge. Tato arkáda v sobě skýtá opravdové kouzlo, které by bylo škoda neokusit!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z