UNO -… 65%
UNO - tak trochu jiné Prší (1.5 MB)
Rádi byste si zahráli nějakou karetní hru, ale bohužel zrovna kolem není nikdo, s kým byste si mohli zahrát? Nevadí, stáhněte si UNO a budete mít o zábavu postaráno!
Underground… 80%
Underground Tour - stařec zabiják (12 MB)
Ačkoliv většina důchodců vypadá naprosto neškodně, není dobré je házet do jednoho pytle. To takový stařec z freeware hry Underground Tour zvládne nakopat pozadí nejrůznějším kostlivcům, rytířům a dokonce drakům. A vy mu v tom můžete pomoci.
Uchuusen… 75%
Uchuusen - je libo řidičák na létající talíř? (5.5 MB)
Měl někdo z vás možnost ovládat létající talíř? Ne? No tak to je načase to změnit, protože je to opravdu zábava! Není to sice nic lehkého, ale věřím, že vám to brzy přijde do krve.
Umbrella… 85%
Umbrella Adventure: The Castle of Cake - honba za koláčky (48.4 MB)
Každý má nějakou tu věc, které si váží. Náš hrdina nadevše miluje své koláčky. Když mu je však někdo jedné temné noci bezostyšně ukradne, tak se rozhodne, že to tak rozhodně nenechá! Cesta za pomstou začíná.
Ultimate… 80%
Ultimate Tank - válečná vřava (13.3 MB)
"Oblaka jdou nebem, všude voní bez. Vstříc své zemi jedem, my, tank a náš pes". V dnešní hře Ultimate Tank se sice podíváme na zoubek tanku, nicméně psa postrádáme. To však nijak nebrání tomu, abychom si tu správnou tankovou vřavu užili.
Ultimate… 50%
Ultimate Stuns - remake slavných závodů (21.1 MB)
Rychlá auta a tratě, nad kterými by bezpečnostní inspektoři kroutili hlavou. To byl starý Stuns běžící ještě pod dnes už prehistorickým MS DOS. A protože rádi vzpomínáme na doby dávno minulé, nemohl nám uniknout ani Ultimate Stunts.
Underwater… 75%
Underwater Puzzle - soutěživá mořská víla (27 MB)
Máte rádi mořskou vílu Arielu? Hlavní hrdinka hry Uderwater Puzzle se s ní možná zná, je to totiž také mořská víla. A jestliže se jí rozhodnete pomoci v její dobrodružné výpravě do vodních hlubin, třeba vás s ní potom seznámí.
Uplighter… 70%
Uplighter - zbavte se tmy! (957 KB)
Každý se jako malý tmy bál a kdo říká že ne, lže. A od toho vždy máme nějaký zdroj světla, který temnotě v pokoji pěkně zatopí. Do jednoho takového světla se můžete vžít v pekelně návykové logické hře Uplighter.
Undercroft… 95%
Undercroft - konečně pořádný dungeon (3.4 MB)
Dobrých RPG her je pomálu a často bývají zahrabané pod nánosem nekvalitních titulů. Najít na dně v tomto bahně nějaký kvalitní titul dá dost zabrat. Dnes se to tu ale dost změní, na povrch vyplaval s plnou parádou Undercroft.
Útěk… 55%
Útěk z Kryoxu - pekelně střežené vězení (1.5 MB)
Ne Alcatraz, ale Kryox je nejstřeženějším vězením, ze kterého není návratu! Ale i přes tento fakt se o to jeden vězeň pokusil. A hádáte správně, žádá vás o pomoc. Dokážete utéct z netěžšího světového žaláře, nebo tam shnijete navěky?
Ultimate… 70%
Ultimate Bruce Lee - nepřemožitelný Bruce (27.4 MB)
Člověk nemusí být zrovna Bruce Lee, aby si vyšlápnul na vycvičeného ninju nebo silného boxera. Na druhou stranu by to tak měl mnohem jednoduší, o čemž se můžete snadno přesvědčit při hraní freeware hry Ultimate Bruce Lee, kterou vám přinášíme samozřejmě zadarmo.
Use The… 55%
Use The Mouse 3 – že by něco s myší? (4.8 MB)
O Use The Mouse 3 jsme se nedávno zmiňovali v sekci 24 hodin denně a nyní vám přinášíme ještě žhavou recenzi. Ač se to na první pohled nezdá, jedná se o poměrně návykovou záležitost.
Ultimate… 91%
Ultimate Baja Madness - pot, prach a benzín (176.5 MB)
Konkurence je v herní branži již tak obrovská, že některé menší projekty jsou po určité době uvolněny bez nároku na honorář. Jedním takovým jsou i parádně zpracované offroad závody Ultimate Baja Madness, které vám přinášíme jak jinak než zadarmo.
Uforia… 80%
Uforia – ufon průzkumník (22.5 MB)
Pozor, pozor, chystá se velká událost! Konečně nás navštíví zástupce mimozemských tvorů. Tento jedinec byl vyslán na naši milovanou planetu Zemi, avšak jeho cesta bude tak trochu bláznivá a smradlavá.
Underwater… 65%
Underwater Ball – vodotěsný arkanoid (14.2 MB)
Neuplyne jediný měsíc, aby se na freeware scéně neobjevila další variace stařičkého arkanoidu. S novými nápady a výbornou grafikou se snaží vystoupit z šedi průměru i hra Underwater Ball. Jak se jí to daří, se dočtete v naší recenzi.
Umbrella… 50%
Umbrella - statečný deštníček (339 KB)
Takový deštník to má v životě těžké. Musí lidi chránit proti dešti nebo slunci a sám je přitom, chudák, vystaven nepříznivým vlivům počasí. Může být snad ještě něco horšího? Ano, to, když padá z velké výšky na zem, přímo do koruny stromů.
UltraStar… 90%
UltraStar Deluxe - lepší než zpívánky (21 MB)
Vžít se do role pěvecké hvězdy je od nynějška možné i na PC, a dokonce úplně zadarmo! Nepropásněte tedy tuto jedinečnou možnost, jak si vytříbit své vokální dovednosti!
Uridium… 45%
Uridium - hrozba z vesmíru (6 MB)
Mezi tisícovkami dnešních vesmírných arkád není snadné se zorientovat. Nejenže vznikají novinky, ale i takový dobře zpracovaný remake se často dokáže propracovat do absolutní špičky. Dnes se podíváme na zoubek Uridia.
Used Cars… 70%
Used Cars Arena: SCVRKNUTÁ AUTA (10 MB)
Každý z nás asi chtěl někdy vlastnit auto na vysílačku. Ale nikdo z nás určitě neměl v oblibě zdlouhavá čekání na nabíjení baterky. A proto přichází na herní scénu umělé okruhy, po nichž se prohání virtuální stroje, kterým šťáva jen tak nedojde.
UFO: Alien… 91%
UFO: Alien Invasion: LIDÉ VERSUS MIMOZEMŠŤANÉ (384.9 MB)
Na Zemi zaútočili mimozemšťané! Vybombardovali několik velkých měst, což si vyžádalo oběti v řádu několika tisíc nebožáků. S lidskou rasou to vypadá velmi, velmi špatně - někdo by je měl zastavit. A tím někým jste vy! Nebo se raději postavíte do role mimozemšťanů a zotročíte si Zemi?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z