Timescale… 65%
Timescale - po všem střílím, co se hýbe (14 MB)
Žádný fotbalový klub, učitel matematiky, rozhodčí ani dopravní policista s bločkem. Vaším největším nepřítelem jsou od nynějška obří kostky a kvádry.
The Cat… 70%
The Cat that Got the Milk - když mají kočky hlad (?)
Stejně tak jako existují filmové či hudební celebrity, mají své hvězdy také hry. Jednou z nich je například Had. Starý dobrý Had. Dnes se nám předvede v nově ušitém kabátku.
Team Fortress… 80%
Team Fortress Arcade - remake rubačky na druhou (11 MB)
9 rozdílných povolání a devět různých zabijáků. Vyberte si toho, který vyhovuje nejlépe vašemu hernímu stylu a pusťte se do akční řežby - ať už sami či v doprovodu svých přátel v multiplayeru.
Trials… 70%
Trials - logická 1st person akce (21.5 MB)
Po vzoru komerčního titulu Portal přichází další logická hra viděná z pohledu první osoby – tentokrát ale zdarma! Pusťte se tedy do hraní, jež vám bude ztěžovat značné množství smrtících pastí.
TAGAP… 92%
TAGAP 2 - bacha na tučňáky! (207 MB)
Dlouho očekávaný akční nářez TAGAP 2 právě přichází na vaše monitory! Zapomeňte na Chucka Norrise nebo Bruce Willise, tentokrát jdou svět zachraňovat tučňáci.
Team Fortess… 100%
Team Fortess 2 - Král online FPS zdarma! (2.1 GB)
Neděláme si legraci, ani jsme nezačali dávat na web warez. Američtí vývojáři ze studia VALVe skutečně uvolnili svůj titul Team Fortress 2 ke stažení a hraní zdarma bez jakýchkoliv omezení a navždy. Ponořte se do víru bojů, které si ještě v placené době vysloužily novinářské Metascore 92 a hráčské dokonce 95.
Time Still… 75%
Time Still 2 - zastavujte čas (7.8 MB)
Taky občas přemýšlíte nad tím, co by se všechno dalo stihnout, kdybyste mohli zastavit čas? Přestaňte snít, ve hře Time Still 2 je to realita, takže proč toho nevyužít?
Transcendence… 92%
Transcendence - objevujte širý vesmír (16 MB)
Co se stane, když se rogue-like hra setká s volností a příběhem? Transcendence. Transcendence vás zavede do náhodně vygenerovaného vesmíru plného zbraní, obchodníků a pirátů. Troufnete si změnit dění celého Univerza?
Temple… 80%
Temple Of Tangram - netradiční skládačka (19.7 MB)
Když se řekne skládačka, spoustu lidí napadnou puzzle. Dnešní freeware hra však nabídne jiné skládání dílků, které je ale mnohem zábavnější a zajímavější. Vyzkoušejte sami, určitě se nebudete nudit!
Tottenham… 55%
Tottenham - stavitelem metra (2.6 MB)
Tottenham to není jen část Londýna nebo fotbalový klub - je to i stanice nejstaršího metra na světě. A dnešní stejnojmená freeware hra vás pasuje rovnou do role razitele dráhy pro tento dopravní prostředek.
The Iconoclasts… 85%
The Iconoclasts - krásně barevná arkáda (15.1 MB)
Pozor, pozor! Všichni fanoušci arkád a freeware her zbystřete. Dnešní titul The Iconoclasts je totiž skvělou skákačkou s okouzlující grafikou vypiplanou do dokonalosti. Vžijte se do role 17leté dívky, které je v patách duo agentů.
Turtix:… 90%
Turtix: Rescue Adventures - kam se hrabou Želvy Ninja (29 MB)
Ani učitelé nejsou bezchybní. Své o tom ví třída malých želviček, která se právě učila namíchat svůj první elixír. Jenže ouha. Stačilo zaměnit jednu přísadu a milé želvičky se ocitly v zajetí.
Tiny Barbarian… 55%
Tiny Barbarian - hrdinným barbarem (4.3 MB)
Velmi častým hrdinou her je barbar a jak už napovídá název dnešní freeware hry, ani tentokrát tomu nebude jinak. Chopte se tedy zbraně a vypořádejte se s bandou modrých záškodníků.
The Wife… 65%
The Wife Who Wasn't There - Alzheimer, babi, Alzheimer (12.2 MB)
Zapomínání nemusí být hned příznakem Alzheimerovy choroby, nicméně nikdy to není příjemné. O to víc, když si jednoho krásného dne přijdete domů, a manželka nikde. Dala vám předem vědět, nebo třeba zmizela? Na to musíte přijít.
The Winter… 70%
The Winter Solstice - barevné řádění (14.9 MB)
Takové divadlo tu už dlouho nebylo! A to doslova, protože příběh freeware hry The Winter Solstice se odehrává na jevišti. Všichni hrdinové visí na provázcích a nevypadají vůbec přívětivě.
Teppoman… 55%
Teppoman - naháč znovu na scéně! (895 KB)
Nedávno jsme vám přinesli netradiční akční skákačku Teppoman 2. A právě dnes pro vás máme jejího předchůdce, tedy první díl, který však není tolik frustrující. Chopte se tedy brokovnice či samopalu a hurá na protivníky.
Tricky… 70%
Tricky Truck - triky s kamiónem (17.3 MB)
Povolání řidiče kamiónů může vypadat jako náramná zábava, ale ne každý zvládne ovládat tyto kolosy. A co teprve na speciálně upravených tratích plných skokánků či stoupání? To si vyzkoušejte v dnešní hře se skvělou grafikou a fyzikou.
The Block… 85%
The Block Fairy - střílení logicky (7 MB)
Dělo ve hře zvěstuje spíše nějakou akční vřavu, kde lítá po obrazovce krev a části těla, než logický počin. Dnes se ale přesvědčíte, že i v zábavném arkádo-logickém titulu může hrát dělo hlavní roli!
Too Many… 55%
Too Many Troopers - řítí se na nás! (1.6 MB)
Svět hvězdných válek poznamenal nejednu generaci. Kdo nechtěl být v dětství jediem, jako by nežil. Naštěstí si můžete tento dětský sen splnit díky moderním technologiím. Čelte obří přesile v Too Many Troopers a ukažte, na čí straně je síla.
Travel… 75%
Travel Agency - rozjetá kariéra (16 MB)
Víte, jak je skvělé vlastnit cestovní kancelář? Máte levnější dovolenou, můžete se podívat kamkoli kdykoli chcete a nese to spoustu dalších výhod. Že byste si to chtěli vyzkoušet? Ale jistě, vyzkoušejte arkádu Travel Agency.
1 2 3 4 5 6 7 8 919 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z