Sheep… 60%
Sheep! - nenažrané ovce (1.5 MB)
Sheep! je jedna z nejjednodušších karetních her, které můžete najít. Díky tomu je Shep nejen výbornou hrou pro děti, ale také skvělým zaháněčem nudy.
Ski Challenge… 75%
Ski Challenge 2012 - bacha, jedu! (68.2 MB)
Hokejoví fanoušci mají NHL, fotbalisté zase FIFU, basketbalisté každým rokem netrpělivě očekávají nový ročník NBA… a lyžaři? Ti přece mají svůj Ski Challenge!
Stealth… 90%
Stealth Bastard - 2D Splinter Cell (19.7 MB)
Metal Gear Solid nebo Splinter Cell jsou nejznámější zástupci stealth akcí. Na freeware scéně by se podobnému zájmu mohla pyšnit dnešní hra, v níž bude vaším největším pomocníkem šero, tma a tichý postup nebzepečnými levely.
Shooting… 70%
Shooting Blocks 2 - logika s bednami vína (25.8 MB)
Rozbít či ztratit v moři bedny plné drahého vína může člověka přijít pěkně draho. Vám se však nesmí nic takového stát, a tak budete muset zapojit mozkové závity, abyste dopravili lahodný mok do bezpečí.
Slumberfish… 75%
Slumberfish - logika pod vodou funguje (20.6 MB)
Netradiční logická podívaná se odehrává pod mořskou hladinou, kde si nejrůznější mořské potvůrky hrají s kulatým nesmyslem za doprovodu legračních zvuků. A jde jim to celkem dobře...
Stratus… 50%
Stratus - FPS adventura (3.7 MB)
Že se dá během 48 hodin vytvořit zajímavá adventura z vlastního pohledu, včetně několika miniher, předvedl názorně Rich Edwards, tvůrce dnešní freeware hry. Přesvědčte se, jak se mu to povedlo!
Station… 80%
Station 37 - my jsme hoši požárníci (7.3 MB)
No řekněte, nezachtělo se vám alespoň na kratičký okamžik stát se hrdinou? Třebas s tím v nehořlavé uniformě, kyslíkovou bombou na zádech a sekerou v ruce?
Sake Express:… 70%
Sake Express: Pro Wrestling - nic pro ochránce zvířat (34 MB)
Že je wrestling jenom pouhá komedie, ví většina z nás. Přesto není vůbec špatné stát se na chvíli wrestlerem a zmasakrovat nevinně vyhlížející pandy či strážce vesmíru.
Shoot… 70%
Shoot 'N' Loot - zloděj a zabiják zombíků (8.6 MB)
Chudáci zombíci, nikdo je nemá rád a všichni jim jdou po krku. Nejinak tomu je v dnešní freeware hře Shoot 'N' Loot, v níž kromě této vražedné činnosti budete mimo jiné také vykrádat lidská obydlí.
Strip… 65%
Strip Poker For Free - TÝDEN EROTICKÝCH HER - (95.1 MB)
Pche, vykašlete se na svlékací poker se statickými obrázky - teď přichází éra video-pokeru! V něm je vaší protivnicí pěkná blondýnka Rachel, které nedělá žádný problém odhodit své oblečení. Dokážete ji celou vysvléct? Týden erotický her
Sudden… 85%
Sudden Strike 3: Normandy - vojenská strategie, která nemá obdoby (185 MB)
Chcete být v kůži generála Eisenhowera? Chcete být právě vy těmi, kdo vytlačí Němce z celé Francie? Troufnete si postavit se jim?
Save Ultimate… 50%
Save Ultimate Wainbow Kitty - ozbrojená babča versus dálnice (8.1 MB)
Každou chvíli je ve zprávách, že nějaký udatný hasič zachránil kočičku ze stromu či ze střechy domu. Ale co když se kotě dostane na druhou stranu rušné dálnice? No, tak pak jedině vzít kulomet a dojít si pro něj!
Sky Taxi… 80%
Sky Taxi - Myšák Mitch zasahuje (27.3 MB)
Zábávné hopsačky v hezkém grafickém kabátku stále baví a Sky Taxi je toho živoucím důkazem.
Snoogles… 75%
Snoogles - velmi inteligentní skřítci (5.2 MB)
Spolupráce dvou a více postav není v logických hrách ničím ojedinělým. Ba právě naopak se jedná o aspekt, díky němuž získá hraní nový náboj. Ať už tyto hry milujete, či o nich čtete poprvé, Snoogles na vás už čekají.
Surprise… 75%
Surprise Bummies - akčně i logicky (26.3 MB)
Planeta Země musí čelit jedné z nejhorších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně roztomilým názvem Bummies se chystají zotročit lidskou rasu. Nenechte nás v tom!
Super… 80%
Super Hover Blast - tank střílející vzduch (49.4 MB)
Řídit tank je jistě snem mnoha z vás. My vám dnes nabízíme možnost, jak si ho splnit - ve freeware hře Super Hover Blast. V ní usednete do karikaturního obrněnce, jenž je vysazen za nepřátelskou linií.
Super… 75%
Super Crate Box - zabíjení na 100 způsobů (20.4 MB)
Není dobré škádlit příšerky, protože by mohly zrudnout a rozzuřit se! Každopádně je můžete naporcovat nejrůznějšími zbraněmi - katanou, laserem či spoustou střelných zbraní.
Steel… 85%
Steel Storm Episode 1 - řinčící zbraně ve 3D (258.5 MB)
Komerční hra Steel Storm láká hráče pomocí první epizody, která je poskytnuta kompletně zadarmo! Nasedněte tedy do svého letounu a ukažte kovovým protivníkům, kdo je tady pánem!
Sprint… 65%
Sprint - King of the Jungle - králem zvířat (2.2 MB)
Už lev z filmu Madagaskar se přesvědčil o tom, že to není žádná sranda být králem zvířat. Nyní si to můžete vyzkoušet i vy v dnešní povedené skákačce s obří žlutou kočičkou v hlavní roli.
ShinRa… 55%
ShinRa Mako Run - 2D Final Fantasy (20.4 MB)
ShinRa Mako Run je fandovský projekt ze sousedního Německa, který vás vtáhne do podmanivého světa Final Fantasy. Odoláte mu?
1 2 3 4 5 6 7 8 931 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z