Raccord… 65%
Raccord Sniper - není sniper jako sniper (27.6 MB)
Myslíte si, že už vás sniperské hry nemohou ničím překvapit? Chyba lávky, vsadíme své notebooky na to, že po pár minutách v Raccord Sniper si budete říkat, že TOHLE jste ještě neviděli.
Runes… 60%
Runes, Ice vs. Fire - souboj živlů (8.1 MB)
Oheň a voda – to jsou odedávna neslučitelní nepřátelé. Vám se dostává té cti postavit se na stranu vodního živlu a pokusit se porazit oheň. Ať už v souboji proti počítači, přátelům u jednoho PC či po internetu.
Roger… 70%
Roger Fastman - rychle a zběsile (33.6 MB)
Roger Fastman má rychlost zakódovanou i ve svém jméně, a tak se není čemu divit, že akce s ním je zběsilá a dynamická. A díky speciálnímu ovládání spojeném se střílením i velmi netradiční a zábavná.
Runner… 65%
Runner – skákejte, uhýbejte se, ale hlavně běžte! (13 MB)
Utíkejte před třemi půvabnými dívkami, jež vás chtějí za každou cenu dohonit. Znepříjemňovat cestu vám budou nejrůznější překážky, kterým je potřeba se vyhnout nebo je přeskočit.
Ranger… 70%
Ranger - vesmírný ranger (15.6 MB)
Být kapitánem vesmírné lodi s sebou nese obrovskou zodpovědnost. Když například ztroskotáte na cizí planetě a vaše posádka skončí zajmuta, musíte jim právě vy zachránit pozadí!
Radial… 75%
Radial Plus - střílejte odrazem (6.1 MB)
Po dlouhé době vám můžeme představit první inovativní vesmírnou střílečku, která konečně přichází s něčím novým. Na nepřátele budete muset jít totiž fikaně a sestřelovat je jedině odrazem.
Redivivus… 70%
Redivivus - geometrická podívaná (32 MB)
Vypadá to jako had, ale není to had. Je to jakási čára, která se pohybuje v geometricky a graficky výjimečně zpracovaném prostředí a zabíjí nepřátele tím, že se kolem nich obtočí. Co myslíte, půjde to i vám?
Robbin… 65%
Robbin' Hook - inovativní skákačka (19.6 MB)
Má buřinku jako Sherlock Holmes, ale není to on. Ve skutečnosti je to dokonce rafinovaný nájemný zlodějíček, který ke svému pohybu využívá především vystřelovacího lana. S ním je totiž vše lehčí a také zábavnější – přesvědčte se sami!
Rainy… 80%
Rainy Day - příběh dešťové kapky (8 MB)
Jste vybráni, abyste se vydali na cestu za pokladem. Samozřejmě to nebude jen tak. Stejný cíl si totiž vytyčil i silný konkurent, s nímž se při své cestě střetnete. Jak vše nakonec dopadne, když jsou hlavními postavami dešťové kapky?!
Remaddening… 70%
Remaddening - kdo uteče, vyhraje! (9.5 MB)
Laserová stěna za zadkem, spousta bodáků před vámi, tak kudy kam? To je vlastně jedno - hlavně se nezastavovat, jinak to neskončí dobře. Kolik vteřin vydržíte v drsném světě freeware hry Remaddening právě vy?
Rosetta… 55%
Rosetta Stone - na vahách osudu (8.2 MB)
Spojovat písmena do slov, počítat, zároveň dávat pozor na váhy, aby se nepřevrhly, a ještě si dát na čas. To je opravdový logický záhul, který nabízí hra Rosetta Stone. Máte dost důvtipu na to pokořit nejlepší skóre a překonat osud?
Run Jesus… 97%
Run Jesus Run - Ježíšův život v 10 sekundách! (2.5 MB)
Tak tohle jsme tu už dlouho neměli! Prožijte život Ježíše Krista v nesmírně originálním, jedním slovem geniálním titulu. To vše pouze v deseti sekundách!
Red Feund… 60%
Red Feund - hledá se radost (792 KB)
Skupinka domorodých bojovníků si až doposud žila v blahobytu a veselí uprostřed hustého pralesa. Jenže jak už to tak bývá, jednou to muselo skončit. Jaké zděšení následovalo potom, co jste se dozvěděli, že oblíbený klaun Fred opustil tábor!
Redevilopment… 75%
Redevilopment - s vědcem za princeznou (46 MB)
Chtěli jste někdy mít opravdický princeznovský hrad? Jestli ano, přidejte se k výpravě vědce Richarda Tubuly, jenž si takový cíl vztyčil. Nebojte se, nepřátel je dost pro všechny.
Rescue:… 75%
Rescue: The Beagles - za bígly! (10.9 MB)
Znáte ten roztomilý kukuč, kterým disponuje téměř každé štěně bígla? I přesto se najdou lidé, kteří by je chytali a hrubě s nimi zacházeli. Dokážete s Edwinem a Nicole, hrdiny freeware hry Rescue: The Beagles, všechny hafany zachránit?
Rune of… 70%
Rune of Fate - po světě s runami v kapse (9 MB)
Znáte Mahjong? Pokud ano, máte velkou výhodu - Rune of Fate je mu velice podobný, jen má jako bonus i triviální příběh. Luštění magických run snad ještě nikdy nebylo lépe zpracováno!
Rock Station… 50%
Rock Station - rychleji než světlo (13 MB)
Vrhnout se do pořádné vesmírné bitky musí být skvělá zábava, ne? Když k tomu přidáte nadsvětelnou rychlost, a také hudbu dle svého výběru, tak ani není důvod váhat. Vaším vyvoleným titulem je Rock Station.
rComplex… 75%
rComplex - utíkej, dokud můžeš (47 MB)
Utíkat před temnotou, před osudnou pravdou. Takový příběh svazuje nejnovější titul, zapadající do experimentálních hříček, které mnohdy překvapí svou jedinečností a originálním nápadem.
Ruin -… 40%
Ruin - sci-fi akce od Digipenu (52.7 MB)
Několik vesmírných plavidel se střetává uprostřed hlubokého a černého nekonečna, aby se rozhodlo, kdo nasbírá nejvíce fragů a stane se vítězem. No nezní to báječně, navíc v podaní univerzity Digipen?
Runemaster… 80%
Runemaster - runy ve verzi 0.6 (19.1 MB)
Pravidelní čtenáři FreeHer si možná vzpomenou, že zde tento titul už jednou recenzován byl. Od té doby ale uplynula trochu času a hra se dočkala vydání dvou nových verzí. Pojďme se podívat, zda jí to prospělo a co nabízí nyní.
1 2 3 4 5 6 7 8 910 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z