Q.U.B.E.… 80%
Q.U.B.E. - logika v Unreal enginu (272.2 MB)
Nestává se často, aby logická hra běžela na proslulém Unreal enginu. Q.U.B.E. ho však využívá a nabízí tak na poměry freeware scény nevídaný herní zážitek. Vyzkoušejte, stojí to za to!
Quadrax… 70%
Quadrax VI - poklad Atlantidy (26 MB)
Odvážíte se již po šesté vydat na dobrodružnou výpravu plnou nebezpečných pastí a nástrah? Páté pokračování freeware verze legendárního Quadraxu je tady a čeká jen na vás a vaše mozkové závity, až se ho pokusíte pokořit.
Quarantine… 60%
Quarantine - to bude tím vzduchem (4.3 MB)
Málokterá 2D střílečka vám dá k dispozici takové množství zbraní jako dnes recenzovaná Quarantine. Polechtáte zmutované nepřátele kuláskem, brokádou nebo je libo rotačák?
Quazi… 35%
Quazi 1D Game Deluxe - arkanoid trochu jinak (10 MB)
Chcete si zahrát arkanoid na tak trochu jiný způsob? Tak to máte dnes štěstí, právě teď se vám naskýtá jedinečná možnost, která v sobě skloubila hned několik zajímavých nápadů. A bude to zdarma!
Quest… 85%
Quest For Yrolg - zkáza světa přichází (18 MB)
Hrdinové - rytíř, zloděj a mág - opět přicházejí do skalního sklepení, aby se jednou pro vždy zbavili zla, které světu hrozí. Co je tedy potřeba udělat? Správně, roztrhat je na cucky. Je-li vám snad toto proti srsti, určitě byste se měli lehce ironické adventuře s nádechem RPG obloukem vyhnout.
Quadrax… 75%
Quadrax V - pátrání po mayské civilizaci (26.7 MB)
Je tomu zhruba tři čtvrtě roku, co jsme vám na FreeHrách představili třetí pokračování logického puzzle Quadrax, přičemž nyní vám přinášíme recenzi jubilejního pátého dílu. Předem upozorňujeme, že se jedná o skutečnou výzvu i pro kované hráče!
Quadrax… 80%
Quadrax IV: ČTVRTÝ ARCHEOLOGICKÝ VÝLET (25 MB)
Před pár dny nám do redakčního mailu přišla zpráva informující o novém přírůstku do rodiny logického fenoménu se jménem Quadrax. Přinášíme vám tak v pořadí již čtvrté pokračování. Dokázalo pokořit své předchůdce? Čtěte v naší recenzi!
Quantasm:… 90%
Quantasm: NENÍ NAD BARVY (16.6 MB)
Chcete si po dlouhé době zahrát opravdu kvalitní freeware hru? Pak určitě nikam nechoďte. Našli jsme ji za vás! Vynikající hratelnost, grafika i hudba - to vše se skrývá ve vesmírné akci s názvem Quantasm.
Quack… 81%
Quack Shoot: VZHŮRU NA KACHNY! (18 MB)
Jestliže toužíte střílet do opeřenců, neměli byste zaručeně minout Quack Shoot. Sestřelíte pár kachen, pokocháte se krásou malebné krajiny, a poté se klidně můžete vydat k zasloužené odměně do KFC.
Quest… 60%
Quest 2: The Forest Trap: VZHŮRU DO LESA (146.8 KB)
Les plný orků, vlků, hadů, goblinů a podobné verbeže jistě není místem k poklidnému pikniku s vaší drahou polovičkou. Proto se z něj budete muset dostat ven a navíc přitom nesmíte zapomenout na záchranu jednoho tamního království.
Quantum… 80%
Quantum Shield: INVAZE ZAČALA (5.8 MB)
Nebezpečné bytosti rasy Virianů začaly útočit na naši Sluneční soustavu. Postupují dál a dál, k naší planetě jim zbývá už jen pár kroků. Dokážete se agresorům postavit a zachránit Zemi před jistým zničením?
Quest… 82%
Quest RPG: ZACHRAŇTE KRYSTAL ŽIVOTA (21.3 MB)
Dobrý den třído, sedněte si. V dnešní hodině RPGpisu se budeme učit o Quest RPG, dílku DX Games. Otevřete si učebnice na straně 25, máme tam několik obrázků ze hry a… Marák, jestli se domníváte, že jako předseda třídy můžete v mých hodinách spát, tak jste na omylu! Nástup před tabuli!
Quadrax:… 89%
Quadrax: ARCHEO-LOGICKÁ PECKA (5.2 MB)
Dva Indiana Jonesové se snaží najít své kolegy ve starověkých sklepeních plných pastí a strastí. Prolézáte s nimi nejrůznějšími škvírami, posunujete bedny a snažíte je oba v bezpečí dostat dál a dál přes celou stovku kol. Tato slovenská logická pařba opravdu nezklame nikoho nadšeného pro přemýšlení.
Q-Lat2:… 85%
Q-Lat2: BAREVNÝ SVĚT KULIČEK (3.5 MB)
Ve světě osázeném kuličkami hraje důležitou roli barva. Q-Lat2 je netradiční titul, jenž už svojí podobou navozuje značně zvláštní pocity. Ovšem po stránce hratelnosti vyniká naprosto jednoznačně. Chybí vám něco nevšedního? Sáhněte po Q-Lat2!
Quazatron:… 60%
Quazatron: VÁLKA STROJŮ (2 MB)
Přinášíme vám remake stařičké hříčky Quatzatron z roku 1986, která svého času kralovala většině počítačů ZX Spectrum. Pojďme se podívat, jak se autoři recenzované hříčky poprali s úkolem zremakovat starou klasiku. A věřte tomu, že jsme jim fandili už od samého začátku.
Quadrax… 80%
Quadrax 3: SKVĚLÁ LOGICKÁ HRA (15.7 MB)
Trošku starší, přesto však velice vydařená logická hra se skvělým zpracováním, u které se nebudete určitě nudit. Remaků není nikdy dost a Quadrax 3 vyhází z původní předlohy titulu Cauldron, jenž se hrál ještě na ZX Spektru. Určitě tedy dnes nabízený titul nepřehlédněte.
Quad 2 84%
Quad 2 (4.3 MB)
Bláznivé adrenalinové závody. Tak by se dal zkráceně charakterizovat Quad 2. Čekají na vás dva nablýskané sporťáky, nelítostní nepřátelé a pekelně dlouhá trať. K vítězství si navíc můžete dopomoci i nelegálně pomocí bomb! Tahle hra vás zaručeně zvedne ze sedadel. Nezapomeňte se připoutat!
Quarry 86%
Quarry (3.4 MB)
Už jste se setkali se hrou, ve které byste ovládali několik robotů? A bylo jejich úkolem stavět kostičky, po kterých se vyšplhali až k cíli? Bylo to ještě ke všemu ve 3D? Pokud jste zatím takové štěstí neměli, pak si ho dopřejte v dnešní hře Quarry. Nenechte si ujít následující recenzi a zahrajte si tuto kouzelnou gamesku...
Quaternoids 55%
Quaternoids (2.1 MB)
Pokud máte rádi vesmírné střílečky, kde je jediným cílem zničit všechny kolem poletující asteroidy, pak je tu hra s názvem Quaternoids právě pro vás. Nasedněte do malé lodičky a naperte to do všeho, co se kolem vás hýbe. Láká vás tato představa stát se neohroženým hrdinou? Pak určitě nepřehlédněte naši recenzi a čtěte dále...
Quibble… 85%
Quibble Race (314.6 KB)
Tato hra je hlavně pro milovníky sázení, hazardu a podvádění. Vžijte se do role pravého gamblera, seberte své špinavé peníze a vsaďte si na závod nejpodivnějších obludek, které kdy tento svět viděl. Nebojte se, neublíží vám, jsou to jen malé, roztomilé Quibbles.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z