Prison… 60%
Prison Break - zvláštní útěk z vězení (5.3 MB)
Kdo by neznal seriál Prison Break, v němž hlavní hrdina složitě plánuje únik z vězení. Ve stejnojmené hře to bude značně jednodušší; stačí postřílet pár protivníků a je to! A nebo ne?
Pragmatica… 85%
Pragmatica - programátorem robotů (28.9 MB)
V budoucnosti za nás budou pracovat roboti, jenže někdo je k tomu bude muset nejprve naprogramovat. A tato zajímavá, leč ne vždy jednoduchá, práce, kdy na roboty číhá spousta nebezpečí, bude právě na vás.
Psychoballs… 80%
Psychoballs - psychotické koule (16.4 MB)
Psychoballs je netypická logická hra, při jejímž hraní se budou dobře bavit nejen intelektuálové. Dokážete projít všemi 50 levely, v nichž se to jen hemží barevnými a neposednými koulemi?
Pedal… 70%
Pedal Power - multiplayerový závod vznášedel (21 MB)
Závodních her není nikdy dost a těch, které podporují multiplayer, jakbysmet. Chopte se svého vznášedla a hurá na závodní dráhu.
Pirates… 94%
Pirates of the Burning Sea – bacha na mořskou nemoc (2.1 GB)
Připravte si rapír, pistoli, loď a vyražte bojovat proti nástrahám moře s lebkou a zkříženými hnáty. Nebo se snad přidáte na stranu pirátů? Ať tak, či tak, určitě si užijete spoustu zábavy!
Platformerman… 55%
Platformerman - s bombou na nepřátele (1.4 MB)
Nejlepším přítelem hrdiny z freeware hry Platformerman jsou bomby, kterých má plné kapsy. A neváhá je použít - ať už proti nepřátelům, na ulehčení cesty skrz okolí nebo jen tak pro zábavu.
PaperPlane… 80%
PaperPlane - příběh vlaštovky (191 MB)
Virtuální házení vlaštovek se ode dneška může směle vyrovnat tomu reálnému. Nejenže si nemusíte lámat hlavu se skládáním papíru, dokonce se do role vlaštovky sami vžijete.
Pigeon… 60%
Pigeon power - s nenažraným ptákem na cestě (17 MB)
Sedíte si takhle ve svém hnízdě v Baltimoru, když vás napadne snítst ty hranolky, co se válí na podlaze. Bohužel to byl moc moc moc špatný nápad. Nejen pro vaše zažívací ústrojí.
Peeto´s… 70%
Peeto´s revenge - hopsání o život (1 MB)
Znáte to - válíte se u televize, jíte cereálie a mezitím vám váš mladší bratr vyfoukne hračku přibalenou v krabici. Pomsta bude sladká! Nejde tu jen o čest nebo hračku z krabice, tady jde o celý svět. Brášku musíte zastavit za každou cenu!
PlasmaPig… 70%
PlasmaPig - prasečí obrana (9.6 MB)
Nestává se často, aby měl hráč za úkol chránit prasečí mateřské lodě. A i když to může znít divně, nenechte se zmást, PlasmaPig je hra s jedinečným nápadem a skvělým zpracováním. Ostatně přesvědčte se sami!
Project:… 65%
Project: Firestart - nezdařený genetický výzkum (12 MB)
Píše se rok 2061. Na výzkumné lodi Prométheus, probíhá výzkum, jehož cílem je vyvinout silné a vytrvalé dělníky schopné těžit vzácný nerost. Ale celý projekt se vymkl kontrole.
Perpetual… 60%
Perpetual Run 2 - šupem dolů (5 MB)
Je to na draka, když se pod vámi protrhne zem a letíte stovky metrů neznámo kam. A co pak, když se po hranách nacházejí bodáky a prohlubně, a tak si jednoduše ublížíte na zdraví? Vyzkoušejte si to!
Picture… 65%
Picture Shifter - zachraňte zvířátka (8.4 MB)
Zvířátka jsou v ohrožení, není času nazbyt. Vydejte se s námi za dobrodružstvím na Zábavný ostrov a pokuste se zachránit co nejvíce živočišných druhů.
Privates… 85%
Privates - jedna, dvě, AIDS už si jde pro tebe! (95 MB)
Vyrazte do boje proti pohlavním nemocem! Zapomeňte však na letáky a poučná videa, vy se totiž chopíte zbraně a půjdete si to s bacily vyřídit pěkně z očí do očí.
Penguin… 70%
Penguin versus Yeti - kdo z nich je lepší? (9.6 MB)
Nemyslíte, že té nadvlády sněžných mužů ve hrách už bylo dost? Ano, správně, i tolik podkovaní tučňáci přece mají co říct! Teď svým odvěkým rivalům konečně vypráší srst.
Peklik… 80%
Peklik - barevně a dokola (15 MB)
Máte chuť na netradičně upravenou jinak běžnou logickou hříčku, která vznikla v českých luzích a hájích? Pak určitě nepřehlédněte titul Peklik, který vám přinášíme v české premiéře, v němž musíte otáčet obručemi s barevnými kuličkami tak, abyste splnili zadané úkoly!
Plan It… 75%
Plan It Green - zelené město (68 MB)
Superčisté ekologické město, kde najdete zeleň, kam se jen podíváte? To není hudba vzdálené budoucnosti zatím nakreslená na plánech stavebních společností. Tohle je Plan It Green.
Police… 70%
Police Supercars Racing - v tomhle městě jsem policajt já! (64 MB)
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Ale počkat… tohle není Kobra 11, tohle je Police Supercars Racing!
Princess… 45%
Princess Jess and the veggiebulls - i princezny umí bojovat (769 KB)
To, že princ musí zachránit unesenou princeznu je samozřejmost, ale co když se role obrátí? Křehká dívka z dnešní hry si to na vaše monitoriy přichrastí ve zbroji, aby se s vámi vydala na záchrannou misi. A dáma se přece neodmítá, nebo snad ano?
Pixelry… 70%
Pixelry - rytířem z vlastní vůle (10.4 MB)
Dnes mezi nejoblíbenější klukovská povolání patří voják, policista nebo fotbalista. Jaké to však bylo před dejme tomu pěti sty lety? Takový rytíř tehdy určitě nebyl out. Titul Pixelry vám názorně předvede proč.
1 2 3 4 5 6 7 8 916 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z