Origami… 90%
Origami - kouzelné fantastično (14.3 MB)
Bojíte se tmy? Tak to si budete rozumět s hlavním hrdinou hry Origami. V této kouzelné hře totiž musíte být rychlejší, než setmění a že to leckdy bude pořádný závod.
One Curious… 55%
One Curious Nightfall - Další z řady povedených plošinovek (17 MB)
A znáte tu, jak zvědavá holčička otevřela tajemnou brašnu, kterou ji seslal Ptačí Král, a od té doby se začaly dít podivné věci?
Octodad… 75%
Octodad - táta chobotnice (336.4 MB)
Nikdo určitě nezpochybní, že rodičovství je pěkná fuška. A to si teprve představte, jak to může být složité, když je otec chobotnice! Neustále se snažit ukrýt svoji identitu, chůze po dvou… Jestli nevěříte, vyzkoušejte si to sami.
Offroad… 60%
Offroad Racers - kdo s koho? (70 MB)
Obyčejné silniční závody s naleštěnými auty nejsou nic pro pravé závodníky. Vaše řidičské schopnosti dokonale prověří Offroad Racers. Jestli si troufáte do divočiny mezi ostatní offroady, tak směle do toho.
Osmisměrky… 65%
Osmisměrky - ..nace, ..dinace, ordinace! (2.8 MB)
Digitalizace již dostihla i křížovky. Nejen televizní program, knihy nebo denní tisk si tak dnes můžete spustit na vašem počítači. Nehledejte už nic u dědy, stáhněte si Osmisměrky a luštěte!
Orange… 55%
Orange Runner - laser, zeď, utíkej! (8.4 MB)
Převtělte se do těla kuličky, která se snaží urazit co nejdelší cestu. Abyste to neměli moc jednoduché, cesta je ztížena několika druhy překážek. Rychlost pohybu se neustále zvyšuje, což dělá situaci ještě těžší. Tak jak daleko doběhnete vy?
Opera… 60%
Opera Slinger -do-re-mi-fa-so-la-si-da (135 MB)
Jen mizivému procentu lidí se podaří prosadit v operním pěvectví. Jestli však doma máte mikrofon a alespoň trochu fungující počítač, není důvod, proč byste to neměli být práce vy.
Orbital… 40%
Orbital Destruction - agresivní akce (41.6 MB)
Usínáte s hvězdným mečem pod polštářem? Vedle počítače máte model Enterprise? Sníte o tom, jak se jednou vydáte do vesmíru napráskat mimozemšťanům? Pro všechny milovníky černého nekonečna je určen titul Orbital Destruction!
Open Sonic… 75%
Open Sonic - starý nový Sonic (6.2 MB)
Sonic se po dlouhých letech vydává na nové dobrodružství, kde k úspěšnému dokončení nebudou stačit pouze silné nohy, ale i trocha zdravého rozumu. Dokáže se svými přáteli překonat všechny nástrahy a dorazit zdárně k cíli bez újmy na zdraví?
OutRage… 75%
OutRage - trio neohrožených (55 MB)
Skupinka neohrožených dívčin se zase octne v páchnoucím vězení. Jedna z nich má svaly jak Herkules, ta druhá třímá v rukou obrovitánskou zbraň a třetí vyniká v bojových uměních. Tak proč tvrdnout ve vězení, když venku čeká tolik mutantních zadků k nakopání?
Ostrich… 92%
Ostrich Runners - pštrosi na olympiádu! (88 MB)
Tři, dva, jedna, start! Pštrosí závody plné karambolů, vyskakujících boxerských rukavic a fackujících stromů právě začínají. A když může vyhrát jen ten nejlepší, bude to neskutečná zábava pro všechny!
Open Quartz… 40%
Open Quartz - Stromy útočí (8.9 MB)
Jak dopadne pomyslné zkřížení Quaka a Serious Sama v ulítlé střílečce, která vás postaví proti netradičnímu nepříteli? Takový guláš se na herní scéně často nevidí, jen dejte pozor, aby vám po něm nebylo špatně!
One Moon… 50%
One Moon - fantasy sekaná (21.1 MB)
Studenti severoamerické univerzity DigiPen se opravdu činí. V letošním ročníku seminárních prací se nám urodilo hned několik kvalitních kousků. Udělejme si tedy malý výlet do fantasy světa, a pojďme se podívat na zoubek One Moon.
Obssesive… 40%
Obssesive Nuclear Testing Disorder - jádro ve vesmíru (6.2 MB)
Dokážete si představit, jak by asi měla vypadat experimentální střílečka bez experimentů? Ani my ne. Díky projektu Experimental Gameplay si však teď všichni můžeme doplnit vzdělání na jednom z takových výtvorů, jehož jméno zní vskutku poutavě.
Orblitz… 85%
Orblitz - 3D logik (13.2 MB)
Skvělým zpracováním a razítkem Digipenu se pyšní logický titul Orblitz. Tato zajímavá záležitost nabízí hned několik módů, ze kterých si vybere opravdu každý, a hlavně multiplayer, takže virtuálnímu souboji s přáteli nestojí nic v cestě!
Oneiro… 80%
Oneiro - vítejte ve snu (116 MB)
Jaký pak asi je onen pověstný svět snů? Najdete tam kytičky? Nebe ve veselých zářivých barvičkách? Či snad žádný neexistuje a je to jen výmysl? Inu, na všechny otázky naleznete odpověď v titulu Oneiro, který k vám přichází od studentů z institutu DigiPen.
Ocean… 80%
Ocean Quest - barevní hadi opět v akci (28 MB)
Bomba! Známá hříčka Zuma je opět zde. Avšak autoři již věděli, kolik druhů Zumy mezi hráči putuje, a tak provedli nemálo změn. A že se nejedná jen o nějaké šunty, se můžete přesvědčit sami.
O.T.T.F.… 60%
O.T.T.F. - hraní s čísly (5.4 MB)
Dávejte dobrý pozor. Kdo by uhodl, že zkratka O.T.T.F znamená One Two Three Four, což pro neangličtináře zkrátka představuje „jedna, dva,tři čtyři“? Ano všichni matematici do pozoru, ale nejen vy, i ostatní si můžete tuto hříčku užít. Zvládne to vskutku každý. A jak? To se dozvíte po přečtení následujícího článku.
Owl Country… 75%
Owl Country – po boku sovy (25.6 MB)
Holuby mohou být v určitých situacích pěkně nepříjemná stvoření, které pak neradi vidí nejenom lidé, ale jak je v této hříčce možno spatřit, tak i sovy. S jednou z nich se proto vydáváme do ulic rušného města, abychom je od nich řádně pročistili!
Oceanmix… 60%
Oceanmix - japonská Saxána (1.1 MB)
Ze země vycházejícího slunce k nám dorazila další hra, nicméně tentokrát se nejedná o žádnou lechtivou záležitosti, nýbrž o zajímavou arkádu. Pomůžete tedy dívce na koštěti vypořádat se se spoustou podmořských nepřátel?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z