NaCl -… 70%
NaCl - hej ty, elektrone! (7.9 MB)
Chemie nepatří mezi oblíbené předměty, přesto s ní dokáže být spousta zábavy. Neztrácejte tedy čas nudným názvoslovím a vrhněte se do pohlcujícího světa jednoduše pojmenované freeware hry NaCl.
Neuculi… 65%
Neuculi - souboj atomů (7.6 MB)
Jsou malé a volným okem nepostřehnutelné - a přece jsou všude kolem nás. Mluvím teď o atomech. Ty z freeware hry Neuculi mezi sebou bojují a ne zrovna férově. A na vás bude porazit přesilu.
Nega Kon… 45%
Nega Kon - 3D klamy (6.1 MB)
Oko je skvělá, jen v některých případech trošku nedokonalá věcička. Existuje totiž spousta klamů a na jednom pěkném 3D efektu stojí celá dnešní freeware hra Nega Kon. Přesvědčte se, že se jedná o neotřelý koncept.
Not Tetris… 60%
Not Tetris - fyzikální tetris (3.5 MB)
Je to tetris, není to tetris? Je to tetris, i když pořádně odlišný! Nyní nebude vaším cílem vytvářet celistvé řádky, ale vměstnat na hrací pole co nejvíc dílků. K tomu vám bude pomáhat kvalitní a nevyzpytatelný fyzikální model.
Not I… 50%
Not I - černo-bílí Worms (1.1 MB)
Nic na světě není jen černé nebo bílé. Ale to neplatí ve světě freeware hry Not I, v níž se jiných barev nedořežete. Zaválčete si ve stylu legendárních Wormsů proti počítači nebo vašemu kamarádovi.
Need For… 98%
Need For Speed: World Online - NFS zdarma! (2 GB)
Z kouřové clony právě vyjíždí Nissan 350Z. Jen tak tak vybírá zatáčku a rychlostí přes 200 km/h se řítí dál. V zádech s desítkou policejních vozů. Bezplatné NFS: World je tady!
Navy Field… 90%
Navy Field - moře patří vám (496 MB)
Přemýšlíte, kam se vydat na prázdniny nebo dovolenou? My pro vás máme lukrativní mořskou destinaci, kam se navíc podíváte pod závojem minulosti. Povolávací rozkaz do války už na vás čeká!
Ninjammin… 75%
Ninjammin Beat-jitsu - býti ninjou (9.5 MB)
Máte chuť na dynamickou hopsačku podpořenou zajímavě ztvárněnými souboji? Co takhle atmosféru s energickými skladbami? To vše s chrabrým ninjou v hlavní roli!
Nanny… 75%
Nanny Mania – úklidový trenažer (46.9 MB)
Úklid asi nepatří mezi činnosti, které byste nejraději dělali od rána do večera. Přesto se kupodivu najdou lidé, které uklízení baví a dokonce si ho zvolili jako své povolání.
Ne Touchez… 90%
Ne Touchez Pas IV - tohle jméno si zapamatujte! (9 MB)
Přinášíme vám další kousek ze soutěže, kde bylo cílem vytvořit hru, která by byla netypickou bludišťovkou. Jak vidno z našeho hodnocení, tímto recenzovaný počin se náramně povedl!
N - en… 80%
N - en jako ninja (1.3 MB)
Leze po zdech, ale spiderman to není. Že nevíte kdo? Podle autora freeware hry N je to vlastnost ninjy. Neváhejte tedy a vrhněte se do více než stovky levelů prošpikovaných zábavou a postavených na skvělém fyzikálním enginu.
Need For… 60%
Need For Madness - vyhrát, nebo zničit? (1.8 MB)
V každých závodech hrozí nebezpečí karambolu, ale v Need For Madness je pravidlem, že ne všechna vozidla dojedou do cíle. Je tak jen na vás, jakou taktiku si zvolíte vy - ujet a vyhrát, nebo radši zničit všechny soupeře?
No More… 65%
No More Plumbers - temný Mario (33.5 MB)
Všichni jistě znáte Maria. Ano, je to ten malý sympatický chlapík, na hlavě má slušivou čepičku, v ruce francouzský klíč a kombinézu celou od krve, kterou se právě brodí. Cože? Inu, tento Mario je poněkud odlišný od svého legendárního sourozence.
No One… 65%
No One Shoot Forever - invaze ze South Parku (18.1 MB)
Postavičky ze South Parku zamořily váš dům! Zoufalé situace si žádají zoufalá řešení, vezměte tedy pořádný kvér a vydejte se na pořádný podzimní úklid. Jen dávejte pozor na pravidelný přísun munice, mohli byste toho později litovat.
Ninja… 70%
Ninja vs Ninja - válka barev (15 MB)
Další várka her od DigiPenu je tady Pokud spíte v kimonu, stravujete se rýží, nad postelí vám visí japonská vlajka a na lov si berete pouze vrhací hvězdice, mohl by se vám titul Ninja vs Ninja zalíbit.
Nitro… 65%
Nitro Racers - nohu na plyn! (44 MB)
Závody, z nichž jde dusík cítit na hony daleko? Ano, i tak by se dal charakterizovat zbrusu nový titul Nitro Racers. Rychlá auta, ďábelské okruhy a hektolitry Nitrogenia na vás už čekají. Stačí jen kliknout.
Nanozoa… 75%
Nanozoa - nanoboj (9 MB)
Moderní lékařství jde kupředu takřka mílovými kroky a každou chvíli se dozvídáme nějakou novinku, co vědci zase objevili za lék. Ve hře Nanozoa se jednomu takovému zlepšovátku podíváte pěkně z blízka. Nebo spíš z nanoblízka.
N –… 70%
N – Nindža běží o život (1.3 MB)
Vžijte se do role nindži a vydejte se na nebezpečnou výpravu do tajemného komplexu. Nečekají na vás jen nezdolatelné překážky, ale i mnoho pastí a ostražitých hlídek. Pokud tedy máte odvahu tak neváhejte a běžte jako o život!
Naginata… 75%
Naginata destruction - jedno levelový masakr (40.2 MB)
Co takhle dát si kvalitní hardcore vesmírnou střílečku s nutností souběžně zvládnout střelbu, úhybné manévry a zaměřování silného laserového paprsku? Proč ne.
NetPanzer… 65%
NetPanzer – staňte se velitelem (9.1 MB)
Hra, která vás nebude nutit zabývat se zdlouhavou stavbou základny a shromažďováním strategických surovin. Místo toho vás pošle rovnou do akce, proti nelítostným protihráčům. Neváhejte a vstupte do největší tankové bitvy jakou kdy lidstvo spatřilo!
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z