Monster… 70%
Monster Plant Story - kytka jedlík (21 MB)
Masožravá květina dokáže člověku nahnat pořádný strach. Ale když jste to vy, kdo květinu ovládá, je to docela i zábava. Pořádně šílená zábava!
Mythology… 70%
Mythology - mýtický hrdina (19.8 MB)
Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit – vy.
Momodora… 60%
Momodora II - vzestup temné strany (15.6 MB)
Pokud se někdo vloupá do svatyně bohů s cílem osvojit si temnou magii, nemůže to dopadnout dobře. A je právě na vás, abyste tento průšvih napravili a opovážlivce předvedli před spravedlivý soud.
Mummy… 70%
Mummy Puzzle - egyptský Bejeweled (35.5 MB)
Match 3 her je jako hub po dešti. Jeden z těchto hříbků nese název Mummy Puzzle a zavede vás do faraonského Egypta. Má co nabídnout, nebo se jedná o šedivý průměr? To se dočtete v dnešní recenzi.
Mr Smoozles… 85%
Mr Smoozles Goes Nutso - kočičák zachraňuje svět (17 MB)
V populárním rodiném filmu Jako kočky a psi zachraňují svět štěkaví čtyřnožci, nicméně i kočky si s takovoto situací dovedou poradit. Třeba modrý kocour Ed, který jako jediný unikl mimozemské invazi.
Meikyu… 70%
Meikyu - první rytíř (1.3 MB)
Japonský titul Meikyu se vrací časem do dob rytířů, studených hradů a tajuplných artefaktů. Chopte se meče a oddejte se světu kouzel, v němž musíte najít královskou korunu.
Master… 45%
Master Forger - Picasso by koukal (10 MB)
Ne každý se narodí s vlohami malíře. Někdo skončil u výtvarné výchovy na základní škole, jiný neudrží štětec v ruce. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, Master Forger prověří vaše schopnosti malovat.
Music… 70%
Music Racer - máte rytmus v těle? (17.6 MB)
Hudebních her jste si v posledních letech mohli zahrát bezpočet. To máte Guitar Hero, Rock Band a několik desítek free/indie/flash předělávek. Music Racer však tento žánr posouvá úplně jinam.
Moonbase… 65%
Moonbase Alpha - zažijte stav beztíže (1.8 GB)
Ne, simulátor stavu beztíže Moonbase Alpha není, na druhou stranu ani takový výukový software pro kosmonauty není k zahození. Zvlášť, když si můžete po Měsíci poskakovat kooperativně s kamarády.
Mayflight… 60%
Mayflight - víla s 10 vteřinami života (6.1 MB)
Mít deset vteřin života, to není zrovna výhra. Naštěstí si ho víla, hlavní hrdinka dnešní hry, může prodloužit pomocí kouzelných hvězdiček. Jak velkou část kouzelného světa stihnete prozkoumat?
Mediécross… 65%
Mediécross - rychlejší než Bolt (19 MB)
Zkoušeli jste někdy proběhnout překážkovou dráhu v celoplátové zbroji? Vězte, že to není vůbec žádná legrace, a to ani, když se o to pokusíte ve virtuálním světě hry Mediécross.
MechCommander… 91%
MechCommander 2 - ex-komerční komando válečných strojů (611 MB)
Každé vydání komerční hry jako freeware je pro hráče svátek. A dnes můžete slavit, protože vám zdarma servírujeme propracovanou 3D strategii MechCommander 2!
Mind Jolt… 70%
Mind Jolt - vřava v mozku vaší manželky (5.8 MB)
Mind Jolt je netypická akční střílečka se spoustou nepřátel, kteří přímo čekají na to, až je sestřelíte. A jelikož to nejsou žádní gentlemanové, vrhnou se na vás ze všech stran v ohromné přesile. Přežijete?
Mobile… 75%
Mobile Bomb Squad - pyrotechnikem (8 MB)
Nemusíte skákat z mostů bungee jumping, abyste si v těle navodili adrenalin. Staňte se členem pyrotechnického týmu, s nímž musíte zneškodnit několik lokací plných bomb. Jedna chyba a výsledek je fatální.
Man Enough… 85%
Man Enough - čtyři v jednom (20 MB)
Hrát čtyři hry najednou, ještě zadarmo, to je lákavá nabídka. Ponořte se s námi do velice originálního počinu, kde šipkami ovládáte všechno současně! Dokážete to?
Mania… 80%
Mania Drive - klon Trackmanie (45.2 MB)
Místo formule rozhrkaný Renault Clio, ale bláznivé tratě zůstaly. Čekají vás loopingy, skoky, turba a klikaté serpentiny lemované svodidly, které neodpouští ani tu nejmenší chybu. V kolika tratích zvládnete zajet stanovený čas?
Mirage… 80%
Mirage – vzrušující fantasmagorie (108 MB)
Vítr. Je všude kolem nás, uvádí věci do pohybu, někomu dává vytouženou svobodu. Vyzkoušejte si jaké to je – být unášen větrem.
Maru -… 75%
Maru - hledá se teleport (13 MB)
Máte rádi skákání? Milujete netradiční freewarové hry? Pak zbystřete, protože přichází Maru! Vezměte do svých rukou osud černého stvoření, které musí projít kouzelným světem až k finálnímu teleportu.
Mountainbike… 85%
Mountainbike Challenge 10 - to bude jííízda (38 MB)
Jeden z nejoblíbenějších sportovních titulů je po roce opět mezi námi. Čeká na vás příjemně zpracovaný sjezd na kole. Autorem jsou tradičně lidé z rakouského seskupení Greentube. O co se jedná? Přeci o nový Mountainbike Challenge 10!
Meteor… 75%
Meteor Defense - záchrana galaxie (6 MB)
Galaxii napadli cizáci a vy jste shodou náhod jediný, kdo tomu může zamezit. Radši moc nekoukejte a upalujte startovat váš vesmírný koráb, protože tohle nebude žádný med.
1 2 3 4 5 6 7 8 916 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z