Lucid… 75%
Lucid Nightmare - noční můra na vlastní kůži (40.5 MB)
Když se ponoříme do snění, chceme se pochopitelně vyhnout nočním můrám. Jak takový zlý sen může vypadat v podání mladé dívky, se můžete přesvědčit na vlastní kůži v temné atmosféře dnešní freeware hry.
Lunaris… 80%
Lunaris - měsíční mužíček (63.7 MB)
DigiPen přichází s dalším zajímavým titulem, jež si může užít najednou až 16 hráčů. Nicméně ani samotáři nebudou ochuzeni o porci levelů a zábavy, kterou nabídne arkáda s netypickým měsíčním můžíčkem.
Lost In… 60%
Lost In The Nightmare - vítejte v noční můře (88.3 MB)
Tři ztracení studenti, temné lesy a detektiv trpící nočními můrami plnými vražd a krve. Dokážete v jeho kůži přežít a odhalit, co se skrývá za tajemným zmizením?
Leaps… 65%
Leaps - skákání zadkem napřed (18.2 MB)
Vítáme vás u nejnebezpečnějšího běhu na světě! Po cestě na vás čeká nespočet nepřátel, propastí a nástrah. Dokážete z toho vyváznout živí a zdraví?
Laserlight… 70%
Laserlight - s laserem může být i zábava (497 KB)
Zrcátka a odrazivé lasery - to je kombinace, která dokáže pobavit i na posté. Když se k tomu přidají rozmanitá prostředí a hlavně barevné filtry, neodtrhnete se od monitoru hódně dlouhou dobu!
LEGO Wolf… 75%
LEGO Wolf 3D - kostka nostalgie (32.9 MB)
B.J. Blazkowicz je zpátky a po vzoru Star Wars nebo Indiana Jonese dostal nový, kostičkovaný kabátek. Vítejte v nacisty prolezlém LEGO světě!
League… 92%
League of legends: samostatná DOTA (2.2 MB)
Nabruste meč, doplňte manu, ještě něco na sebe a hurá do bitevní arény nakopat ostatním hrdinům zadek. Ano i takhle by se dal vystihnout svět plný akce v League of Legends.
Liquisity… 65%
Liquisity 2 - dobrodružství v akváriu (20.6 MB)
Někteří používají akvárko pro pěstování rybiček, jiní v něm hrají variaci na pinball. Pokud si to netroufáte zkoušet v reálu, tak by se vám mohl šiknout dnešní freeware titul Liquisity 2, kde si zapinkáte hned s několika druhy míčků.
LentilWars… 65%
LentilWars - Bulánci na sladko (22 MB)
Legendární bojové vřavy jsou opět tady! Lahodné lentilky jsou minimálně stejně krvechtivé jako polštářky v Buláncích, které střídají v podobně pojatém titulu opět z Česka!
Lord of… 98%
Lord of The Rings Online - Prsten Moci u vás doma (2.1 GB)
Jeden Prsten vládne všem, Jeden jim všem káže. Jeden všechny přivede, do temnoty sváže. A vy buďte u toho!
Lost city… 85%
Lost city of Z – putování v džungli (89 MB)
Máme tu další hledání ztracených měst. Tentokrát dílo vzniklo za pomoci National Geographic, takže je opravdu o co stát. Prozkoumejte amazonské pralesy a najděte všechny určené předměty!
Lab Enigma… 60%
Lab Enigma - Zachraňte svět před nákazou (5.2 MB)
Svět je v ohrožení! Bakterie a viry se nebezpečně rozmnožily po celé planetě. Najděte a vytvořte potřebnou protilátku, která zachrání svět před těmito choroboplodnými zárodky.
Lost in… 80%
Lost in Reefs – podmořská klasika (29.3 MB)
Tropická vedra, která na nás útočí již od začátku měsíce přímo lákají k tomu, abyste vyrazili někam k vodě. Díky Lost in Reefs při té příležitosto dokonce nebudete muset ani odejít od počítače. Podmořský svět je tu pro vás.
Lightspeed… 50%
Lightspeed - rychlostí světla (2.2 MB)
Líbilo by se vám létat rychlostí světla? Ano, samozřejmě, komu by se něco takového nelíbilo. Lightspeed vám dá možnost se takové rychlosti alespoň přiblížit.
Lyle in… 70%
Lyle in Cube Sector - v zajetí krabic (3.4 MB)
Patříte-li mezi fanoušky 8bitové klasiky a rádi byste si ji znovu připomněli, pak nesmíte minout tuto lahůdku. Lyle in Cube Sector navíc skrývá vše, co by správná arkáda skrývat měla. Včetně příběhu. Vydejte se na cestu za nalezením ukradeného koťátka a objevte svět plný příšer, překážek a… krabic.
Lovely… 60%
Lovely Kitchen - V roli servírky (67.1 MB)
Lovely Kitchen vám přiblíží práci servírky, která si právě otevřela novou restauraci. Obslužte včas všechny zákazníky a vydělejte dost peněz pro postup do dalšího kola!
Luigi´s… 60%
Luigi´s Big Adventure – zpět k legendě (718 KB)
S chutí se vnořte do role slavného hrdiny Luigiho a pomozte mu zdolávat nebezpečné překážky v podobě malých příšerek a hlubokých propastí! Přesvědčte se, že Luigi je minimálně stejný borec jako Mario!
Lost Roads… 50%
Lost Roads Races - vůně spálených pneumatik (32 MB)
Jedoucí auto. Rychlá jízda. Vítr vískající ve vlasech. Oslňující paprsky a vůně spálených pneumatik. I takhle může vypadat láska k motorismu. Autoři ze serveru MyPlayCity se chopili příležitosti, udělat vlastní automobilový simulátor. Povedlo se jim to?
Liberation… 75%
Liberation Army - vesmírné šarvátky (2.8 MB)
Takový generál sedí na kopci v bílém stanu, popíjí šampaňské a řídí průběh bitvy. Ono pohodlí si budete moci vyzkoušet v nejnovější vesmírné strategii až ze země vycházejícího slunce. Dávejte však pozor, abyste si nerozlili láhev sektu.
Leviathan… 60%
Leviathan - příšera, co žere letadla a lodě (10.6 MB)
V drtivé většině her se vžijeme do role klaďáků, tak proč si to teď neprohodit? Ve freeware hře Leviathan budete totiž ovládat zelenou mořskou příšeru, kterou se z vody snaží vymýtit ponorky, lodě a dokonce i letectvo. Přežijete to?
1 2 3 4 5 6 7 88 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z