Kickboxing… 60%
Kickboxing Manager - na boxerský trůn (15 MB)
Nad basketbalovým, fotbalovým či hokejovým manažerem se už dnes nikdo nepozastaví. Ale manažer kickboxového klubu? To tu ještě nebylo!
Kulivočko… 85%
Kulivočko - chlapec, který zachránil svět (243 MB)
Pohádkový svět české point and click adventury Kulivočko se vám nyní otevírá zcela zdarma. Studio Fat Funky totiž uvolnilo první epizodu série volně ke stažení.
Keys of… 70%
Keys of a Gamespace - bloumání minulostí (75.4 MB)
Když dostane náruživý hráč online her nůž na krk od své přítelkyně, nezbývá mu než přijít na to, proč počítačovým hrám propadl. A to znamená, že se musí vrátit do - ne vždy příjemné - minulosti...
Kellie… 85%
Kellie Stanford: Turn Of Fate - vnadná blondýnka v akci (63.1 MB)
Kellie je zdánlivě typická blondýnka - krásná a nalíčená. Když se však zaplete do dědictví filmového studia, pověsí se na ni dvě gorily a Kellie prokáže i jiné vlohy, které by u ní čekal málokdo.
Kinetics… 70%
Kinetics - hrátky s fyzikou (6.3 MB)
S fyzikou může být zábava - ale nebojte, teď nemám na mysli školní předmět. V dnešní freeware hře Kinetics se dosytosti vyřádíte z gravitací, kuličkou a řadou trampolín.
Kablooey… 70%
Kablooey! - pozor, přiletí prezident! (28.7 MB)
Přijít s adventurou s úplně novým konceptem, to chce dávku odvahy. Ta očividně vývojářům z Vertigo Games nechybí, což ukázali v netradičním titulu Kablooey! V něm najdete na dvě stovky objektů, které lze mezi sebou kombinovat!
Karin… 50%
Karin and the Hidden Lake - temnota a ukradené šaty (76.6 MB)
Hra pro ženy nad 35 let? Tak u toho jsme nemohli chybět a přispěchali jsme pro vás s recenzí. Projděte se s hlavní hrdinkou tajemným černým lesem, ve kterém jí temnota ukradla šaty.
Kung Fu… 75%
Kung Fu 2 - nakopejte jim zadky! (9.5 MB)
Černý pásek a 32. dan má ve své sbírce hlavní hrdina freeware hry Kung-Fu 2 a vy máte to štěstí si za něj zahrát. A proč byste to dělali? No, kdo jiný by pak dal zástupu protivníků dobře mířenou ránu na solar nebo přesný kopanec mezi oči?
Kill Deal… 50%
Kill Deal - zabijte všechny (35 MB)
Ztroskotáte na planetě plné různých typů nepřátel, a váš úkol je jasný – zničit je všechny a dostat se z planety pryč. Na pomoc vám budiž nekonečno nábojů, granáty, které najdete a různé další vychytávky. Přežijete?
Knight… 60%
Knight's Gambit - legenda je opět zde (14.4 MB)
Každý z nás dnes již jistě ví, že nemusí být ani králem či nějakým panovníkem, aby si mohl zahrát opravdu legendární hříčku. Ano, dámy a pánové, šachy jsou skutečně opět tu a v plné kráse.
Kill the… 35%
Kill the Cow - čím více krav, tím lépe (200 KB)
Tíživé dvouminutové pominutí smyslů, při kterém chcete rozjezdit co nejvíce krav. Šílenou rychlostí míjíte stromy při krajnici, nezdráháte se předjíždět a snažíte se nesrazit s žádným jiným autem. Krávy, těšte se.
Kylko… 75%
Kylko Tales - tatínek Broken Hearts (2.4 MB)
Fanoušci RPG si jistě vzpomenou na úspěšný český titul Broken Hearts, který spatřil světlo světa před dvěma lety. Dnes vám přinášíme remake jeho předchůdce jménem Kylko Tales, jenž by jistě neměl uniknout pozornosti nikomu, kdo to s RPGčkami myslí jen trochu vážně.
KeyWords… 75%
KeyWords - slovní hrátky (16.7 MB)
A je to tu zase. Nemožné se stalo možným. Bombastická hříčka Knihovník je už opět plná síly se vám ukázat, jak jinak, než s novými nápady a samozřejmě i s grafickou realizací. Stačí jen stisknout tlačítko stahuj, avšak nejprve vám prozradíme něco o hře samotné.
Krutá… 80%
Krutá cesta životem - pomsta je sladká (18.8 MB)
Myslím, že se trefím, když řeknu, že spousta z vás, má nudný stereotypní život. Staráte se o dobrou pověst, dodržujete morální zákony a budujete přátelské vztahy. Určitě vás napadlo, jaké je to být člověkem, kterému je to všechno jedno.
Knights… 80%
Knights of Dillaria: Twin Worlds - legenda ožívá (106 MB)
Když se neznámo kam zatoulá Kniha mrtvých, která vede do ďábelských světů, může to být docela problém. Na světě se najednou objeví nespočet démonů a temnota povstane. O tom se ostatně můžete přesvědčit ve zdařilém RPG Knights of Dillaria: Twin Worlds.
KrakOut… 50%
KrakOut - návštěva u osmibitů (200 KB)
Arkanoid je nesmrtelnou legendou mezi hrami. Jedná se o klasiku zařaditelnou do síně slávy hned vedle tetrisu a stejně jako on se může pyšnit nespočetně variantami. KrakOut, jehož autorem je Petr Sýkora ze S.A.Y, je výjimečný tím, že pochází z českých luhů a hájů.
Kaipuu… 70%
Kaipuu - ztracená láska (4.8 MB)
Žil jednou jeden nešťastný človíček, který ztratil svoji lásku. Vydejte se s ním prozkoumat neznámý svět a osvobodit tak jeho skryté emoce, o nichž ani on sám nemá tušení.
Kiwi's… 75%
Kiwi's Tale - zachraňte všechny své přátele (22.2 MB)
Ohrožených druhů zvířat je na světě hodně. V dnes recenzované hře se podíváte na Nový Zéland, kde žije roztomilá kulička, řadící se do kategorie ptáků. A jak se jmenuje? No přeci Kiwi. Ovšem tohle zvířátko má momentálně problémy, takže mu budete muset pomct.
Kingdom… 80%
Kingdom Defender - zachraňte království (23.9 MB)
Máme tu čest, mezi prvními na celém světě, představit vám nový český titul Kingdom Defender, o němž se tak dlouho mluvilo a bylo do něj vkládána veliké očekávání. Jak se tedy nakonec povedla cesta za záchranou králoství?
Karoshi… 70%
Karoshi Factory - víc hlav víc zabije (7.4 MB)
Postupem času jsem začal zjišťovat, že sám se zabít zřejmě nedokážu. Šel jsem proto s kolegy z práce na jedno a tam padlo rozhodnutí – spácháme hromadnou sebevraždu. Koneckonců, víc hlav víc ví, ne?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z