Jimmy… 70%
Jimmy The Troublemaker - fungují knihy o magii? (60.9 MB)
Jimmy byl vždycky problémový chlapec, ale do takového průšvihu se ještě nedostal. Našel totiž magickou knihu, která ho přenesla do paralelního světa, jemuž vládne zlá královna. Před Jimmym tak stojí trnitá cesta zpět domů.
Jirosum… 80%
Jirosum - počítej do deseti (5 MB)
Rádi počítáte a holdujete střílečkám? Máte rádi zlomky? Matematika vám není cizí, ale potřebujete se trochu odreagovat ? Titul Jirosum dozajista ukojí vaše touhy!
Jihyo… 45%
Jihyo Attack - brutalita v kanceláři (489 KB)
Práce v kanceláři = spousta stresu. Když se takové napětí neventiluje ven, jednou určitě dojde k výbuchu - vzduchem začnou létat monitory, klávesnice i skříně. Asi tak to vypadá v dnešní hře Jihyo Attack.
Judith… 50%
Judith - trochu netradiční příběh (11.5 MB)
Nebývá dnes zvykem, aby hlavní předností, kterou se titul honosí před hráči, byl jeho příběh. Přesto se tu dnes s jedním přesně takovým setkáváme a vy máte jedinečnou šanci zažít tento příběh na vlastní kůži.
Jet Pod… 50%
Jet Pod - létání v bludišti (1 MB)
Je zde labyrint, ale není to čistokrevná bludišťovka. Létá se zde v raketoplánu, avšak není to žádný z vesmírných simulátorů. Co je to? No přece freewarovka Jet Pod!
JAG -… 85%
JAG - adrenalinový mozkolam (7 MB)
S příchodem jara se mozek probouzí ze zimního spánku. Jaká je pro něj nejlepší rozcvička? No přeci pořádná logická hříčka se zábavnými herními mechanismy. Takže vstávat a cvičit, až se z uší bude kouřit, jen bacha, abyste tomu zcela nepropadli!
Jewel… 75%
Jewel Mine - spojte tři (10.8 MB)
Titulů postavených na principu "spoj tři" u nás najdete hromadu, aby taky ne, když jde o poslední dobou velmi populární žánr! Pojďme se spolu podívat na jeden, který nabídne rovnou stovku úrovní a k tomu i vestavěný editor.
JAMP -… 85%
JAMP - Křečkovo dobrodružství (4.2 MB)
Křeček se vydal za pomocí svého kolotoče na dobrodružství, jež by záviděl i zkušený cestovatel. Na jeho cestě ho však čeká mnoho překážek, které musí vyřešit za pomocí důvtipu a chladné hlavy. Využívání fyziky nebylo nikdy zábavnější!
Journey… 65%
Journey to the Center of the Earth - cesta do středu Země (12.9 MB)
Kdo by nechtěl být cestovatelem, který na nic nehledí a jen si hledá poklady, za které si pak slušně žije. A pokud takové štěstí v reálu nemáte, zkuste dnešní hru. Ta hned na první pohled zaujme vynikající pixel artovou grafikou se spoustou milých detailů.
Johnny… 70%
Johnny Origin - choďte po stěnách (14 MB)
Zkuste si s černobílým panáčkem sebrat co nejvíce diamantů, přičemž můžete běhat po vybraných stěnách, nebo kostkách. Cíl hry? Sebrat největší diamant na konci každého levelu, a nespadnout tolikráte až vás to „zabije".
Jump ´N´Bump… 40%
Jump ´N´Bump – králík na smetaně (400 KB)
Huňatí králíčci, idylická krajinka, nevinná kreslená grafika,… A kaluže krve. Pokud tuto starou DOSovku znáte, jste v obraze, pokud ne, vězte, že váš čeká tak trochu psycho. Jump´N´Bump je totiž sadistický deathmatch, jaký byste možná na první pohled nečekali.
Jump Mario… 80%
Jump Mario 2 - legenda je opět zde (2.4 MB)
Bomba! Mužíček v modrých montérkách a červenou košilí oprášil svoje skákací schopnosti a přiskákal až sem k nám do České republiky. Mario hry jsou jedinečné a charakterizují se vždy stejným typem skákaček a jednou osobou, kterou je samotný Mario.
Jewel… 70%
Jewel Island - dobrodružství začíná (21.2 MB)
Herní dobrodruzi! Otočte sem svoje pohledy. Dnes tu máme něco extra pro vás. Avšak i ostatní se mohu přidat. Hra plná nástrah, tajemství a dobrodružství se tu na vás směje a jen čeká až se do ní pustíte, proto neváhejte a pojďte se s námi podívat dále.
Jabber… 65%
Jabber - knihovník v novém kabátě (20.6 MB)
Všichni fanoušci známé hříčky Knihovník zbystřete zrak. Jelikož dnes vše jede podle nových trendů a stylů, tak i Knihovník získal novou podobu a přichází se vám v plné kráse ukázat.
Jigsaw… 90%
Jigsaw Deluxe - netradiční skládačka (21.3 MB)
Kdo má již dost obyčejných puzzle her, ve kterých má člověk nespočet času na stavění, by měl zbystřit. Princip freeware hry Puzzle Delux je totiž částečně založen na známé hře Zuma, což samo o sobě zaručuje perfektní zábavu. Převědčte se sami!
Jumpman… 80%
Jumpman – nevšední bruslař (2.1 MB)
Poznejte kreativitu nezávislých herních vývojářů. Pryč s klasikou, dopřejte si nyní trochu chutné originality. Oranžový chlapík vás vítá v nevšedním světě, kde půjde především, ale nejenom, o skákání.
Jamie´s… 70%
Jamie´s Revenge - hbitý lišák (10.9 MB)
Mladý lišák Jamie se rozhodl pomstít. Nebude v poklidu dýchat, dokud se jeho cíli nedostane patřičného potrestání. Vydává se proto do světa, v němž na něj čeká mnoho různých překážek, které bude muset všemi dostupnými možnostmi překonat. Zvládnete to i vy?
Jigsaw… 70%
Jigsaw Winner - konečně ty správné puzzle! (19.7 MB)
Jako velkého fanouška klasických puzzlí mě potěšilo, že se na světlo herního světa probila další freeware hra s danou tématikou. Jigsaw Winner navíc nabízí velké množství obrázků, které čekají na složení. Vyplatí se vyměnit opravdové puzzle za toto virtuální?
Jigsaw… 75%
Jigsaw Puzzle Mania - v zajetí skládaček (20 MB)
V jednom bájném světě kdysi existovali jednorožci. Byla jich celá stáda, avšak nakonec postupně všichni vymřeli. Jedinou nadějí pro oživení této zdánlivě ztracené rasy je magická brána. Někdo ji však musí otevřít. Jste tohoto úkolu hodni?
Jumping… 60%
Jumping Lamb - růžový svět skákání (3 MB)
Příznivci arkád, zbystřete zrak! Jak už asi z názvu tušíte, hlavní roli této „skákačky“ nezastane nikdo jiný než beránek, který se v hopsání opravdu nezastaví. A že hra vůbec není jednoduchá, o tom se můžete přesvědčit sami.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z