Inside… 65%
Inside My Radio - v zajetí hudby (20 MB)
Hudební hry, to nejsou jen Guitar Hero a Rock Band. Na nezávislé scéně existuje také několik originálních titulů, které sází na interakci hudební složky s hráčem.
Ichi -… 80%
Ichi - inovace a zábava (20.3 MB)
Kde bychom byli bez inovativních nápadů. S jedním takovým přichází i freeware hra Ichi a ačkoliv se může zdát její obsah nemastný neslaný, opak je pravdou – u hraní se rozhodně nudit nebudete!
It Belongs… 80%
It Belongs in an Ancient Ruin - dvojník Indiana Jonese (3.8 MB)
Indiana Jones je dle George Lucase mnohem lepší než James Bond. A soudě dle dnešní freeware hry na tom bude něco pravdy – umí se skývat, používat bič a navíc se nebojí dinosaurů, mumií ani hlídačů v muzeu.
Invaders:… 70%
Invaders: Corruption - příšerky útočí (10.6 MB)
Stovky a stovky roztodivných příšerek se rozhodly, že uspořádají hon na vaši raketku. Nezoufejte však, jste proti nim dobře vyzbrojeni a pomohou vám i nejrůznější bonusy!
Innoquous… 70%
Innoquous 3 - hrátky s gravitací (7.3 MB)
Není všechno zlato, co se třpytí. Innoquous 3 má sice na pohled nezajímavý a jednoduchý kabátek, ale jeho náplň je neskutečně zábavná a chytlavá. Chopte se žluté koule, pohrajte si s gravitací a vyhrajte všechny levely!
ICED -… 60%
ICED - imigrantem v USA (74 MB)
Vyzkoušet si život imigranta v USA se vám nepoštěstí každý den. Díky hře ICED si zažijete nelehké živoření přistěhovalce plný honiček s policisty a bojem o holý život na vlastní kůži bez jakýchkoli rizik.
Illuminator… 70%
Illuminator - zabíjejte světlem! (7.2 MB)
Nejen upíři mají strach ze tmy, ale také všemožní duchové a démoni. A co na tom, že to světlo je jen z baterky. Ukažte všem příšerám, že se jich nebojíte a zachraňte před nimi svoji mladší sestru!
Invasion… 60%
Invasion - pekelná brána byla otevřena! (54 MB)
Bojíte se mimozemské invaze? Děsí vás představa, že zničehonic přiletí uslintaní emzáci s drápy, tesáky a laserovými děly, aby vyhladili naši civilizaci? Tak to se titulu Invasion obloukem vyhněte. Zbláznili byste se u něj strachy.
I Gun… 70%
I Gun Zombies - hon na zombie (4 MB)
Soutěžit lze v lecčem. Třeba i v zabíjení zombíků. Právě v tomto titulu, v kůži nekompromisního maníka, se vydáváte vystřílet co nejvíce nemrtvých, protože když neeliminujete vy je, oni zabijí vás!
Inca balls… 70%
Inca balls - Zuma dávných civilizací (17 MB)
Další ze Zuma her je tu! Opět tu máte řetěz barevných kuliček, tentokrát však zasazený do prostředí starověkých civilizací. A věřte, že vás tato hra zabaví stejně dobře jako všechny její předchůdkyně.
It´s… 70%
It´s Good To Be a Pirate - dobrodružství s piráty (3.3 MB)
Po dvou RPG Broken Hearts a Forbidden Saga vám od stejného tvůrce přinášíme žánrově úplně odlišnou hru. Tentokrát to bude logická hříčka s názvem It´s Good To Be a Pirate. Jak to dopadlo? Je ve skutečnosti pirátské řemeslo opravdu tak dobré?
In a Dungeon… 80%
In a Dungeon - kvalitní hopsačka (1.6 MB)
Objevivší se osamoceni v kobce brzy zjistíte, že vaším posláním zde je sesbírat krystaly v každé z 21 místností, do kterých se dá dostat. Ale jak na to? Použijte své rychlé nohy a přesné skoky!
Ideabox… 60%
Ideabox - Spořivé prasátko (18.5 MB)
Pod názvem Ideabox se skrývá další z logických her, ve které máte za úkol vhodně přemísťovat různobarevné kuličky. Tentokrát pomáháte roztomilému prasátku sesbírat artefakty a tím dopomoct světu k významným objevům a vynálezům.
Invert… 80%
Invert Inc. - černá? bílá? (3.2 MB)
Ačkoliv by se mohlo na první pohled z nadpisu zdát, že se recenzent dal na polemiku nad rasovou xenofóbií, není tomu tak. Černá a bílá barva je totiž tím, co hraje největší roli v námi recenzované hříčce. Nutno dodat že povedené!
Iffermoon… 80%
Iffermoon - ohrožený druh (250 MB)
Zatímco v kinech zuří Avatar, na monitory se dostává směsice žánrů Iffermoon. Jenže, jakou má spojitost onen film a dnešní hra? Nebudete tomu věřit, ale větší než se zdá. Pojďme se spolu vnést do takřka snového světa. Do světa, jenž okupuje roztomilá mimozemská rasa.
Incinerate… 70%
Incinerate - záchranná akce Marsu (29 MB)
Je to tu - další arkáda, ve které si létáte lodí, s přehledem zabíjíte nepřátele a máte u toho nohy na stole. Počkat! Tohle je přeci úplně něco jiného - budete se staženými půlkami bedlivě sledovat své soky, a pokud přežijete minutu, budete rádi. Připraveni umřít?
Igneous… 80%
Igneous - grafické hody (120 MB)
Nejedna komerční hra by se mohla ve srovnání s titulem Igneous, finalistou Independent Game Festivalu, stydět za svůj grafický kabátek. A co na tom, že je hrdinou obyčejný šutr, který se snaží odkutálet z vybuchující sopky plné prskající lávy.
Infiltration… 65%
Infiltration - jako James Bond (12.8 MB)
Přichází nepozván, odchází neviděn. Ujměte se role tajného agenta, který musí přežít uprostřed vysoce střeženého komplexu a následně se teleportovat zpět na velitelství. Odjistěte pojistky, ta pravá zábava začíná!
Infant… 75%
Infant puzzles - elektornické skládání (30 MB)
Kousek sem, kousek tam, co já s nimi asi udělám? Ano, tak tahle věta je tu dnes určitě na místě. Nehorázné množství malých puzzlíků, které jen čekají až je spojíte v jeden celý obrazec, je opět tu.
Ivory… 50%
Ivory Springs - je lepší laser, nebo hasák? (4 MB)
Ne vždy musí být nejmodernější zbraně lepší než klasický francouzský klíč neboli hasák. O tom se přesvědčil i hrdina freeware hry Ivory Springs, který tyto zbraně používá proti prazvláštním stvůrám. Dokážete mu s tou prácičkou pomoct?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z