Heritage… 70%
Heritage - vítejte v domě hrůzy (90 MB)
Když vezmete dva hrnky hororové atmosféry, přidáte půl sáčku logických hádanek a nakonec zabalíte do líbivého kabátku, nemůže vám z toho vzejít nic jiného, než agentura Heritage.
Hockey?… 70%
Hockey? - vyprodaná hala, hokej to je hra (6.3 MB)
Hokej z pohledu první osoby? Ano! Možnost zahrát si proti lidem z celého světa? Ano? Ten nejbezprostřednější zážitek z virtuálního hokeje? Ano! Hra Hockey? vás zkrátka přitáhne jako magnet.
Hockey… 40%
Hockey 2006 - ať vyhraje ten nejsilnější (2 MB)
Nikoli nejlepší, ale nejsilnější a nejpodlejší. Přesně takoví musíte být, abyste dokázali uspět ve hře Hockey 2005, účastníkovi prestižní soutěže Becherovka Game z roku 2005.
Hidden… 70%
Hidden Secrets: Nostradamus - velikáni vědy a umění (37.1 MB)
Asi nikdo z nás neměl šanci se setkat s takovými velikány, jakými byli Fernao de Magalhaes či Leonardo da Vinci. Nyní máte možnost tuto chybu napravit a dozvědět se zábavnou formou něco pikantního z jejich života.
Hedgehogs… 70%
Hedgehogs - ježci versus žáby (8.9 MB)
Ježkové jsou roztomilá stvoření, která však nemají žádné slitování se zelenými žábami. A v dnešním logickém titulu Hedgehogs dají obojživelníkům co proto. Dokážete je všechny propíchnout?
Hentai… 70%
Hentai 3D 2 - Cry of Pleasure - TÝDEN EROTICKÝCH HER (270 MB)
Po 3DSexVille nám zbývá podívat se, co je zač Hentai 3D 2 od stejných tvůrců. Jsou rozdíly skutečně natolik patrné?
Helic… 75%
Helic - zdařilý simulátor vrtulníku (66 MB)
Atraktivní simulátor bojového vrtulníku vás posadí do kokpitu moderního stroje a přenese vás do víru neutuchající akce. Kdo by tomu dokázal odolat?
Hero Core… 65%
Hero Core - návrat do starých dobrých časů (2.5 MB)
"Arkáda jako řemen", "návrat do starých dobrých herních časů", "retro arkáda" - to vše jsou přízviska dnešní freeware hry Hero Core, jejíž příběh je zasazen do doby, kdy světu vládnou stroje.
Hanuro… 65%
Hanuro Hawk - návyková vesmírná raketka (15.7 MB)
Radar pípá a hlásí kopu nepřátel na dvanácté hodině. Je tak na čase chopit se kniplu, pokropit protivníky dávkou olova a nikoho nešetřit. Jen tak se dostanete k lepším zbraním, a co víc, hlavně přežijete.
Hydorah… 75%
Hydorah - oldschool vesmírná střílečka (82.1 MB)
Kvalitní vesmírná střílečka s perfektním nezapomenutelným zvukovým soundtrackem a retro grafikou, to je freeware hra Hydorah. Zavzpomínejte na léta minulá v kokpitu bojového letounu, v němž vás budou ohrožovat davy nepřátel.
Hall of… 50%
Hall of Shadows - z bludiště ven (3 MB)
Až úplně vzadu, v nejzazších koutech temného bludiště se probere hrdinný rek s jedinou jasnou myšlenkou v hlavě. Chce ven! Pomozte mu na jeho strastiplné cestě za svobodou.
Harmony… 65%
Harmony - pekelná souhra (41.7 MB)
Doom? Zaznělo tu slovo Doom? Ne, to je střílečka Harmony, jež z této legendy čerpá. Nelekejte se, nejedná se žádnou poetickou akci plnou úžasné flóry a fauny, ale o pořádný krvák. Všechno se odehrává na Marsu, nebo někde jinde? To už je fuk.
Hmyzáci… 60%
Hmyzáci útočí - nepodařená invaze (9.1 MB)
Invaze mimozemšťanů na Zemi mohou vypadat různě. Nicméně ještě nikdy se nestalo, aby hlavní emzák havaroval a než se stačil vzpamatovat, už se na něj valily hordy příslušníků US Army. Tohle asi nebude tak jednoznačný podnik, jak se zprvu zdálo.
Hidden… 70%
Hidden World of Art - co se skrývá v obrazech? (36 MB)
Na to, abyste si mohli zahrát Hidden World of Art nemusíte být zrovna malíři. Bohatě postačí bystrý zrak a značná míra všímavosti. S těmito vlastnostmi vám skrytý svět umění padne k nohám.
Halloween… 65%
Halloween Night. Pumpkin Match - Trick or treat! (13.4 MB)
Pumpkin Jack už léta žije na samotě u lesa. Jen jednou za rok vychází ze svého obydlí, aby nachytal neposlušné duše. Jelikož na to sám nestačí, zvolí si živého pomocníka, který mu bude pomáhat v této nesnadné práci. A tentokrát to budete vy!
HeliLouya… 45%
HeliLouya - za kniplem apače (13.4 MB)
Milujte bojové helikoptéry? Štěkot kulometů a svist raket vám není cizí? Usedněte tedy za knipl bojové helikoptéry ve hře HeliLouya a vydejte se kosit všechno, co se ve vzdušném prostoru jen mihne!
Holdover-… 75%
Holdover- Netradiční RPG? (728 KB)
Holdover se snaží zaměřit nejenom na originální hratelnost a herní prvky, ale také na kvalitní a poutavý příběh, který se u freeware her jen tak nevidí. Ujměte se role malé holčičky Marie a pokuste se zachránit lidstvo od sebezničení.
Howno… 50%
Howno - akce pro dva (13.1 MB)
Je bez debat, že název této hříčky svádí k myšlence, že se jedná o nějakou čuňačinku. Tentokráte tomu tak není, do rukou se nám dostala akční řežba pro dva hráče. Pojďme se na ni podívat blíže.
Heed -… 75%
Heed - tajemné putování (12.1 MB)
Hledáte -li již delší dobu nějakou neobyčejnou hru oplývající jakýmsi hlubším smyslem, pak si můžete konečně oddechnout. Právě jste ji totiž našli. A že jde mezi záplavou bezhlavých stříleček o příjemné překvapení!
Housenka… 35%
Housenka - malý žrout (200 KB)
Housenek, hadů a vláčků najdete po internetu rozesetých stovky, ne-li tisíce. Jde o oblíbený námět jak u tvůrců, tak i u hráčů. Co do provedení se je možné setkat s nesčetnou rozmanitostí zpracování. Dnes recenzovaný titul patří k těm minimalistickým, pojďme se na něj tedy podívat.
1 2 3 4 5 6 7 88 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z