Gauge… 55%
Gauge - znovuhratelnost na kvadrát (5.6 MB)
Pakliže máte rádi výzvy, bude dnešní freeware hra Gauge něco pro vás. Díky zajímavému systému bodování máte totiž příležitost ukázat ostatním, že hráči z České republiky jsou nejlepší na světě!
Garbycle… 70%
Garbycle - třídit odpad je zábava (24.1 MB)
Podle statistiky celé dvě třetiny Čechů třídí odpad. Ale jaké je to pracovat v takové třídírně, kterou projdou tuny odpadu? Nezvykle zábavné, alespoň tedy ve hře Garbycle.
Grief… 75%
Grief - rozdvojená osobnost (14.4 MB)
Každý má chvilky, kdy mu v životě svítí sluneční paprsky, které následně vystřídá pořádná bouřka. Hlavní hrdinka freeware hry Grief prožívá tyto stavy tak intenzivně, že její nálada ovlivňuje svět kolem ní.
Glaucoma… 65%
Glaucoma - pozor na pobláznění! (2.9 MB)
Glaucoma je další z "nekonečných" her. U některých jedinců možná bude vyvolávat trošku psychodelické pocity, jiným se jen bude točit hlava. Překonejte to a podělte se s námi o váš nejlepší výsledek!
greenTech… 65%
greenTech - hurikán na špinavé ovzduší (20 MB)
„Pozor, pozor! Do ovzduší uniklo velké množství nebezpečných chemikálií a je nezbytně, opakuji nezbytně, nutné je dostat k čističkám vzduchu. Za pomoci hurikánu! Hodně štěstí, pracovníku, budete ho potřebovat…“
Gun Girl… 90%
Gun Girl 2 - prostřílejte si cestu na svobodu! (120 MB)
Zrovna se povalujete v posteli, když náhle zjistíte, že svět za oknem už není čím býval. Rozbořené domy, panika v ulicích a pochodující zástupy zombií.
Gun Fight… 70%
Gun Fight - tasit kolty (11 MB)
Přemýšleli jste při sledování westernových filmů, jaké by to asi bylo být jedním z oněch ostřílených mazáků? Nyní si to máte možnost vyzkoušet v nové české minihře Gun Fight, kde o tasení koltů není nouze.
Gear –… 80%
Gear – letec s ozubeným kolem (26.8 MB)
Život v digitálním světě? Sen nemalého počtu počítačových nadšenců? Ano, ale zároveň i noční můra hlavního hrdiny adventury Gear. Zajímavé herní světy už na vás čekají, stačí jen pootevřít jejich brány.
Giridon… 50%
Giridon Tactics - tak trochu jiný fotbal (41.7 MB)
Tribuny šílí. Zbývá jen pár vteřin do začátku fotbalového zápasu. Ale co to? Na hřiště vbíhá patnáct robotů a stejný počet nindžů! Dámy a pánové, tohle je trochu jiný fotbal, než na který jste zvyklí z televizních obrazovek!
Gravmari… 70%
Gravmari - požírání planet (52 MB)
Máte pořádný hlad? Zpočátku vám bude muset stačit trocha kamení, ale až budete větší, můžete spořádat několik planet na jedno sousto. O čem to tu mluvím? Přeci o Gravmari!
GoldenEye… 80%
GoldenEye Doom2 TC - agent jejího veličenstva (8 MB)
Velká Británie se ocitla v ohrožení. Agentura MI6 vysílá svého agenta na krajně nebezpečnou misi. James Bond je přesně ten, koho královna potřebuje - tvrďácký elegán v obleku, který má povolení zabíjet.
Go Ollie… 70%
Go Ollie! - červí dobrodružství (19.4 MB)
Ollie je celkem obyčejný červ, který se vydává na nebezpečné dobrodružství do džungle, kde by chtěl najít svoji vysněnou seňoritu. A jelikož to nebude nic lehkého, měli byste to být právě vy, hráči, kdo mu pomohou. Chopte se myši a směle do toho!
Golems… 70%
Golems - Garry´s mod pro každého (11 MB)
Chtěli jste si někdy sestavit vlastní stroj, ale nevěděli jste jak na to? Tak právě pro vás může být tato (ne)hra, kde si můžete jednoduše sestrojit téměř vše, co vás napadne. Od rakety až po obřího bojového mecha.
Genetická… 90%
Genetická zahrada - zmutovaný záhonek (14.2 MB)
Dnes tu máme titul, který vznikl v v rámci Letní Vývojařské Soutěže Velkého Chytráka. Měl to být mírumilovný experiment. Výzkum, jenž měl zařídit rozkvět v zemědělství. Shodou okolností to však nedopadlo tak růžově, jak se zdálo.
GearToyGear… 75%
GearToyGear - řežba z Japonska (2.3 MB)
Když už arkáda, tak ve vražedném tempu, zběsilých barevných efektech a od mistra tohoto žánru, Kenty Cho. Ten totiž dokáže z jednoduchého nápadu vyždímat dvakrát více adrenalinu, než všichni ostatní dohromady.
Gang Garrison… 55%
Gang Garrison 2 – rozplácnutá řežba (11.8 MB)
Máte rádi střílečky, holdujete onlinovkám od Valve, ale Steam je vám proti srsti? Nechcete utrácet peníze z letních brigád za hry? Nabízíme vám řešení, Gang Garrison 2 je tu pro vás legálně zcela zdarma!
G-E-N-E-R-I-C… 60%
G-E-N-E-R-I-C - superzbraň v akci (1.3 MB)
Ve freeware hře G-E-N-E-R-I-C se přesvědčíte, jak je život jednodušší, když má člověk v ruce nějakou superzbraň. Neváhejte tak a používejte super výonný laser jak je libo - na protivníky, prostředí, prostě na cokoliv, co vás napadne!
Great… 65%
Great Secrets Da Vinci - odhalte tajemství (13 MB)
Leonardo Da Vinci patří mezi nejznámější osobnosti všech dob, a tak se nelze divit, že se s jeho jménem čas od času se setkáváme i v herní branži. Seznamte se, Great Secrets Da Vinci právě přichází a na vás bude, jestli jeho tajemství dokážete rozluštit.
GunGirl… 75%
GunGirl - parádní hopsačka (63.9 MB)
Krásná žena se silnou zbraní sází olovo do nekončících zástupů zombií. Na co ještě čekáte, pomozte jí projít skrze všechny nástrahy!
Gore Special… 65%
Gore Special Edition - bitvy budoucnosti (512 MB)
Tak se nám zase jednou poštěstilo přivítat na naší skromné freeware scéně zajímavý FPS výtvor původem z komerčního sektoru. A takové my máme rádi, neboť zpravidla bývají symbolem kvality a zábavy. Nechť tedy krvavá lázeň započne!
1 2 3 4 5 6 7 8 99 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z