E7 - všude… 80%
E7 - všude samé želé (3.7 MB)
Velmi originální arkáda, která se zábavou a propracovaností může řadit i k mnohem známějším titulům. Zkuste, jaké to je žít v želé.
Eggman… 75%
Eggman Hates Furries - arkádový Sonic (21.1 MB)
Starý dobrý Sonic, stále ve stejném (modrém) kabátku a stále chtivý po dobrodružství. Vydejte se s ním!
eXtermination… 75%
eXtermination - zombie masakr (30.5 MB)
Je na dav zombíků lepší brokovnice, motorová pila či třeba granátomet? Není nic snadnějšího, než sednout k freeware hře eXtermination a zjistit odpověď na vlastní kůži!
Epsilon… 75%
Epsilon - neonové přestřelky (19.9 MB)
Nabijte kanón, zkoncentrujte svou mysl a hurá do boje proti obrovské přesile vesmírných raketek. Tentokráte navíc v členitém prostředí, které může být vaší výhodou - nebo naopak?!
Escape… 65%
Escape from the Underworld - černým andělem (12.1 MB)
I do nebe se občas dostane někdo, kdo tam nemá co pohledávat. To je případ hlavního hrdiny dnešní freeware hry, který byl za vraždu v nebi poslán zpět na Zemi. Na vás je dostat se zpět do Ráje a zabít hlavního anděla.
Exit Finder… 60%
Exit Finder 2 - najděte cestu dál (5 MB)
Je žlutý, kulatý, usměvavý a potřebuje najít cestu dál, přes silný déšť a krutý mráz!
Excite… 50%
Excite Car - retro bourací autíčka (281 KB)
Na co umět ovládat plynový pedál, brzdu a spojku, když pouhé točení volantem je větší zábava? Jako by si tuhle otázku položili autoři freeware hry Excite Car a v retro hávu vytvořili takové závody, kde budete jen zatáčet.
Every… 80%
Every Day the Same Dream - změna je život (3.8 MB)
Přijde vám váš život příliš rutinní? Chtěli byste změnit zažité stereotypy? Titul Every Day The Same Dream vám v tom může pomoct. Netradiční pracovní den může začít.
Endless… 65%
Endless Mahjong 2 - klon prvního dílu (4.2 MB)
Mahjong dokáže nadzvednou ze židle i vcelku flegmatické luštitele záhad a přilákat k monitoru ty, kteří jinak hry zcela odsuzují. Ponořte se do světa barevných kamínku i vy.
Erryl… 70%
Erryl Spew - zvracející kanibal (3.8 MB)
Kanibalizmus je snad všude nelegální, ale s tím si hlavní hrdina freeware hry Erryl Spew hlavu nedělá. A tak žere bezdomovce, dokonce zaživa, jako na běžícím pásu. Aby to nebylo už tak dost zvrhlé, tak je nejdřív pokropí dávkou zvratků.
Extreme… 60%
Extreme Gardening - škola zahradničení (8.3 MB)
Simulátor stříhání keřů? A co je na tom špatného? Kdo ví, třeba se nakonec z titulu Extreme Gardening naučíte správně zastřihávat francouzské ploty nebo anglický trávník. A to se vyplatí!
Endless… 70%
Endless Mahjong -hledáme dvojice (7.2 MB)
Postřeh, vytrvalost a inteligence, vlastnosti které upotřebíte v míře více než vrchovaté, pokud chcete dohrát Mahjong. Ukažte se v tom nejlepším světle a pokořte tuto logickou legendu.
Excavatorrr… 75%
Excavatorrr - pro zlato hluboko pod zem (1 MB)
Máte chuť vydat se coby dobrodruh na výpravu pro zlato? Jako riziko povolání však musíte přijmout smrt na tři způsoby, pokud se ale budete dobře ohánět po nepřátelích, nic se vám nemůže stát. I když…
Edmund… 60%
Edmund - rozpolcená osobnost (8.5 MB)
Dejte vývojářům téma "naučná hra pro dospívající" a vznikne příběh ze života, který prezentuje titul Edmund. A pouští se do poměrně kontroverzního tématu, jakým je znásilnění. Co myslíte, dopadne to s hlavním hrdinou dobře?
Engineering… 80%
Engineering Mystery of the Ancient Clock - sestavte si starobylé hodinky (17.2 MB)
Her, ve kterých vyměňujete mezi sebou diamanty tak, aby utvořily trojice, je spousta. Když se ale přidá chytrý nápad, který kompletně změní způsob ovládání, vznikne právě hra Engineering Mystery of the Ancient Clock, jejíž žhavou recenzi vám právě přinášíme.
Energy… 70%
Energy Problem - zachraňte svět (5 MB)
Zachraňte svět v roli synovce šíleného vědce, který se snažil ochránit Zemi před nepřáteli z vesmíru. Je nutné okamžitě se dostat do jeho laboratoře a vypnout nebezpečné pole. Tohle dokážou jen ti nejodvážnější!
Electro… 80%
Electro Master - bacha na dráty! (21.6 MB)
Nebýt elektřiny, nemohli byste si ani přečíst tuto recenzi. A pokud si myslíte, že je jednoduché správně sestavit elektrickou síť, měli byste si zahrát hru Electro Master, která vás vyvede z omylu. Oni to ani elektrikáři nemají jednoduché.
Escape… 65%
Escape From Minos - prchejte před nestvůrou (2.6 MB)
Legenda o krétském králi Mínosovi je tak známá, že si ji pomalu povídají děti ve školce. Můžete si koupit knihy zabývající se tímto tématem, podívat se filmy a od nynějška také zahrát freeware hru Escape From Minos.
Enmaku… 55%
Enmaku - Animefest 2009 (59.7 MB)
Znáte to, dva členové vzájemné znepřátelených frakcí se dostanou do nesnází a musí se z nich dostat společnou prací. Přesně na tomto scénáři staví tvůrci titulu Enmaku. Dámy a pánové, další z řady titulů z letošního Animefestu je tady!
Empyreal… 85%
Empyreal Nocturne - šéfem letky opeřenců (10.4 MB)
Jestli jste někdy toužili stát se vojenským pilotem, ale nevyšlo to, máme pro vás návrh. Co takhle vyzkoušet roli velitele hejna 3D opeřenců, dávat jim rozkazy a bojovat proti mnohonásobně větším příšerám? Přesně takovou zábavu zažijete v dnes recenzovaném počinu.
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z