Dig-N-Rig… 85%
Dig-N-Rig - prohrabejte se k zemskému jádru (11.6 MB)
Pokusů o dobytí zemského jádra už bylo nespočet, ale jen ve sci-fi literatuře. To by však mohl v blízké budoucnosti změnit robot jménem Diggit. A právě tohoto drobečka dnes inženýři svěřili do vašich rukou.
Duty Calls:… 80%
Duty Calls: The Calm Before The Storm (762.7 MB)
Tady je tvůj cíl: Blablabla, tajná základna. Blablabla, nukleární raketa, bla. Spoléháme na tebe, hodně štěstí. Přesně takto začíná vynikající parodie od tvůrců her Painkiller a Bulletstorm ukazující, kam až došla série Call of Duty.
Dream… 75%
Dream Ball 64 - dokutálejte se k cíli (3.6 MB)
Chytlavá arkáda s veselým zpracováním v hodnotě 0,- Kč včetně DPH? Vyzkoušejte Dream Ball 64, tak lákavá nabídka se přece neodmítá.
DROP -… 70%
DROP - já padáááááááám (7.6 MB)
V jádru jednoduchý koncept zabalený v nesmírně chytlavém a návykovém balení. Takové hry se nám líbí. A jednou takovou hrou je i DROP.
DRACO… 75%
DRACO - princess threatened - bomby, bomby, bombičky (77 MB)
Očekávaná logická hříčka na způsob Atomic Bombermana je tady! Pohodlně se usaďte, protože drsňák Draco se právě vydává na svou dobrodružnou cestu.
DASH-DA-DASH… 70%
DASH-DA-DASH DX - šup sem, šup tam (35 MB)
S netypickým ovládáním přilétá raketka ze hry DASH-DA-DASH DX a s ní i desítka nejrůznějších bossů s unikátními způsoby útoku. Dokážete se s nimi popasovat a stát se jedničkou na celém světě?
Dead Steel… 80%
Dead Steel - akční řež v pěkné grafice (200.6 MB)
Kdo by se zombíků bál, chce se mi říct. Člověk však změní názor, když se na něj v mrazivé atmosféře freeware hry Dead Steal valí hordy příšer ze všech stran. Pak nezbývá, než si najít pořádnou zbraň a doufat v lepší zítřky.
Dash and… 75%
Dash and the Stolen Treasure - zabte žraločí bandity (166 MB)
Ani když se stanete pirátem a schováte si svůj poklad na opuštěném ostrově, nemáte vyhráno. Takový Dash z dnešní freewarovky se ke svému bohatství bude muset probojovat přes krvelačné žraloky.
Dear Agent… 55%
Dear Agent - agent ve zničitelném prostředí (1.8 MB)
Agente, pozor! Potřebujeme tě do extrémně nebezpečných misí, kde narazíš na překupníky drog a jiné zlosyny. Zbraňový arzenál je však omezený, a tak počítej každý výstřel. Nečekáme nic jiného než úspěch!
Duct -… 70%
Duct - vymýtač deprese (?)
Jak jste na tom s empatií? V Duct se od toho odvíjí, jestli budete milosrdně lhát nebo říkat pravdu. Na starost vám připadnou tři zasmušilí puberťáci, kterým budete muset pomoci opravdu netradičním způsobem!
Demonica… 65%
Demonica - surrealický experiment (7 MB)
Jak může dopadnou experimentální počin, kdy je hra postavena prakticky jen na atmosféře? Vše ostatní hraje takzvané druhé housle. To vše s odkazem na motivy děl Edgara Allana Poe.
DDO: Eberron… 80%
DDO: Eberron Unlimited - skvělé MMO za hubičku! (2.1 GB)
Smršť komerčních her uvolněných jako freeware nekončí, ba naopak se rozrůstá o nového člena - Dungeons & Dragons Online.
Daves… 60%
Daves Trails - cestujte s barvami (41 MB)
Dobrou logickou hříčku, aby jeden dnes v záplavě rádoby logických puzzlů pohledal. Přesto se občas vynoří něco, co dokáže v rozumné míře řádně zatopit pod kotel našim mozkovým závitům. Dnes se vynořil Daves Trails.
D.Nd:… 55%
D.Nd: Poisoned - provokativní anime (38.9 MB)
Anime adventura se dvěma hlavními mužskými hrdiny a příběhem o jejich soupeření, to je titul D.Nd: Poisoned. Nabízí hned několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a dokonce intimní scénu, kterou by čekal málokdo.
Donkey… 70%
Donkey Kong Remake 2010 - známý opičák se vrací (4 MB)
V nejnovější předělávce legendární hříčky Donkey Kong se vedle obtloustlejšího opičáka objevuje i další z hvězd Nintenda, instalatér Mario. Vydejte se na záchranu jeho milé Pauline, kterou drží lidoop ve svých spárech.
Dots and… 75%
Dots and Boxes - to je moje políčko! (1.9 MB)
Co se v posledních týdnech dělo u jednoho z předních českých týmů, Sosáků? Pracovalo se na logické hříčce Dots and Boxes, kterou vám tímto představujeme ve světové premiéře.
Dynamite… 70%
Dynamite Dust Mini Golf - minigolf na Divokém západě (35.4 MB)
Kdybyste vytvářeli žebříček nejnákladnějších sportů, golf by mezi nimi figuroval dost vysoko. Naštěstí ale existuje ještě jeho odlehčená verze v podobě minigolfu. A právě ten si nyní můžete vyzkoušet v hávu Divokého západu.
Diving… 65%
Diving cat - číča na lovu (3 MB)
To, že kočkovité šelmy rády loví – a ryby obzvláště, je poměrně známý fakt. Pokud máte rádi kočičky a jedné takové v jejím lovení chcete pomoci, pak je tato hříčka něco pro vás.
Duel Toys… 85%
Duel Toys 2 - souboj hraček (130 MB)
Oba soupeři nastupují na bojiště. Ve vzduchu je cítit nenávist a zloba obou zůčastněných. A hle - ticho náhle prořízne výkřik “raund van”. Souboj hraček může začít! Vyhraje Barbie nebo Ken?
Deepica… 55%
Deepica - kopie klonu pod mořem (23.5 MB)
Expedice nalezla v hlubinách oceánu poklad nesmírné ceny. Počáteční nadšení vyprchá, když se zjistí, že je chráněn korály, které nikoho nepustí do jeho blízkosti. Vydejte se na cestu, při které porazíte korály a získáte bohatství!
1 2 3 4 5 6 7 8 913 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z