Chak´s… 75%
Chak´s Temple - originální arkanoid z džungle (21.1 MB)
Proklestěte si cestu zrádnou džunglí a najděte starodávný aztécký chrám, který skýtá značná bohatství.
Coffee… 80%
Coffee Rush - káva je droga! (28.1 MB)
Káva je známá po celém světě a v kavárnách se točí velké peníze. Proč tedy nezkombinovat manažeskou činnost v jedné z takových restaurací s populárním konceptem „spoj tři“, čímž vznikl tento velmi zajímavý titul!
Candles… 75%
Candles – temný survivor horor (129 MB)
Po spuštění hry se ocitnete v lese, obklopuje vás tma a sem tam trochu světla. Po chvíli bloumání jste se konečně dostali k lidskému obydlí. Anebo ne?
Cleaning… 35%
Cleaning Day at Alma Mater - úklid ve škole (5.8 MB)
Uklízení není činnost, které by se lidé s láskou věnovali. V počítačové hře je však úklid – či hledání – zadaných věcí mnohem větší zábava. Pomozte tak udělat pořádek na jedné zaneřáděné univerzitě.
Cathode… 70%
Cathode Rays - netradiční hra s lasery (8.6 MB)
Her s lasery a odrazy je spousta, a tak jsme rádi, že vám můžeme dnes představit něco nového a inovativního. Tentokráte budete ovládat svazek barevných paprsků, jimž brání v cestě řada překážek - a to i v případě, že hrajete na Macu.
Come On… 55%
Come On Rabbit - králík spadnul z Měsíce (12.3 MB)
Oprávněnost tvzení "ty jsi asi spadnul z Měsíce" poznal hrdina dnešní freeware hry Come On Rabbit. Pomozte sympatickému ušákovi doskákat zpět až na Měsíc.
Camelon… 75%
Camelon - kočičí hlava s deštníkem (504 KB)
Prostředí, se kterým se dá libovolně otáčet o 360°, kočičí hlava s deštníkem a spousta nástrah, to zní jako dobrá bláznovina. Ale ono se to i dobře hraje! Vyzkoušejte titul Camelon a spoustu jeho levelů plných nebezpečí.
Clonk… 80%
Clonk Endeavour - originalita a preciznost (62 MB)
Dříve komerční hra Clonk Endeavour vám nabídne opravdu originální strategii míchanou s arkádou a závanem plošinovky.
Corruption… 70%
Corruption - nastolte chaos! (41 MB)
Role záporáků nejsou na freeware scéně až tak časté, a tak je Corruption svým způsobem výjimkou. V roli červeného ještěra budete mít za úkol přeměnit přírodní krajinu v holou a nehostinnou pustinu.
Core -… 70%
Core - hop sem, hop tam (5.3 MB)
Téměř každá druhá hra je skákačka, což s sebou nese mizernou kvalitu. To však není případ dnešní freeware hry Core, která v líbivém kabátku nabízí perfektní skákačský zážitek.
Cut &… 60%
Cut & Paste - Ctrl+X v praxi (36.1 MB)
Kéž by to v našem světě bylo tak jednoduché, že bychom nepotřebné předměty mohli jedním kliknutím odstranit a druhým vložit na jiné místo. Alespoň, že to funguje ve hře Cut & Paste, což si můžete snadno vyzkoušet.
Cloud… 65%
Cloud 9 - Trackmania s futuristickými vozy (36 MB)
Trackmania je legendou, o tom žádná, a tak se není čemu divit, že je tento titul často vzorem pro jiné freeware hry. To je i případ Cloud 9, ve kterém se svezete po krokolomné trati ve futuristických vozech.
Cave of… 55%
Cave of No Return - jeskyně bez návratu (3.2 MB)
Když malá dívčina vejde do tajemné jeskyně, nevšimne si cedule s nápisem "Jeskyně, z níž není návratu". Co myslíte, dá se z ní dostat, nebo tam zhyne hlavní hrdinka navěky?
Combat… 65%
Combat Force - mutanti, to je hnus (5.8 MB)
Žoldák Sam byl poslán na záhadný ostrov, kde prý "Temná společnost" páchá nekalosti - lépe řečeno vyvinula mutanty, kteří se vymkli kontrole. Ti mají na Sama celkem spadeno a je na vás, abyste ho z té bryndy vytáhli!
Cenfinity… 60%
Cenfinity - (ne)typická akce s raketkou (7 MB)
Co si takhle zahrát jednu typickou akční freewarovku? Počkejte, tohle je experimentální hra, tady není typického vůbec nic!
Crazy… 55%
Crazy Lunch - uhlídejte svoje cereálie! (9.9 MB)
Kdo by to byl řekl, že existují malé příšerky, které si rády pochutnají na cereáliích. A pro svůj apetit se nezdráhají ukrást tyto sladkosti přímo z vašeho talíře. To si přece nenecháte líbit!
Critical… 55%
Critical Damage - chráníme lidské životy kulometem (43 MB)
Rychle lidičky, běžte se schovat! Řítí se na nás invaze z vesmíru! Rychle, dokud je čas, vlezte do toho bunkru! Kdo jiný může zvrátit bezvýchodnou situaci než vy?
Connect… 65%
Connect More - pán tenisáků (4 MB)
Connect More vám dá k dispozici přímo hromady a hromady tenisáků. Ale tenis s nimi hrát nebudete, naopak s jejich pomocí potrápíte své mozkové buňky a otestujete své reflexy.
COBEX… 75%
COBEX - přebarvuj, když to dokážeš (3 MB)
Létat potemnělými lokacemi v prapodivně vzhlížejícím dopravním prostředku nezadělává na herní pecku. Ale chyba lávky. Přebarvování nalinkovaných drah a zdrhání před pronásledovateli vás sevře pevně do svých spárů!
Cake Shop… 80%
Cake Shop 2 - cukrovinky, to je moje! (41.2 MB)
Každý tam alespoň jednou za život byl a každý tam chtěl jako malý pracovat. Málokomu však dětské nadšení vydrželo až do dospělosti. Těm ostatním ale Cake Queen 2 splní sen. Konečně budete pracovat v cukrárně!
1 2 3 4 5 6 7 8 917 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z