Blobby… 70%
Blobby Volley 2 - volejbal po blobovsku (2 MB)
Legendární blobí volejbal se vrací. Pokud jste o Blobby Volley ještě nikdy v životě neslyšeli, teď máte báječnou možnost to napravit.
Braindead… 70%
Braindead - princ bez mozku (4 MB)
Bylo nebylo, v jednom království se narodil princ, kterému chyběl... mozek! A bez něj byl odkázán jen na vás - pomozte mu vyhnout se nebezpečným nástrahám a nezemřít krutou smrtí.
Ballman… 75%
Ballman Planets - 3D PacMan kolonizuje planety (20.5 MB)
Už i legendární PacMan a barevné příšerky byly předělány do 3D a ne ledajakého. Tentokráte se navíc bude putovat rovnou po jednotlivých planetách!
blebLuble… 60%
blebLuble - snová záležitost (17.2 MB)
Netypicky pojmenovaná freeware hra blebLuble dokáže učarovat svojí profesionální grafikou, v níž se zhostíte role prapodivného živočicha. Dokážete přežít v potravním řetězci?
Battleswarm… 85%
Battleswarm – originální onlinový blázinec (820 MB)
Battleswarm je křížení RTS a FPS s úžasným grafickým podáním, kde si zahrajete online bitvy až o dvanácti hráčích. Váháte? Tak si přečtěte naši recenzi a přesvědčete se o kvalitách této hry.
Blendimals… 85%
Blendimals - mixujeme zvířata (43.6 MB)
Naházet zvířata do mixéru a vytvořit tak jejich kombinaci? Ve freeware hře Blendimals žádný problém - zkuste skřížit třeba nosorožce s krtkem. Ale pozor, v reálu to nedělejte!
Bennu… 90%
Bennu - povstaňte z popela (88 MB)
Když nějaký plantážník zabije posvátného egyptského opeřence, čeká ho jistě reakce plná hněvu. Buďte tím, kdo na něm vykoná pomstu!
Back to… 92%
Back to the Future It´s About Time - návrat do budoucnosti! (368 MB)
Oblíbená filmová série Návrat do budoucnosti s Michaelem J. Foxem v hlavní roli míří na vaše monitory. Prožijte neobyčejné dobrodružství mladíka Martyho, nyní navíc zcela zdarma!
Burning… 50%
Burning Thirst - za chlast! (126 MB)
Krvelační mutanci ovládli a zničili Zemi. Postavit se jim může jen jeden odvážný Takže celá záchranná akce zase spočine vašich bedrech? Nikoli, vám teď půjde pouze o sehnání kvalitní pálenky.
Barista… 75%
Barista 1 – Doomeček ze stejného těsta (4.5 MB)
Vzpomínáte na hodiny hraní Dooma? A chtěli by jste si vše připomenout a k tomu okusit ještě zajímavý příběh? Tak právě Barista 1 je přímo pro vás!
BrainSplode… 80%
BrainSplode! - rozmašírujte mozky na maděru! (14.6 MB)
Pánové a dámy, chopte se kanónu a hurá na nepřátelské mozky, jež je nutno bezpodmínečně zničit! Ve výzbroji vašeho děla se nachází hned několik vychytávek, a tak můžete vystřelené rakety navádět nebo třeba nechat plachtit. Ani tak to ale nebude hračka!
By the… 60%
By the Numbers - filmové napětí (18.1 MB)
Ač se adventura By the Numbers odehrává většinu času v jediné místnosti, rozhodně se jí nedá upřít napětí a atmosféra, která by se dala krájet. Vymlátíte z přítomného padoucha duši a zachráníte nevinnou holčičku?
Babylon… 80%
Babylon 5 I've Found Her - vesmírná odysea (257.4 MB)
Rádi byste zavítali do vesmíru? Vlastnili vesmírnou loď a prodírali se s ní do neznáma? A vše, v akční atmosféře? Pak je Babylon 5 I've Found Her právě pro vás.
Beacon… 70%
Beacon - světelná skákačka (3.4 MB)
Opravdu netradičně pojatá skákačka, to je Beacon. Má zajímavý nápad se světlem, které je vaším průvodcem, žene vás dál a také ochraňuje. Zkusíte projít tmavé jeskyně, aniž byste se ztratili ve všepohlcující tmě?
Bo - zázračná… 55%
Bo - zázračná barva (6.3 MB)
Hlavní hrdina má zajímavou schopnost - dokáže malovat překážky, jež ho následně vcucnou, takže se v nich může pohybovat. A dostat se tak do míst, která byla ještě před chvílí nedostupná. Prostě logický rychlík pro vás zdarma!
Buggy… 70%
Buggy Race - vydejte se na malou vyjížďku! (73 MB)
Na nějakou pořádnou buginu dnes potřebujete zhruba sto padesát tisíc, což je částka, za kterou si ji nemůže dovolit jen tak někdo. A víte co? My vám dnes nabízíme projížďku tímto vehiklem zcela zdarma!
Boxy Craft… 90%
Boxy Craft I - zábava po boku fyziky (24 MB)
Boxycraft - extrémně zábavná arkáda s logickými a skákacími prvky po boku bláznivé grafiky a fyziky na vás už čeká. Vyzkoušejte si netradiční titul zdarma!
Blank… 50%
Blank - tvůrčí krize na vlastní kůži (16.4 MB)
K tomu, abyste pokořili digipenovskou novinku Blank budete potřebovat tužku a gumu. Naštěstí však nemusíte být profesionální malíři, postačí mít zručné prsty poskakující na klávesnici.
bLight… 75%
bLight - zbavte se plísně rychle a spolehlivě! (37.6 MB)
Že už hry od DigiPenu nejsou to, co bývaly? Že už tato líheň mladých vývojářů nemá hernímu světu co nabídnout? Ale kdeže, ostatně titul bLight uzavře pusu všem pochybovačům. Nebo spíš otevře. Dokořán.
Broken… 98%
Broken Sword 2.5 - freeware návrat legendy! (700 MB)
Král je mrtev, ať žije král! Po nových (rozporuplných) dílech série Broken Sword, které nebyly milovníky této klasiky přijaty zrovna kladně, přichází neoficiální freewarový díl označovaný jako 2,5. Zpracování se vrací ke starým kořenům, což předznamenává veliké věci. I hodnocení!
1 2 3 4 5 6 7 8 922 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z