Anacreon:… 80%
Anacreon: SPOLEČNĚ OVLÁDNEME VESMÍR! (983 KB)
Zvláštní je, že o kvalitní vesmírnou strategii je opravdu velice těžké zakopnout. Nyní však dostáváte jedinečnou možnost ovládnout celý vesmír právě v nadmíru povedeném kousku s příznačným názvem Anacreon. Odmítnete?
Andulky… 78%
Andulky 3: ANDULKY POTŘETÍ (16.1 MB)
Z českých luhů a hájů konečně dorazilo dlouho očekávané třetí pokračování Andulek! A že skýtá řadu nemalých změn, o tom není pochyb. Dotýkají se jak zbraňového arzenálu, jehož variabilita byla o pár kousků navýšena, tak i... hele, a co kdybyste si to rovnou zahráli?
Akuji:… 63%
Akuji: MÁRIO JINAK (2.3 MB)
Jak praví jedno rčení – na velikosti nezáleží. Koneckonců stačí jen zapnout Akuji a vžít se do role malého, přesto ale zdatného trpaslíka. Jeho kouzla mají ukončit vládu tyranů po celém světě, a právě vy mu máte pomoci k jeho vítězství!
Afrerlife:… 83%
Afrerlife: NASEDEJTE DO BALÓNU (4 MB)
Afrerlife je především oddechová záležitost. S balónem rozmisťujete bomby po mapě, a tím si otvíráte stále nové možnosti. A jestli je to zábavné? To si pište! Pakliže vás to zajímá, čtěte dále.
A Tribute… 81%
A Tribute to the Rolling Boulder: ZASTAVTE ARCHEOLOGY! (5.1 MB)
Nezastavitelní archeologové se řítí za dvěma cennými artefakty, které se nacházejí v nejvýše položených místech pralesa. Naštěstí proti nim máte vskutku unikátní zbraň v podobě obřího kamene. Ujměte se jej tedy a rozmázněte co nejvíce z nich!
Alien… 85%
Alien Wars: MIMOZEMSKÉ POČOCHTÁNÍ (6.9 MB)
Podobných her jste určitě hráli tisíce: jedna loď létá po pomalu plující obrazovce a ničí přitom hordy agresivních nepřátel. Dnes se ve svém korábu postavíte vlnám bojechtivých organických mimozemšťanů i jejich zlým technologiím. Zachráníte vesmír?
Anime… 50%
Anime Rally: POKÉMONI JSOU ZASE TADY! (20.9 MB)
Myslíte, že Pokémoni jsou už dávno záležitostí minulosti? A co takhle posadit Ashe nebo Misty do motokáry? To je přeci zaručený recept na vzkříšení série, o kterém by mohl vyprávět třeba Moorhuhn! Anime Rally si tedy nemůže nechat ujít žádný správný fanoušek japonské kultury!
Arunderan:… 85%
Arunderan: RPG JAK MÁ BÝT (80.4 MB)
Pakliže máte rádi hry ve stylu Diabla, neměli byste rozhodně přehlédnou právě nabízený titul. Arunderan je perfektní akční RPG od našich německých sousedů, nabízející škálu možností, ale především velkou porci zábavy.
A Cure… 68%
A Cure for the Common Cold: PRYČ S RÝMOU (4.1 MB)
Rýma může mít mnoho příčin, jedná se však o běžné onemocnění, kterým si za život projde snad každý. Ovšem dokáže být i pěkně záludná. O tom se na vlastní kůži přesvědčí jeden nadaný malíř. Ale jeho starostlivá máma ho v tom nehodlá nechat!
AsteroidES:… 85%
AsteroidES: VYHNĚTE SE ASTEROIDŮM (4.6 MB)
Jak již sám název napovídá, v této hře půjde primárně o asteroidy. A že jich nebude zrovna málo. Jako malinkatá loďka plující vesmírem se ocitnete proti celému roji, jenž musíte rozmetat. Vesmírný tanec začíná!
Anchor… 50%
Anchor - The Last Hope: MOŘSKÉ HLUBINY (14.6 MB)
Anchor, respektive jeho další díl s podtitulem The Last Hope, je odpočinková ftákovina sama o sobě. Ani se mě neptejte, proč jsem ji stáhnul, nainstaloval a posléze i hrál. Nevím to. Dotazy?
Alien… 90%
Alien Carnage: LEGENDA PŘICHÁZÍ! (3.1 MB)
Pamatujete na první počiny 3D Realms, které tuto společnost proslavily? Pokud ano, zcela jistě vám název Alien Carnage není cizí. A nyní, čtrnáct let vydání této pecky, ji autoři uvolnili do světa pod licencí freeware. Neváhejte a čtěte dál, tato "stará škola" má i po takové době co nabídnout!
AfterShocked… 72%
AfterShocked!: KONEC SVĚTA (49.6 MB)
Jen si to představte, poklidně jdete do obchodu, mluvíte s prodavačem a najednou se ozve nepředstavitelně velká rána. Podíváte se ven a zjistíte, že nějaký chlapík si krátil dlouhou chvíli pouštěním jaderných hlavic. Ovšem vy to tak nenecháte!
Artifact:… 75%
Artifact: AGE OF EMPIRES VE FREEWARE! (8.4 MB)
Pořádných online RTS je málo. Znáte to, dnes je to samé střílení, hyper-super-ultra jumpy a raketomety. Ovšem podařené strategie se slušnou hráčskou základnou... to se dnes jen tak nevidí. Jenže my pro vás právě jednu máme a jmenuje se Artifact.
Aces High… 89%
Aces High Over Verlor Island: VZHŮRU K NEBESŮM (5.7 MB)
Leteckých simulátorů není na freewarové scéně mnoho a o dobrých to platí dvojnásob. Dnes se vám ale dostane do rukou výjimečný kousek z dílny Reflect Games. Nasedněte do svého červeného dvojplošníku a vydejte se vstříc kouzlu oblohy.
Arkoss:… 70%
Arkoss: KRÁL JE MRTEV! (72.4 MB)
Není žádným tajemstvím, že žánr RPG je na freeware scéně velice oblíbený a vyhledávaný. Jenže her spadajících do jeho kolonky je jako šafránu - nemluvě o kvalitních kouscích. Arkoss je však naštěstí jednou z výjimek a disponuje vším, čím by správné RPG disponovat mělo.
Andulky… 87%
Andulky 2: MASAKR PODRUHÉ (7.8 MB)
Genocida andulek pokračuje. Tentokrát ale ornitologové musejí bít na poplach pořádně, protože to, co se děje v druhém pokračování Andulek, nemá obdoby a odbourává veškeré hranice slušných her. Ustřelit hlavu nebohému ptáčkovi brokovnicí, či ho kulometem rozcupovat na kousky chce pořádnou dávku kuráže.
America´s… 97%
America´s Army 2.8.1: ONLINE TAKTICKÁ FPS (2.1 GB)
Je tomu již pár let od doby, kdy byla vydána první verze online FPS America’s Army. Jedná se o unikátní projekt americké armády vyžadující od hráčů týmovou kooperaci a špetku skillu. Právě toto skloubení zaručuje neskutečnou návykovost a schopnost chytnout a nepustit.
Andulky:… 76%
Andulky: TĚŽKÝ MASAKR (10 MB)
Andulky jsou většinou zalezlé v klíckách, kde hodinu co hodinu čekají na svoji potravu. Ale když se vydají do otevřeného prostranství, začíná boj na život a na smrt. Prověřte vaše zabijácké schopnosti a ukažte andulkám, kdo je pánem přírody. Vítěz může být jen jeden.
Armored… 65%
Armored Edge: ZNIČTE JE (3.3 MB)
Armored Edge je už po prvním dojmu velice příjemná, byť menší a ve svém jádru i jednodušší záležitost. Přesto nemohu než říci, že jsem se u ničení desítek mimozemských lodí bavil. Tak se pojďte bavit také!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z