American… 90%
American McGee's Grimm Episode 1 - pohádky (ne)vhodné pro děti (193.5 MB)
Neříká se nadarmo, že nejlepší věci jsou zadarmo. Kromě skupiny Chinaski to ví i tvůrci hry American McGee's Grimm, kteří bezplatně uvolnil první epizodu a my vám ji dnes přinášíme. V roli zavšiveného skřeta budete vytvářet nové verze pohádek a vězte, že o zombíky, temné síly a šeď nebude nouze.
Astra… 80%
Astra - ve dvou se to lépe táhne (26.8 MB)
Taky už máte plné zuby vesmírných stříleček, které jsou stále na stejné brdo? Bodejď by ne. Právě proto by vám neměla uniknout dnešní recenze freeware hry Astra, která přichází s kooperativním módem, a tak si přes internet nebo u jednoho PC zahraje třeba i celá rodinka.
Area 51… 95%
Area 51 - mutanti útočí (1.9 GB)
Mimozemšťané? Tajné výzkumy a vynálezy? Pro ty z vás, kdo mají o této problematice alespoň částečné povědomí jistě nebude Area 51 ničím neočekávaným. Nicméně, pakliže vůbec netušíte, o co kráčí, vysvětlíme vám to v následujícím článku. Jak přečtení, tak i následné hraní je zcela zdarma.
Aether… 65%
Aether - nebezpečí oslepnutí (97 MB)
Z amerického institutu DigiPen se k nám již nějaký ten čas nedostal žádný titul. Avšak pánové z této univerzity nikdy nespí, tvrdě pracují ve dne i v noci, aby mohli vytvořit něco nového. Třeba zajímavý počin s názvem Aether.
Assault… 50%
Assault on Planet Equidon - brutální masakr poníků (31 MB)
Poníci jsou taková hezká a strašně roztomilá zvířátka. V podstatě je to zmenšená verze koně, možná by se dalo uvažovat, jestli to není koňská obdoba liliputánů, ale takové úvahy raději necháme stranou. Podstatné je, že někteří lidé poníky moc v lásce nemají. Jak jinak byste vysvětlili vznik titulu, v němž zabíjíte právě tyto roztomilé tvory?
AlienBuggy:… 65%
AlienBuggy: poloautomatická sekačka emzáků (3.2 MB)
Zajímá vás, jak může vypadat hra ze soutěže, v níž byl povolen pouze jeden objekt o třech akcích? Pak byste určitě neměli minout AlienBuggy! Mapy i objekty, z prostředí několika cizích planet, jsou automaticky generovány. To vše z rukou českého týmu LowFuel.
Aztec… 90%
Aztec Bricks - Aztékové (11 MB)
Jak zazářit v nespočtu více či méně kvalitních arakanoidů? Je potřeba přijít s něčím novým a tentokrát tu máme inspiraci od Aztécké civilizace.
Alex Adventure… 55%
Alex Adventure – hledání artefaktů (8 MB)
Kouzelný svět se opět hlásí o pozornost, tentokrát v plošinovce Alex Adventure! Nepřátelé se schovávají za muchomůrkami, střílí po vás dělem a tu a tam zaútočí i mimozemšťané. Pořádné dobrodružství za šesti artefakty může začít!
A7titude… 80%
A7titude – přesná ruka podmínkou (46.2 MB)
Originálních titulů není nikdy dost, a tak jsme rádi, že vám můžem představit freeware hru A7titude. Ta nejenže procvičí vaši zručnost, ale nabídne i výtečné grafické a zvukové zpracování. Tak na co ještě čekáte, chopte se myši a hurá do bludiště!
Asteroids… 45%
Asteroids Reloaded - klasika opět ožívá (4.2 MB)
Galaxie je ve velikém nebezpečí. Zástupci tří největších planet, Země, Marsu a Jupiteru vyslali na záchranou misí své nejlepší piloty, aby odvrátili blížící se zkázu lidstva. Mezi ně jste se probojovali i vy! Nuže, boj o přežití může začít.
Arbarlith:… 70%
Arbarlith: The Gift of Chaos – povedená diablovka (15.1 MB)
Diablo se stal legendárním titulem a mnozí se ho od té doby snažili předčít. Nikomu se to zatím nepovedlo, byť mnozí vyzyvatelé nebyli k zahození. Arbarlith: The Gift of Chaos se na poměry současné freewarové scény řadí mezi ty kvalitnější. Neváhejte a vydejte se vstříc chaosu v tomto skvostném akčním RPG!
Absolut… 60%
Absolut Chess - hra králů (2.6 MB)
Kdo by neznal hru, kterou hráli již ve středověku největší panovníci. Ale nejlepší je, že dnes nemusíte být nejmocnějšími bytostmi na světe, abyste mohli ukázat, co se ve vašich chytrých hlavičkách opravdu skrývá. Proto neváhejte a pojďte se uvolni u této královské hry. A to zcela zdarma. Stačí jen kliknout a hrát.
Attack… 60%
Attack of Xolotl - bůh proti bohu (2.6 MB)
Říká se, že dokonalý člověk je bůh. Který je ale dokonalejší, když je bohů více? Temný vládce Xolotl se rozhodl, že svou sílu ukáže vymítáním bezbranných obyvatelů modré planety. Pomožte proto zachránit budoucnost lidstva, ta totiž nyní leží ve vašich rukou.
Amazing… 50%
Amazing Adventures of Lucy Lavander - přelstěte sourozence (2.4 MB)
Nebohá Lucy ztratila svůj deník a nemůže ho najít. Navíc nebylo vyslyšeno její vyznání lásky svému idolu. Pomozte jí proto alespoň částečně napravit den tím, že naleznete její deník. Nenechejte dámu v nesnázích!
Assault… 80%
Assault Cube: MULTIPLAYEROVÉ PŘEKVAPENÍ! (18.4 MB)
A máme tu další multiplayerovou FPSku zdarma! Může se zdát, že čistě amatérský projekt neobstojí v konkurenci profesionálně zpracovaných pecek jako F.E.A.R. Combat nebo Enemy Territory. Opak je ale pravdou. Jen čtěte dál, co Assault Cube nabízí!
Ancient… 85%
Ancient Ants - mravenčí armáda (14.4 MB)
Dnes tu pro vás máme jasný důkaz, že i mravenci dokáží mít pořádnou armádu. Ba co víc, pod její záštitou funguje i speciální komando mající za úkol chránit panovníka, když se dostane do úzkých. A co čert nechtěl, ta doba právě nastala.
Asterix… 5%
Asterix - Shoot to Survive - do zbraně, Galové (725 KB)
Postavičky Asterixe a Obelixe jsou notoricky známé. Kresleného prcka s dlouhým knírem, křídly na helmě a velkého, tlustého gala, který v dětství spadl do kouzelného lektvaru, zná snad každý z vás. Do kin se nám přitom před nedávnem dostalo jejich další filmové pokračování. Jak je na tom ale hra ve stylu slavných Moorhuhn s těmito galskými aktéry?
A long… 75%
A long 15 minutes: ZAJÍMAVÁ FOTO ADVENTURA (18 MB)
A long 15 minutes nabízí poněkud zajímavý herní zážitek. Jako pracovník prosperující zahraniční firmy zjistíte z anonymního telefonátu, že se někde v komplexu budovy nachází bomba. Jedná se o pravdivou informací, nebo jde o hloupý žert bývalého zaměstnance? To vše zjistíte v průběhu dění. Nuže směle do nekonečného bádání.
Ad Nauseam… 80%
Ad Nauseam 2: VYTŘÍBENÁ AKCE (1.6 MB)
Ad Nauseam 2 se řadí mezi projekty vyčnívající svým neotřelým zpracováním. Přestože jádro konceptu právě nabízené hry nikterak nevyčnívá nad ostatními top-down akcemi, stylové zpracování ruku v ruce s dynamickou hratelností vnáší čerstvý závan do zatuchlé místnosti tohoto žánru.
Angela´s… 65%
Angela´s World: ORIGINÁLNÍ MINIHRA (15 MB)
Říká se, že méně je někdy více. Tým WindMill Games potvrzuje vyřčené pravidlo a ukazuje nám, že lze z minima udělat velice zajímavý a zábavný počin. A tato hra jím bezesporu je. Pojďte se podívat blíže!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z