Age of… 97%
Age of Empires Online - legendární strategie zdarma (2.1 GB)
Age of Empires, ikona mezi strategiemi, se vrací na naše monitory v úplně novém kabátku a dokonce zadarmo! Proto by byl hřích tuto skvělou nabídku nevyužít. Ponořte se tedy do budování jedné ze starověkých civilizací!
A Flipping… 85%
A Flipping Good Time - gravitace je legrace (46.5 MB)
Hrátky s gravitací nebyly nikdy zábavnější! Hlavní hrdina freeware hry A Flipping Good Time může díky specifickému působení gravitační síly dosáhnout i zdánlivě nedostupných míst. Ale pozor, není to nic bezpečného!
Arma 2:… 91%
Arma 2: Free - to pravé pro vojáky! (960 MB)
Milujete vojenské simulace? Zdobí vám plochu wallpaper z Operace Flashpont či Army? Nebo byste si prostě jen rádi zahráli nějakou online střílečku? Pojďte do Arma 2: Free.
A Tale… 85%
A Tale of Two Kingdoms – pohádková adventura ze staré školy (96 MB)
Poměrně často si zarytí milovníci adventur stěžují, že se jim nedostává kvalitních titulů. A Tale of Two Kingdoms je však tou správnou reakcí od vývojářů z Crystal Shard.
A Harsh… 45%
A Harsh Winter - hrátky s ledem a gravitací (3.5 MB)
Co má společného zmrzlá voda a gravitace? Vcelku nic. Ale ve freeware hře A Harsh Winter budete mít za úkol rozmrazit kostky ledu pomocí gravitační síly a vhodného prostředí.
Army Assets… 80%
Army Assets - krásné vojandy v akci (6.4 MB)
Zrzky, brunetky či třeba blondýnky? V uniformách to sluší všem ženám bez rozdílu barvy vlasů! A když se jim přidá pořádný kvér do ruky, dokážou být jindy křehká stvoření pěkně nebezpečná.
Aiolos… 70%
Aiolos - míč a foukátko (7.7 MB)
S nulovou gravitací by šlo určitě všechno lépe. O tom, zdali je toto tvrzení pravdivé, se můžete přesvědčit v dnešní freeware hře Aiolos, která nabízí příjemné zpracování a spoustu levelů.
Amphibix… 80%
Amphibix - do kolika napočítáte? (35.9 MB)
Také jste jako malí machrovali na své prarodiče, že už umíte počítat do stovky? Pokud jste to nezapomněli, neměla by vám dnešní hra Amphibix dělat potíže. Přesvědčte se, že i čísla mohou být zábavná!
Aphelion… 65%
Aphelion - gravitace především (16 MB)
Aphelion je na první pohled triviálně jednoduchá záležitost, která však pod promitivním obalem skrývá originální akci okořeněnou multiplayerem.
Alien… 85%
Alien Arena 2011 – multiplayerové peklo (292 MB)
Kombinace toho nejlepšího z Quake 3 Arena a Unreal Tournament? Zdarma? Tahle možnost vám nesmí proklouznout mezi prsty!
Adrenaline… 70%
Adrenaline - multiplayerová akční zábava (6.8 MB)
Akční střílečka viděná shora, ve které můžete rozsekat jak počítač, tak lidské protivníky přes internet? Proč ne, Adrenaline vám přesně tuto možnost nabídne. Vyberte si jednu z mnoha map, zvolte si zbraň a hurá na nepřátele!
Alien… 80%
Alien Outbreak 2 - mimozemská invaze (10 MB)
Když se tři mimozemské rasy spojí a společně zaútočí na Zemi, má problém jediné řešení: najmout si vás, hráče, abyste se postavili ohromné přesile a pobili alieny v této osmdesáti levelové střílečce!
Alien… 60%
Alien Assault - přeživší proti invazi (9 MB)
Někdo by mohl říct, že teď je život hodně těžký. Možná že by měl pravdu, ale ve srovnání s blízkou budoucností ve hře Alien Assault, to je procházka růžovým sadem. Proč? Ano, správně. Je tu další mimozemská invaze.
Anarchy… 65%
Anarchy - logika akčně (2 MB)
Chaotičnost zasáhla vzdálenou planetu Sentinel 4. Povstalci pomalu přebírají moc. Abyste jim v tom zabránili, musíte popadnout tank a nepřátelské zbraně zničit. To vše v logicko-akčním titulu!
Awesome… 70%
Awesome Getaway - utíkej, pospíchej (7.3 MB)
Oblíbená herní postavička Stickman se objevuje v nové, určitě ne poslední herní pozici - běžce na střechách. Jak těžké bude vzdorovat všem nástrahám, které na něj budou cestou čekat?
Aquitania… 80%
Aquitania - krásná pohádka (16.6 MB)
Princip "spoj tři" je neustálým zdrojem her, nicméně tentokrát se dočkává i určitého vylepšení a v podání Aquitanie je takovým křížencem s tetrisem. Ponořte se do pohádkového dobrodružství a posbírejte všechny ztracené artefakty!
Anna -… 65%
Anna - adventura v jednom pokoji (3.5 MB)
Na naši civilizaci se řítí obrovská flotila nepřátel a jako na truc je vesmírná obranná stanice mimo provoz. Hero, její technik, je jedinou osobou, která může překonat manuální nástrahy a varovat lidstvo.
Alien… 94%
Alien Swarm - kooperativní nářez zdarma! (2 GB)
Akční nářez Alien Swarm byl na Steamu před několika dny uvolněn zadrma ke stažení. Stojí to za to? Ano, jednoznačně stojí!
Arctic… 90%
Arctic quest 2 - ledová skládačka (16.3 MB)
V těchto horkých letních dnech jistě přijde vhod nějaké osvěžení. My pro vás máme ledově chladnou hříčku Arctic quest 2, která účinkuje přímo dokonale. Přimrazí vás k monitoru na hodně dlouhou dobu.
Action… 75%
Action Fist - rubačka ze staré školy (5.6 MB)
Co tak člověk udělá, když mu někdo ukradne oblíbenou šálu? No, někdo nad tím mávne rukou, ne však hrdinové akční skákačky Action Fist. Ti se rovnou rozhodnou chopit zbraní a hurá na zloducha. To si přeci nemůžou nechat líbit!
1 2 3 4 5 6 7 8 917 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z