Laserlight… 70%
Laserlight - s laserem může být i zábava (497 KB)
Zrcátka a odrazivé lasery - to je kombinace, která dokáže pobavit i na posté. Když se k tomu přidají rozmanitá prostředí a hlavně barevné filtry, neodtrhnete se od monitoru hódně dlouhou dobu!
Burning… 50%
Burning Thirst - za chlast! (126 MB)
Krvelační mutanci ovládli a zničili Zemi. Postavit se jim může jen jeden odvážný Takže celá záchranná akce zase spočine vašich bedrech? Nikoli, vám teď půjde pouze o sehnání kvalitní pálenky.
DASH-DA-DASH… 70%
DASH-DA-DASH DX - šup sem, šup tam (35 MB)
S netypickým ovládáním přilétá raketka ze hry DASH-DA-DASH DX a s ní i desítka nejrůznějších bossů s unikátními způsoby útoku. Dokážete se s nimi popasovat a stát se jedničkou na celém světě?
Master… 45%
Master Forger - Picasso by koukal (10 MB)
Ne každý se narodí s vlohami malíře. Někdo skončil u výtvarné výchovy na základní škole, jiný neudrží štětec v ruce. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, Master Forger prověří vaše schopnosti malovat.
Turtix:… 90%
Turtix: Rescue Adventures - kam se hrabou Želvy Ninja (29 MB)
Ani učitelé nejsou bezchybní. Své o tom ví třída malých želviček, která se právě učila namíchat svůj první elixír. Jenže ouha. Stačilo zaměnit jednu přísadu a milé želvičky se ocitly v zajetí.
Amphibix… 80%
Amphibix - do kolika napočítáte? (35.9 MB)
Také jste jako malí machrovali na své prarodiče, že už umíte počítat do stovky? Pokud jste to nezapomněli, neměla by vám dnešní hra Amphibix dělat potíže. Přesvědčte se, že i čísla mohou být zábavná!
Sprint… 65%
Sprint - King of the Jungle - králem zvířat (2.2 MB)
Už lev z filmu Madagaskar se přesvědčil o tom, že to není žádná sranda být králem zvířat. Nyní si to můžete vyzkoušet i vy v dnešní povedené skákačce s obří žlutou kočičkou v hlavní roli.
Barista… 75%
Barista 1 – Doomeček ze stejného těsta (4.5 MB)
Vzpomínáte na hodiny hraní Dooma? A chtěli by jste si vše připomenout a k tomu okusit ještě zajímavý příběh? Tak právě Barista 1 je přímo pro vás!
Dead Steel… 80%
Dead Steel - akční řež v pěkné grafice (200.6 MB)
Kdo by se zombíků bál, chce se mi říct. Člověk však změní názor, když se na něj v mrazivé atmosféře freeware hry Dead Steal valí hordy příšer ze všech stran. Pak nezbývá, než si najít pořádnou zbraň a doufat v lepší zítřky.
Come On… 55%
Come On Rabbit - králík spadnul z Měsíce (12.3 MB)
Oprávněnost tvzení "ty jsi asi spadnul z Měsíce" poznal hrdina dnešní freeware hry Come On Rabbit. Pomozte sympatickému ušákovi doskákat zpět až na Měsíc.
Tiny Barbarian… 55%
Tiny Barbarian - hrdinným barbarem (4.3 MB)
Velmi častým hrdinou her je barbar a jak už napovídá název dnešní freeware hry, ani tentokrát tomu nebude jinak. Chopte se tedy zbraně a vypořádejte se s bandou modrých záškodníků.
Nega Kon… 45%
Nega Kon - 3D klamy (6.1 MB)
Oko je skvělá, jen v některých případech trošku nedokonalá věcička. Existuje totiž spousta klamů a na jednom pěkném 3D efektu stojí celá dnešní freeware hra Nega Kon. Přesvědčte se, že se jedná o neotřelý koncept.
Camelon… 75%
Camelon - kočičí hlava s deštníkem (504 KB)
Prostředí, se kterým se dá libovolně otáčet o 360°, kočičí hlava s deštníkem a spousta nástrah, to zní jako dobrá bláznovina. Ale ono se to i dobře hraje! Vyzkoušejte titul Camelon a spoustu jeho levelů plných nebezpečí.
ShinRa… 55%
ShinRa Mako Run - 2D Final Fantasy (20.4 MB)
ShinRa Mako Run je fandovský projekt ze sousedního Německa, který vás vtáhne do podmanivého světa Final Fantasy. Odoláte mu?
LEGO Wolf… 75%
LEGO Wolf 3D - kostka nostalgie (32.9 MB)
B.J. Blazkowicz je zpátky a po vzoru Star Wars nebo Indiana Jonese dostal nový, kostičkovaný kabátek. Vítejte v nacisty prolezlém LEGO světě!
Swerve… 85%
Swerve - pouliční závody (34 MB)
Závody Swerve jsou výjimečné - souboje nablýskaných aut plech na plech, spletité tratě v rušných městských ulicích a za plného provozu. Dokážete odolat tlaku agresivních protivníků a vyhrát, nebo skončíte na nejbližší lampě?
Hero Core… 65%
Hero Core - návrat do starých dobrých časů (2.5 MB)
"Arkáda jako řemen", "návrat do starých dobrých herních časů", "retro arkáda" - to vše jsou přízviska dnešní freeware hry Hero Core, jejíž příběh je zasazen do doby, kdy světu vládnou stroje.
Music… 70%
Music Racer - máte rytmus v těle? (17.6 MB)
Hudebních her jste si v posledních letech mohli zahrát bezpočet. To máte Guitar Hero, Rock Band a několik desítek free/indie/flash předělávek. Music Racer však tento žánr posouvá úplně jinam.
Aphelion… 65%
Aphelion - gravitace především (16 MB)
Aphelion je na první pohled triviálně jednoduchá záležitost, která však pod promitivním obalem skrývá originální akci okořeněnou multiplayerem.
40 Stories… 85%
40 Stories - 40 útěků z kanclu (305 MB)
Taky nesnášíte, když nefunguje výtah? A teď si představte hrdinku freeware hry 40 Stories, jež musí sejít pěšky 40 pater. 40 pater plných kancelářských nástrah, pastí, kouzelných kopírek a jiných bláznivin.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z