Duty Calls:… 80%
Duty Calls: The Calm Before The Storm (762.7 MB)
Tady je tvůj cíl: Blablabla, tajná základna. Blablabla, nukleární raketa, bla. Spoléháme na tebe, hodně štěstí. Přesně takto začíná vynikající parodie od tvůrců her Painkiller a Bulletstorm ukazující, kam až došla série Call of Duty.
Epsilon… 75%
Epsilon - neonové přestřelky (19.9 MB)
Nabijte kanón, zkoncentrujte svou mysl a hurá do boje proti obrovské přesile vesmírných raketek. Tentokráte navíc v členitém prostředí, které může být vaší výhodou - nebo naopak?!
Neuculi… 65%
Neuculi - souboj atomů (7.6 MB)
Jsou malé a volným okem nepostřehnutelné - a přece jsou všude kolem nás. Mluvím teď o atomech. Ty z freeware hry Neuculi mezi sebou bojují a ne zrovna férově. A na vás bude porazit přesilu.
Surprise… 75%
Surprise Bummies - akčně i logicky (26.3 MB)
Planeta Země musí čelit jedné z nejhorších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně roztomilým názvem Bummies se chystají zotročit lidskou rasu. Nenechte nás v tom!
Zaz -… 80%
Zaz - Zuma z jiného pohledu (21 MB)
Variací na legendární Zumu bylo již nespočet, ale nikdy nepřinesly takovou revoluci, jako freeware hra Zaz. Ponořte se do dobrodružstí plného barevných kuliček a spletitých tratí.
Vexed… 65%
Vexed Hedgehogs - klon Angry Birds zdarma (5.4 MB)
Kdo by neznal Angry Birds, fenomén roku 2010... My pro vás sice nemáme bezplatnou kopii tohoto hitu, ale zkrátka také nepřijdete. Vexed Hedgehogs je totiž freeware hrou založenou na stejném principu!
The Iconoclasts… 85%
The Iconoclasts - krásně barevná arkáda (15.1 MB)
Pozor, pozor! Všichni fanoušci arkád a freeware her zbystřete. Dnešní titul The Iconoclasts je totiž skvělou skákačkou s okouzlující grafikou vypiplanou do dokonalosti. Vžijte se do role 17leté dívky, které je v patách duo agentů.
Back to… 92%
Back to the Future It´s About Time - návrat do budoucnosti! (368 MB)
Oblíbená filmová série Návrat do budoucnosti s Michaelem J. Foxem v hlavní roli míří na vaše monitory. Prožijte neobyčejné dobrodružství mladíka Martyho, nyní navíc zcela zdarma!
Xochitl… 60%
Xochitl - kozel zahradníkem (4.6 MB)
Zahradničina není pro většinu lidí aktivita, jíž by se rádi ve volném čase věnovali. Když je ale zahradníkem podivná příšerka, na kterou doráží divá zvěř, může to být dokonce zábava!
Dream… 75%
Dream Ball 64 - dokutálejte se k cíli (3.6 MB)
Chytlavá arkáda s veselým zpracováním v hodnotě 0,- Kč včetně DPH? Vyzkoušejte Dream Ball 64, tak lákavá nabídka se přece neodmítá.
Super… 80%
Super Hover Blast - tank střílející vzduch (49.4 MB)
Řídit tank je jistě snem mnoha z vás. My vám dnes nabízíme možnost, jak si ho splnit - ve freeware hře Super Hover Blast. V ní usednete do karikaturního obrněnce, jenž je vysazen za nepřátelskou linií.
Leaps… 65%
Leaps - skákání zadkem napřed (18.2 MB)
Vítáme vás u nejnebezpečnějšího běhu na světě! Po cestě na vás čeká nespočet nepřátel, propastí a nástrah. Dokážete z toho vyváznout živí a zdraví?
DROP -… 70%
DROP - já padáááááááám (7.6 MB)
V jádru jednoduchý koncept zabalený v nesmírně chytlavém a návykovém balení. Takové hry se nám líbí. A jednou takovou hrou je i DROP.
Super… 75%
Super Crate Box - zabíjení na 100 způsobů (20.4 MB)
Není dobré škádlit příšerky, protože by mohly zrudnout a rozzuřit se! Každopádně je můžete naporcovat nejrůznějšími zbraněmi - katanou, laserem či spoustou střelných zbraní.
Invaders:… 70%
Invaders: Corruption - příšerky útočí (10.6 MB)
Stovky a stovky roztodivných příšerek se rozhodly, že uspořádají hon na vaši raketku. Nezoufejte však, jste proti nim dobře vyzbrojeni a pomohou vám i nejrůznější bonusy!
DRACO… 75%
DRACO - princess threatened - bomby, bomby, bombičky (77 MB)
Očekávaná logická hříčka na způsob Atomic Bombermana je tady! Pohodlně se usaďte, protože drsňák Draco se právě vydává na svou dobrodružnou cestu.
Steel… 85%
Steel Storm Episode 1 - řinčící zbraně ve 3D (258.5 MB)
Komerční hra Steel Storm láká hráče pomocí první epizody, která je poskytnuta kompletně zadarmo! Nasedněte tedy do svého letounu a ukažte kovovým protivníkům, kdo je tady pánem!
Kinetics… 70%
Kinetics - hrátky s fyzikou (6.3 MB)
S fyzikou může být zábava - ale nebojte, teď nemám na mysli školní předmět. V dnešní freeware hře Kinetics se dosytosti vyřádíte z gravitací, kuličkou a řadou trampolín.
Psychoballs… 80%
Psychoballs - psychotické koule (16.4 MB)
Psychoballs je netypická logická hra, při jejímž hraní se budou dobře bavit nejen intelektuálové. Dokážete projít všemi 50 levely, v nichž se to jen hemží barevnými a neposednými koulemi?
Wind and… 75%
Wind and Water: Puzzle Battles - korejský hit přichází na PC (28.4 MB)
Dnešní freeware hra se v Koreji setkala se skvělou odezvou hráčů malých konzolí, a tak se autoři rozhodli ji vydat i na PC. Svůj logický potenciál prezentuje hned v několika módech, včetně příběhové kampaně!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z