Winemaker… 70%
Winemaker Extraordinaire - oddychovka jako každá jiná (85 MB)
Láhev vína na stole a slunce nad hlavou. Vyzkoušejte si na vlastní kůžu, jaké to je, být vinařem.
Hidden… 70%
Hidden Secrets: Nostradamus - velikáni vědy a umění (37.1 MB)
Asi nikdo z nás neměl šanci se setkat s takovými velikány, jakými byli Fernao de Magalhaes či Leonardo da Vinci. Nyní máte možnost tuto chybu napravit a dozvědět se zábavnou formou něco pikantního z jejich života.
Keys of… 70%
Keys of a Gamespace - bloumání minulostí (75.4 MB)
Když dostane náruživý hráč online her nůž na krk od své přítelkyně, nezbývá mu než přijít na to, proč počítačovým hrám propadl. A to znamená, že se musí vrátit do - ne vždy příjemné - minulosti...
Shooting… 70%
Shooting Blocks 2 - logika s bednami vína (25.8 MB)
Rozbít či ztratit v moři bedny plné drahého vína může člověka přijít pěkně draho. Vám se však nesmí nic takového stát, a tak budete muset zapojit mozkové závity, abyste dopravili lahodný mok do bezpečí.
Gauge… 55%
Gauge - znovuhratelnost na kvadrát (5.6 MB)
Pakliže máte rádi výzvy, bude dnešní freeware hra Gauge něco pro vás. Díky zajímavému systému bodování máte totiž příležitost ukázat ostatním, že hráči z České republiky jsou nejlepší na světě!
F1 Chequered… 50%
F1 Chequered Flag - Vettele, třes se! (48.1 MB)
Nebaví už vás závody formule 1? Přijdou vám nudné a chtěli byste zažít více akce? Zahrajte si závodní hru F1 Chequered Flag. Zde o nějaké nehody a vyostřené situace nebude nouze. A co je nejlepší, hlavním aktérem se stanete vy!
We Want… 65%
We Want You - krutý život vojáka (41.4 MB)
Válka je krutá a s nikým se nepáře. Všude jen krev, zohavená těla a rachot zbraní. A do této vřavy jste bez rozpaků vhozeni s jediným cílem - přežít a stát se válečným veteránem.
Slumberfish… 75%
Slumberfish - logika pod vodou funguje (20.6 MB)
Netradiční logická podívaná se odehrává pod mořskou hladinou, kde si nejrůznější mořské potvůrky hrají s kulatým nesmyslem za doprovodu legračních zvuků. A jde jim to celkem dobře...
Stratus… 50%
Stratus - FPS adventura (3.7 MB)
Že se dá během 48 hodin vytvořit zajímavá adventura z vlastního pohledu, včetně několika miniher, předvedl názorně Rich Edwards, tvůrce dnešní freeware hry. Přesvědčte se, jak se mu to povedlo!
Team Fortress… 80%
Team Fortress Arcade - remake rubačky na druhou (11 MB)
9 rozdílných povolání a devět různých zabijáků. Vyberte si toho, který vyhovuje nejlépe vašemu hernímu stylu a pusťte se do akční řežby - ať už sami či v doprovodu svých přátel v multiplayeru.
E7 - všude… 80%
E7 - všude samé želé (3.7 MB)
Velmi originální arkáda, která se zábavou a propracovaností může řadit i k mnohem známějším titulům. Zkuste, jaké to je žít v želé.
Station… 80%
Station 37 - my jsme hoši požárníci (7.3 MB)
No řekněte, nezachtělo se vám alespoň na kratičký okamžik stát se hrdinou? Třebas s tím v nehořlavé uniformě, kyslíkovou bombou na zádech a sekerou v ruce?
Raccord… 65%
Raccord Sniper - není sniper jako sniper (27.6 MB)
Myslíte si, že už vás sniperské hry nemohou ničím překvapit? Chyba lávky, vsadíme své notebooky na to, že po pár minutách v Raccord Sniper si budete říkat, že TOHLE jste ještě neviděli.
Mythology… 70%
Mythology - mýtický hrdina (19.8 MB)
Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit – vy.
Chak´s… 75%
Chak´s Temple - originální arkanoid z džungle (21.1 MB)
Proklestěte si cestu zrádnou džunglí a najděte starodávný aztécký chrám, který skýtá značná bohatství.
Ichi -… 80%
Ichi - inovace a zábava (20.3 MB)
Kde bychom byli bez inovativních nápadů. S jedním takovým přichází i freeware hra Ichi a ačkoliv se může zdát její obsah nemastný neslaný, opak je pravdou – u hraní se rozhodně nudit nebudete!
Sake Express:… 70%
Sake Express: Pro Wrestling - nic pro ochránce zvířat (34 MB)
Že je wrestling jenom pouhá komedie, ví většina z nás. Přesto není vůbec špatné stát se na chvíli wrestlerem a zmasakrovat nevinně vyhlížející pandy či strážce vesmíru.
NaCl -… 70%
NaCl - hej ty, elektrone! (7.9 MB)
Chemie nepatří mezi oblíbené předměty, přesto s ní dokáže být spousta zábavy. Neztrácejte tedy čas nudným názvoslovím a vrhněte se do pohlcujícího světa jednoduše pojmenované freeware hry NaCl.
Lucid… 75%
Lucid Nightmare - noční můra na vlastní kůži (40.5 MB)
Když se ponoříme do snění, chceme se pochopitelně vyhnout nočním můrám. Jak takový zlý sen může vypadat v podání mladé dívky, se můžete přesvědčit na vlastní kůži v temné atmosféře dnešní freeware hry.
Coffee… 80%
Coffee Rush - káva je droga! (28.1 MB)
Káva je známá po celém světě a v kavárnách se točí velké peníze. Proč tedy nezkombinovat manažeskou činnost v jedné z takových restaurací s populárním konceptem „spoj tři“, čímž vznikl tento velmi zajímavý titul!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z