Critical… 55%
Critical Damage - chráníme lidské životy kulometem (43 MB)
Rychle lidičky, běžte se schovat! Řítí se na nás invaze z vesmíru! Rychle, dokud je čas, vlezte do toho bunkru! Kdo jiný může zvrátit bezvýchodnou situaci než vy?
Mobile… 75%
Mobile Bomb Squad - pyrotechnikem (8 MB)
Nemusíte skákat z mostů bungee jumping, abyste si v těle navodili adrenalin. Staňte se členem pyrotechnického týmu, s nímž musíte zneškodnit několik lokací plných bomb. Jedna chyba a výsledek je fatální.
Man Enough… 85%
Man Enough - čtyři v jednom (20 MB)
Hrát čtyři hry najednou, ještě zadarmo, to je lákavá nabídka. Ponořte se s námi do velice originálního počinu, kde šipkami ovládáte všechno současně! Dokážete to?
Hydorah… 75%
Hydorah - oldschool vesmírná střílečka (82.1 MB)
Kvalitní vesmírná střílečka s perfektním nezapomenutelným zvukovým soundtrackem a retro grafikou, to je freeware hra Hydorah. Zavzpomínejte na léta minulá v kokpitu bojového letounu, v němž vás budou ohrožovat davy nepřátel.
Connect… 65%
Connect More - pán tenisáků (4 MB)
Connect More vám dá k dispozici přímo hromady a hromady tenisáků. Ale tenis s nimi hrát nebudete, naopak s jejich pomocí potrápíte své mozkové buňky a otestujete své reflexy.
Star Defender… 75%
Star Defender 2 – vesmírné řádění (5.5 MB)
Piloti a pilotky, nažhavte motory u svých vesmírných stíhaček a pojďte nakopat záludné emzáky do zadku, nebo co to vlastně emzáci mají, v zábavné střílečce s názvem Star Defender 2, která snad vaše choutky po vesmírném boji dokáže uspokojit. Tři, dva, jedna a start!
Privates… 85%
Privates - jedna, dvě, AIDS už si jde pro tebe! (95 MB)
Vyrazte do boje proti pohlavním nemocem! Zapomeňte však na letáky a poučná videa, vy se totiž chopíte zbraně a půjdete si to s bacily vyřídit pěkně z očí do očí.
Karin… 50%
Karin and the Hidden Lake - temnota a ukradené šaty (76.6 MB)
Hra pro ženy nad 35 let? Tak u toho jsme nemohli chybět a přispěchali jsme pro vás s recenzí. Projděte se s hlavní hrdinkou tajemným černým lesem, ve kterém jí temnota ukradla šaty.
Awesome… 70%
Awesome Getaway - utíkej, pospíchej (7.3 MB)
Oblíbená herní postavička Stickman se objevuje v nové, určitě ne poslední herní pozici - běžce na střechách. Jak těžké bude vzdorovat všem nástrahám, které na něj budou cestou čekat?
COBEX… 75%
COBEX - přebarvuj, když to dokážeš (3 MB)
Létat potemnělými lokacemi v prapodivně vzhlížejícím dopravním prostředku nezadělává na herní pecku. Ale chyba lávky. Přebarvování nalinkovaných drah a zdrhání před pronásledovateli vás sevře pevně do svých spárů!
Stack… 50%
Stack Attack - spoj dvě (1 MB)
Jedni je nenávidí, druzí je milují. O co jde? Přeci o tak rozšířené tituly se systémem spoj tři. A právě Stack Attack na podobném principu funguje. Takže jdete do toho s námi?
Aquitania… 80%
Aquitania - krásná pohádka (16.6 MB)
Princip "spoj tři" je neustálým zdrojem her, nicméně tentokrát se dočkává i určitého vylepšení a v podání Aquitanie je takovým křížencem s tetrisem. Ponořte se do pohádkového dobrodružství a posbírejte všechny ztracené artefakty!
Specter… 80%
Specter Spelunker Resizes - malá velká plošinovka (5.5 MB)
Přijít v dnešní době s něčím skutečně originálním není nic jednoduchého. Zvlášť, pokud se jedná již o tak omílané plošinovky. I přesto však lze vykřesat jedinečný nápad, který nám autoři přináší v předělávce zvané Specter Spelunker Resizes!
Jihyo… 45%
Jihyo Attack - brutalita v kanceláři (489 KB)
Práce v kanceláři = spousta stresu. Když se takové napětí neventiluje ven, jednou určitě dojde k výbuchu - vzduchem začnou létat monitory, klávesnice i skříně. Asi tak to vypadá v dnešní hře Jihyo Attack.
D.Nd:… 55%
D.Nd: Poisoned - provokativní anime (38.9 MB)
Anime adventura se dvěma hlavními mužskými hrdiny a příběhem o jejich soupeření, to je titul D.Nd: Poisoned. Nabízí hned několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a dokonce intimní scénu, kterou by čekal málokdo.
Every… 80%
Every Day the Same Dream - změna je život (3.8 MB)
Přijde vám váš život příliš rutinní? Chtěli byste změnit zažité stereotypy? Titul Every Day The Same Dream vám v tom může pomoct. Netradiční pracovní den může začít.
Illuminator… 70%
Illuminator - zabíjejte světlem! (7.2 MB)
Nejen upíři mají strach ze tmy, ale také všemožní duchové a démoni. A co na tom, že to světlo je jen z baterky. Ukažte všem příšerám, že se jich nebojíte a zachraňte před nimi svoji mladší sestru!
Cake Shop… 80%
Cake Shop 2 - cukrovinky, to je moje! (41.2 MB)
Každý tam alespoň jednou za život byl a každý tam chtěl jako malý pracovat. Málokomu však dětské nadšení vydrželo až do dospělosti. Těm ostatním ale Cake Queen 2 splní sen. Konečně budete pracovat v cukrárně!
Cut It… 85%
Cut It - koukej stříhat (6 MB)
Dlouho jsme tu neměli opravdu kvalitně vybarvený logický titul, jehož koncept jsme na obrazovce neviděli aspoň stokrát. Dnešek je ovšem výjimkou! Pojďte si s námi zastříhat.
Anna -… 65%
Anna - adventura v jednom pokoji (3.5 MB)
Na naši civilizaci se řítí obrovská flotila nepřátel a jako na truc je vesmírná obranná stanice mimo provoz. Hero, její technik, je jedinou osobou, která může překonat manuální nástrahy a varovat lidstvo.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z